اعزام نمایندگان رهبر انقلاب برای تجلیل از ایثارگران در روز جانباز

پنج هیئت از طرف رهبر معظم انقلاب در سالروز ولادت حضرت عباس(ع) و روز جانباز، صبح امروز با حضور در آسایشگاه‌ها و منازل تعدادی از جانبازان از فداکاری، صبر و ایستادگی ایثارگران تجلیل کردند.

گام دوم انقلاب مرحله پیشرفت و عدالت است

بوشهر- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: گام دوم انقلاب مرحله دستیابی به پیشرفت، عدالت و تثبیت نظام جمهوری اسلامی است.

ولایتی: مفتخرم که یک سپاهی هستم

تهران - ایرنا - رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی در واکنش به اقدام اخیر آمریکا در ارتباط با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: به عنوان یک عضو کوچک بسیج اساتید ، مفتخرم که یک سپاهی هستم.

گربه‌رقصانی آمریکا علیه سپاه به جایی نمی رسد

تهران- ایرنا- رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: آمریکایی‌ها به خیال خود علیه سپاه پاسداران و در واقع علیه انقلاب و ایران نقشه می‌کشند و گربه‌رقصانی می‌کنند البته این خباثت‌ها به جایی نمی رسد.

ویدئو / واکنش مقام معظم رهبری به اقدام آمریکا علیه سپاه

جمعی از پاسداران و خانواده‌های آن‌ها در شب ولادت امام حسین (ع) و به‌مناسبت روز پاسدار، با مقام معظم رهبری دیدار کردند. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در این دیدار، دلیل خصومت آمریکایی‌ها با سپاه را پیشگامی این مجموعه در دفاع از کشور و انقلاب خواندند و در ادا...

توقع دارید آمریکا از نیروی قدس و سردار فعال ما، خوشش بیاید؟

رهبر معظم انقلاب در دیدار دو سال پیش خود با مسئولان نظام فرموده بودند: حتما نباید از امریکایی‌ها توقع داشت از نیروی قدس و سردار فعال ما در این صحنه خوششان بیاید.

گربه‌رقصانی آمریکا علیه سپاه به جایی نخواهد رسید

رهبر معظم انقلاب فرمودند: آمریکایی‌ها به خیال خود علیه سپاه و در واقع علیه انقلاب و ایران نقشه می‌کشند و گربه‌رقصانی می‌کنند، اما این خباثت‌ها به جایی نخواهد رسید.

یازده جمله مهم از رهبر انقلاب خطاب به نخست وزیر عراق

سایت khamenei.ir به تازگی نماهنگی با موضوع توصیه‌های مهم رهبر انقلاب به نخست وزیر عراق در دیدار اخیرشان را منتشر کرده است.

رهبر انقلاب درگذشت سیدمحمود محتشمی پور را تسلیت گفتند

تهران-ایرنا- رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت مرحوم مغفور حاج «سیدمحمود محتشمی‌پور» از مبارزان قدیمی انقلاب اسلامی را تسلیت گفتند.

دعاهایی که امام خمینی (ره) دلبسته آنها بودند

توصیه‌های رهبرانقلاب درباره استفاده از ماه شعبان و همچنین سوالی که رهبرانقلاب از امام خمینی(ره) درباره اینکه «شما کدام دعا را بیشتر دلبسته‌ آن هستید؟» پرسیدند.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved