12 فروردین پرده استبداد را از پهن دشت ایران کنار زد

بوشهر-ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: رفراندوم 12 فروردین 58 پرده استبداد و دیکتاتوری را از پهن دشت ایران کنار زد.

12 فروردین عید بزرگ ملت ایران است

یزد - ایرنا - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: 12 فروردین سالروز استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، عید بزرگ ملی و مذهبی ملت است و باید در تاریخ زنده بماند.

امام جمعه و فرماندار ابرکوه: 12 فروردین نماد پیوند دین و سیاست است

یزد - ایرنا - امام جمعه ابرکوه گفت: 12 فروردین پس از قرنها جدائی دین از سیاست و حاکمیت ستم شاهان بر این مملکت، نماد پیوند این دو و شکل گیری جمهوری اسلامی شد.

رابطه با غرب اشکالی ندارد، اعتماد اشکال دارد

رهبر معظم انقلاب در بخشی از سخنرانی نوروزی‌شان در مشهد فرمودند: این نکته را توجّه کنید، چون بعضی‌ها مغالطه میکنند این حرفهایی که من میزنم به هیچ وجه به معنای قطع رابطه با غرب نیست.

ثروتمندان موظفند نیاز نیازمندان را تأمین کنند

رهبر معظم انقلاب اسلامی در شرح حدیثی از امام صادق (ع) به وظیفه ثروتمندان پرداختند.

انتظار از غرب اشتباه است

رهبر معظم انقلاب در سخنرانی نوروزی خود که در حرم رضوی فرمودند: نمی‌توان از غربی ها انتظار کمک داشت، اروپایی‌ها استعمارگرند و منابع ملت‌ها را به سود خود می‌مکند.

تحقق شعار سال نیازمند برنامه ریزی است

قزوین - ایرنا - نماینده مردم بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی تحقق شعار سال را نیازمند برنامه ریزی دانست و گفت: برنامه ریزی موجب می شود برای اقشار مختلف تقسیم کار شده و هرشخص ، نهاد و دستگاهی وظیفه خود را بداند.

رسمیت شناختن حاکمیت اسرائیل بر جولان اقدام انتخاباتی ترامپ بود

بوشهر-ایرنا- امام جمعه موقت بوشهر گفت: به رسمیت شناختن حاکمیت اسرائیل بر بلندی های جولان توسط رئیس جمهوری منفور آمریکا اقدامی بطور کامل انتخاباتی است.

محور مهم خطبه های نماز جمعه در شهرهای استان بوشهر

بوشهر- ایرنا -خطیبان نماز جمعه شهرهای استان بوشهر بر ضرورت رسیدگی به تامین نیازها و جبران خسارت های مناطق سیل زده ،برنامه ریزی و پیشگیری از تکرار وقوع سیل، تجلیل از همراهی مردم ، مسوولان و نیروهای مسلح در امداد رسانی و رفع نیازمندی سیل زدگان، محکومی...

بحران ها فرصتی برای رفع نواقص و کمبودها است

بجنورد- ایرنا- امام جمعه موقت بجنورد گفت: بحران هایی چون سیل های روزهای اخیر باید به فرصتی برای شناسایی نواقص و رفع کمبودهای بخش های مختلف تبدیل شود.


 << صفحه قبلي   [3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved