هشدار ظریف به اروپا/طرح سیستم کوپنی شدن/معارفه دادستان جدید و...

انتصاب نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی، برگزاری مراسم بزرگداشت مقام معلم با حضور رییس‌جمهور، معافیت همکاری‌های هسته‌ای با ایران به مدت محدود از سوی آمریکا، درخواست واشنگتن برای آزادی آمریکایی‌های زندانی در ایران، برگزاری مراس...

نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی منصوب شد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای طی حکمی حجت‌الاسلام سید عبدالفتاح نواب را به نمایندگی ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و سرپرستی حجاج ایرانی منصوب کردند.

تاریخ امریکا مبتنی بر چپاول وغارتگری است

اهواز – ایرنا – رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت:اگر به گذشته امریکایی ها بنگرید می بینید که در گذشته یک مشت دزد و غارت گر بودند که از اروپا، انگلستان، فرانسه، اسپانیا و .. در جستجوی طلا به قاره امریکا مهاجرت کردند و با قتل عام و نسل کشی بر صاحبان اصلی...

حمایت از مطالبات مردم از ویژگی‌های مهم نماینده ولی فقیه است

اهواز - ایرنا - رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: از جمله ویژگی های مهم جایگاه نماینده ولی فقیه در استان ها سازماندهی اجتماعی، هدایتگری افکار عمومی و هماهنگ سازی آن با گفتمان ولایت و امامت، حمایت از خواسته های مردم، حمایت از مسئولان برای خدم...

نماینده جدید ولی فقیه در خوزستان معارفه شد

اهواز – ایرنا - نماینده جدید ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز با حضور رئیس دفتر مقام معظم رهبری ظهر امروز در اهواز معارفه شد.

«ده نکته از کلاس آقای خامنه‌ای»

شماره صد و هشتاد و دوم هفته‌نامه خط حزب‌الله با عنوان «ده نکته از کلاس آقای خامنه‌ای» منتشر شد.

اختلاف نظرهای جزئی مهم نیست/تحکیم پایه های نظام را نشان دهیم

اهواز ـ رئیس دفتر مقام معظم رهبری با تأکید بر اینکه قطعا حلقومی که ندا و صدای اختلاف ازآن خارج شود حلقوم شیطان است، گفت: باید نشان دهیم پایه های جمهوری اسلامی محکم است.

آموزش و پرورشِ دوره‌ی انقلاب را دست‌کم نگیرید

رهبرانقلاب در دیدار اخیر معلمان: یک عدّه‌ای میخواهند آموزش و پرورش را به دلایل گوناگون سیاسی بی‌قدر و قیمت کنند؛ این بی‌انصافی است، این خلاف واقع است.

ملت متحد باشد توطئه‌های دشمن به ضرر خود او تمام خواهد شد

تهران- ایرنا- رهبر انقلاب اسلامی روز چهارشنبه در دیدار جمعی از فرهنگیان سراسر کشور با ایشان فرمودند: ملت متحد باشد توطئه‌های دشمن به ضرر خود او تمام خواهد شد.

قدردانی بطحایی از رهنمودهای امیدآفرین رهبر معظم انقلاب

تهران - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب از تاکید هوشمندانه ایشان در صیانت از جایگاه و کیان آموزش و پرورش و منزلت معلمان عزیز و محفوظ ماندن عزت نفس معلمان در دیدار روز چهارشنبه جمعی از فرهنگیان با معظم له تقدیر و تشکر کرد.


 << صفحه قبلي   [5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved