جمعی از معلمان و فرهنگیان با رهبر انقلاب دیدار کردند

در آستانه روز معلم، جمعی از معلمان و فرهنگیان سراسر کشور با رهبر انقلاب دیدار کردند.

ملت باید در مقابل آرایش جنگی دشمن، آرایش مناسب بگیرد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: در مقابل آرایش جنگی دشمن علیه ملت ایران، ملت هم باید آرایش مناسب بگیرد و همه در هر زمینه‌ای که مشغول کارند با احساس مسئولیت و آمادگی وارد میدان شوند.

سالگرد ملکوتی امام راحل با شکوه تر از گذشته برگزار می شود

کرج - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی با بیان اینکه امام خمینی(ه ) با اندیشه والای خود تحولی اساسی در جهان به وجود آوردند، گفت: امسال سالگرد ارتحال ملکوتی آن حضرت با شکوه تر ازگذشته در البرز برگزار می شود.

حجت الاسلام موسوی فرد نماینده ولی‌فقیه در خوزستان و امام‌جمعه اهواز شد

تهران- ایرنا- رهبر معظم انقلاب اسلامی در احکام جداگانه‌ای حجت‌الاسلام والمسلمین «سیدعبدالنبی موسوی‌فرد» را به نمایندگی ولی‌فقیه در استان خوزستان و امامت جمعه اهواز و حجت‌الاسلام و المسلمین «سید محمد علی موسوی‌جزائری» را به ریاست حوزه علمیه اهواز منصو...

حجت الاسلام موسوی فرد نماینده ولی‌فقیه در خوزستان شد

اهواز-ایرنا- رهبر معظم انقلاب با صدور حکمی حجت‌الاسلام سید عبدالنبی موسوی ‌فرد را به عنوان نماینده ولی‌فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز منصوب کردند.

گام دوم انقلاب نیازمند توجه ویژه به جوانان انقلابی است

کرمانشاه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری برای حرکت قابل قبول، نیازمند جوانان انقلابی پای کار است.

امام جمعه بجنورد: غفلت از اقشار نیازمند انقلاب را دچار چالش می کند

بجنورد- ایرنا- امام جمعه بجنورد گفت: غفلت از اقشار آسیب پذیر و نیازمند حمایت به معنای آسیب زدن و ایجاد چالش در مسیر انقلاب است و به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.

انتصاب نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان و امام‌جمعه اهواز

حضرت آیت الله خامنه‌ای در احکام جداگانه‌ای حجت‌الاسلام سید عبدالنبی موسوی‌فرد را به نمایندگی ولی‌فقیه در استان خوزستان و امامت جمعه اهواز و حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی‌جزائری را به ریاست حوزه علمیه اهواز منصوب کردند.

دستور روحانی برای مقابله با گرانی/انتشار زمانبدی انتخابات/واکنش قضایی به حواشی یک سلبریتی و...

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته کارگر و سی‌امین جشنواره قدردانی از کارگران با حضور رییس جمهور، نهمین جلسه محاکمه مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ۱۳ متهم دیگر، افزایش ۱.۲ درصدی تلفات حوادث رانندگی در سال نود و هفت، متلاشی شدن باند قاچاق سازمان یاف...

نماینده ولی فقیه در خوزستان و رئیس حوزه علمیه اهواز منصوب شدند

رهبر معظم انقلاب اسلامی در احکامی جداگانه حجت‌الاسلام موسوی‌فرد را به نمایندگی ولی‌فقیه در خوزستان و امامت جمعه اهواز و حجت‌الاسلام موسوی‌ جزائری را به ریاست حوزه علمیه اهواز منصوب کردند.


 << صفحه قبلي   [6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved