ترسیم رهبری از نقشه راه پیش روی کشور

تهران- ایرنا- سال 1398، سالی متفاوت برای ما ایرانی ها است؛ سالی که ادامه مسیر 40 ساله در آن نیازمند ترسیم نقشه راهی جامع برای عبور از چالش ها است؛ رهبری چارچوب و محورهای اصلی این نقشه راه را ترسیم کرده اند.

تبیین درست منشور گام دوم انقلاب، نظام را بیمه می کند

بجنورد- ایرنا- رئیس دانشکده علوم قرآنی بجنورد گفت: تبیین درست بیانیه رهبر معظم انقلاب با عنوان گام دوم انقلاب که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی منتشر شد، آینده نظام را بیمه و تهدیدات را خنثی می کند.

امام جمعه بوشهر :بیانیه گام دوم انقلاب گفتمان غالب جامعه شود

بوشهر- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: باتوجه به اهمیت اهداف و محورهای بیانیه گام دوم انقلاب که توسط رهبر معظم انقلاب صادر شد این مهم باید در جامعه به گفتمان غالب تبدیل شود.

۲۰سال حبس برای مدیران سابق بانک سرمایه/دیدارهای ظریف در قم/آخرین دادگاه حسین هدایتی و...

سفر ظریف به قم، ادعای یک رسانه صهیونیستی مبنی بر دسترسی ایران به اطلاعات تلفن همراه ایهود باراک، پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات «حسین هدایتی» و ۱۰ متهم به اخلال در نظام اقتصادی کشور، تاکید موگرینی بر همکاری اتحادیه اروپا و چین برای پایبندی به برجام و....

مهم‌ترین جمله‌ رهبر انقلاب در سال ۹۷ کدام است؟

پایگاه حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره مهمترین جمله ایشان در سال۹۷ نظرسنجی می‌کند.

بیانیه گام دوم انقلاب مورد توجه جوانان قرار گیرد

همدان-ایرنا- امام جمعه همدان گفت: بیانیه «گام دوم انقلاب» باید به صورت جدی مورد توجه جوانان قرار گیرد و نخبگان و دانشگاهیان برنامه عملیاتی اجرای آن را تدوین کنند.

آیت الله نورمفیدی: سفر دکتر روحانی به عراق موفقیت آمیز بود

گرگان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان گفت: سفر دکتر روحانی رییس جمهوری ایران به عراق موفقیت آمیز و نتایج آن قابل توجه بود که یکی از پیامد های آن عصبانیت شدید آمریکا و همدستان این کشور بود.

بیانیه گام دوم انقلاب مسیر نظام را مشخص کرد

همدان - ایرنا - رییس دفتر رهبر معظم انقلاب گفت: رهبر معظم انقلاب در بیانیه رسا و پرمحتوای «گام دوم انقلاب» مسیر نظام را مشخص و راه انقلاب را ترسیم کردند.

باید با بسیج حداکثری به مقابله دشمن برخاست

مشهد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد گفت: دشمن برای سال 98 نقشه های زیادی کشیده است و ما باید در مقابل دشمن بسیج حداکثری داشته باشیم.

عزم ملی فاقد نگاه سیاسی تنها راه حل مشکلات مردم است

بوشهر- ایرنا-نماینده ویژه رئیس جمهوری درامور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی گفت:درحل مشکلات مردم باید اصولگرایی و اصلاح طلبی کنار گذاشته و با عزم ملی آنها را پیگیری کرد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved