امام جمعه تهران با لباس سپاهی خطبه خواند/رایزنی برای خرید نفت از ایران/نامه ظریف به شورای امنیت

نامه اعتراضی ظریف به شورای امنیت و گوترش، رایزنی ترکیه، ژاپن، هند و چین با آمریکا برای خرید نفت از ایران، آمادگی وزارت کشور برای برگزاری انتخابات الکترونیکی، ادامه کمک رسانی ها به مناطق سیل زده، برگزاری جلسه ستاد بحران استان لرستان با حضور وزیر نیرو...

دلجویی رهبری باعث آرامش مردم/ملت با همدلی مناطق سیل‌زده را میسازد

خرم‌آباد- نماینده رهبر انقلاب با تاکید بر اینکه دلجویی رهبر معظم انقلاب باعث شادی و آرامش دل مردم سیل‌زده لرستان شد، گفت: ملت با همدلی دوباره مناطق سیل‌زده را می‌سازند.

ترمیم و بازسازی خرابی ناشی از سیل همت مسئولین و مردم را می‌طلبد

پلدختر- نماینده رهبر انقلاب بر اتحاد و همت همگانی به منظور رفع مشکلات ناشی از سیل در لرستان تاکید کرد و گفت: ترمیم و بازسازی خرابی‌ها همت بالای مسئولین و مردم را می‌طلبد.

نماینده رهبری از مرکز فرماندهی عملیات هلال احمر لرستان بازدید کرد

خرم آباد- نماینده مقام معظم رهبری امروز از مرکز فرماندهی عملیات هلال احمر لرستان بازدید کرد.

رهبر انقلاب تسریع در روند ارائه خدمات به سیل‌زدگان را خواستارند

خرم‌آباد- نماینده رهبر انقلاب در جمع سیل‌زدگان و گروه‌های امدادی و مردمی گفت: مقام معظم رهبری تسریع در روند ارائه خدمات به سیل‌زدگان را خواستارند.

حجم خسارات سیل در لرستان گسترده است/ لزوم استمرار خدمات‌رسانی

خرم آباد- نماینده رهبر انقلاب گفت: حجم مشکلات و خسارات سیل در لرستان بسیار گسترده است و احتیاج به استمرار کمک از سوی مردم و اهتمام از سوی مسئولان دارد.

اعزام نمایندگان رهبری برای تجلیل از جانبازان در روز جانباز

تهران-ایرنا- پنج هیات ازسوی رهبر معظم انقلاب صبح امروز در سالروز ولادت با سعادت قمر بنی هاشم حضرت اباالفضل‌العباس (ع) و روز جانباز با حضور در آسایشگاه ها و منازل تعدادی از جانبازان از فداکاری، صبر و ایستادگی ایثارگران تجلیل کردند.

فرمانده کل سپاه جلسه ویژه با رهبر معظم انقلاب را روایت کرد

تهران- ایرنا- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جلسه‌ ویژه‌ بررسی اقدامات و امدادرسانی‌ها به استان‌های سیل‌زده‌ کشور که عصر سه‌شنبه سیزدهم فروردین‌ 1398 در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد را روایت کرد.

نخستین دیدار سپاهیان با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دوران رهبری

در این دیدار رهبر انقلاب، صریحا از حفظ سپاه و جلوگیری از ادغام سپاه و ارتش دفاع کردند. با این دفاع، زمزمه‌های حذف سپاه که پس از رحلت امام از سوی بعضی شخصیتها به راه افتاده بود، خاموش شد.

مهمترین موضوع جلسه تذکربه مسئولان اجرایی بود/مدیریت‌ها ضعیف است

فرمانده کل سپاه پاسداران به روایت جلسه ویژه رهبر انقلاب برای بررسی اقدامات و امدادرسانی‌ها به استان‌های سیل‌زده کشور پرداخت.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved