رهبر انقلاب درگذشت «سیدمحمود محتشمی‌پور» را تسلیت گفتند

رهبر معظم انقلاب در پیامی درگذشت مرحوم حاج سیدمحمود محتشمی‌پور از مبارزان قدیمی انقلاب اسلامی را تسلیت گفتند.

بازتاب گسترده سفر عبدالمهدی به تهران در رسانه های عراق

بغداد - ایرنا - سفر عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق به تهران و دیدار و مذاکراتش با حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران و بویژه دیدار با رهبر معظم انقلاب، بازتاب گسترده ای در رسانه های عراقی داشت.

شیطنت العربیه نت از ملاقات عبدالمهدی با رهبر معظم انقلاب

تهران – ایرنا- شبکه سعودی العربیه نت روز یکشنبه خبری تحریف شده از دیدار نخست وزیر عراق با رهبر معظم انقلاب منتشر کرد که گفته می شود هدف آن تحت الشعاع قرار دادن اهمیت و دستاوردهای سفر عادل عبدالمهدی به تهران بوده است.

پاسخ رهبرانقلاب به صحبت‌های رئیس جمهور در دیدار روز مبعث

سایت khamenei.ir فیلمی از گزیده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در دیدار روز مبعث ایشان با مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی را منتشر کرده است.

کاری کنید که نظامیان آمریکایی هرچه زودتر از عراق خارج شوند

حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار نخست وزیر عراق، فرمودند: دولت عراق باید کاری کند که نظامیان آمریکایی هر چه زودتر از عراق خارج شوند.

دعاهای که امام خمینی (ره) دلبسته آنها بودند

توصیه‌های رهبرانقلاب درباره استفاده از ماه شعبان و همچنین سوالی که رهبرانقلاب از امام خمینی(ره) درباره اینکه «شما کدام دعا را بیشتر دلبسته‌ آن هستید؟» پرسیدند.

لازمه پیروزی در جنگ اقتصادی همدلی مردم و مسوولان است

ارومیه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: همراهی مردم و مسوولان لازمه پیروزی در عرصه جنگ اقتصادی و غلبه بر مشکلات است.

راهبرد رهبر انقلاب، دستور کار قطعی وزارت نیرو است

وزیر نیرو گفت: در بحث سیل در خوزستان گزارشی به تفصیل و با ارائه‌ی نقشه درباره‌ی شرایط مجموعه‌ی سدهای زنجیره‌ای استان خدمت رهبر انقلاب شرح دادم.

پیگیری ماجرای گزارش وزیر نیرو به رهبرانقلاب درباره سیل

وزیر نیرو درباره دیدار اخیر خود با رهبر انقلاب و پیگیری وضعیت سدهای خوزستان گفت: مطالبه و اکید اصلی رهبری تلاش برای پایداری این سدها و همزمان جلوگیری از وجود مشکلات برای مردم بود.

زندگینامه حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی

تهران- ایرنا- حجت الاسلام و المسلمین احمد مروی، از سال 1368 تا پایان سال 1397 در کنار رهبر معظم انقلاب به عنوان معاون دفتر مقام معظم رهبری در امور ارتباطات حوزوی مشغول به خدمت بود و امروز 15 فروردین ماه سال 98 با حکم ولی امر مسلمین به عنوان تولیت آست...


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved