مسئولان با سرعت و جدیت پیگیر خسارت سیل زدگان شیراز باشند

در پی حادثه ویرانگر سیل شیراز، رهبر انقلاب در پیامی به امام جمعه‌ی شهر شیراز، ضمن تسلیت به مردم داغدار، سرعت و جدیت در امر امدادرسانی به حادثه‌دیدگان را خواستار شدند.

بخش کمک به سیل زدگان شمال کشور در سایت رهبری فعال شد

تهران-ایرنا- گزینه کمک به سیل زدگان شمال کشور در بخش پرداخت وجوهات شرعی پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری فعال شد.

تاکید رهبر انقلاب؛ سال 98 سال فرصت ها

تهران- ایرنا- رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین روز سال نو در حرم رضوی، سال 98 را «سال فرصت ها» خواندند و با تأکید بر تحقق شعار امسال یعنی «رونق تولید» سخنان مهمی را درباره «مسائل سال جاری، مواجهه دولت های غربی با ایران و اقتصاد و رونق تولید» بیان کرد...

در قضیه برجام وظیفه اروپا چه بود؟

مقام معظم رهبری در سخنان نوروزی خود در حرم رضوی به نقش خیانت کارانه اروپا در قضیه برجام اشاره کردند و فرمودند: اروپا هم به تعهدات خود در این باره عمل نکرد.

کمکهای مردمی و ورود دستگاههای عمومی به امداد مردم وظیفه‌ای مهم است

گرگان - ایرنا - در پی حادثه سیل ویرانگر در استانهای گلستان و مازندران، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی با ابراز تأسف عمیق از خسارات وارده بر کمکهای مردمی و ورود دستگاههای عمومی به امداد مردم آسیب دیده تأکید کردند.

کمک‌های مردمی و ورود دستگاه‌های عمومی به امداد مردم وظیفه‌ای مهم است

تهران- ایرنا- در پی وقوع سیل ویرانگر در استان‌های گلستان و مازندران، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی با ابراز تأسف عمیق از خسارات وارده، بر کمک‌های مردمی و ورود دستگاه‌های عمومی برای امداد مردم آسیب دیده تأکید کردند.

ورود دستگاه‌های عمومی برای کمک به مردم وظیفه‌ای مهم است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی با ابراز تأسف عمیق از خسارات وارده، بر کمک‌های مردمی و ورود دستگاه‌های عمومی به امداد مردم آسیب دیده تأکید کردند.

امکانات بیشتری برای امداد به مناطق سیل‌زده گسیل شود

در پی حادثه سیل ویرانگر و نیاز مبرم سیل‌زدگان به کمکهای نیروهای مسلح، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح دستور دادند امکانات بیشتری برای امداد به این مناطق گسیل شود.

رونق تولید ستون اصلی اقتصاد مقاومتی است

کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به نام «رونق تولید»، گفت: توسعه و رونق تولید ستون اصلی اقتصاد مقاومتی بوده که باید مورد توجه مسئولان و مردم قرار گیرد.

امام جمعه موقت بجنورد: نباید بخش تولید دچار مشکل شود

بجنورد- ایرنا- امام جمعه موقت بجنورد گفت: نباید بگذاریم بخش تولید در جامعه دچار مشکل و کارخانه ها و واحدهای تولیدی به تعطیلی کشیده شود.


 << صفحه قبلي   [5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved