هم حماقت هم خباثت

رهبر معظم انقلاب در سخنرانی نوروزی خود که در حرم رضوی ایراد فرمودند گفتند: دشمنان ایران علاوه براینکه در واقعیت انجام میدهند جنگ روانی هم علیه ملت ایران دارند.

مجلس مرعوب آمریکا، کشور را بدبخت می‌کند

رهبر معظم انقلاب: اگر مجلس مرعوب غرب و آمریکا، و به دنبال حاکمیت جریان اشرافی‌گری باشد، ریل‌گذاری او در این جهت خواهد بود و کشور را به مسیر بدبختی هدایت خواهد کرد.

حضور رئیس جمهور و دولت در کنار مردم تمام تبلیغات منفی را خنثی کرد

ساری - ایرنا - نماینده ولیس فقیه در مازندران گفت: در سیل اخیر برخی در شبکه های اجتماعی اقدام به تبلیغات منفی و دلسرد کننده کردند که حضور رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت در میان مردم همه این تبلیغات منفی را خنثی کرده است.

تحقق شعار سال بهترین قرارگاه مقابله با دشمنان است

گناوه - ایرنا - استاندار بوشهر گفت: باتوجه به اینکه دشمن تمرکز خود را بر اقتصاد کشور معطوف و جنگ اقتصادی راه انداخته بهترین راه مقابله با این ترفند پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب با شعار رونق تولید است.

رهبرانقلاب: رونق تولید داخلی کلید حل مشکلات

رهبر انقلاب در سخنرانی نوروزی خود در حرم رضوی بر رونق تولید تاکید کردند و فرمودند: اگر ما بتوانیم تولید داخلی را رونق دهیم اشتغال به وجود می‌آید، تورم حل خواهد شد،استعداد جوانان شکوفا میشود.

نخستین شماره خط حزب‌الله در سال ۹۸ منتشر شد

صد و هفتاد و هشتمین هفته‌نامه خط حزب‌الله با عنوان «مربع راهبردی ۹۸» منتشر شد.

پیام رهبر معظم انقلاب در پی حادثه سیل ویرانگر شیراز

تهران-ایرنا-در پی حادثه ویرانگر سیل شیراز، رهبر معظم انقلاب در پیامی به امام‌جمعه شیراز، ضمن تسلیت به مردم داغدار، سرعت و جدیت در امر امدادرسانی به حادثه‌دیدگان را خواستار شدند.

رهبر معظم انقلاب حادثه ویرانگر سیل شیراز را تسلیت گفتند

شیراز - ایرنا- در پی حادثه ویرانگر سیل شیراز، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به امام‌ جمعه‌ شیراز، ضمن تسلیت به مردم داغدار، سرعت و جدیت در امر امدادرسانی به حادثه‌دیدگان را خواستار شدند.

امام جمعه گرگان: حادثه سیل گلستان بزرگ بود اما همه پای کار هستند

گرگان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان گفت: نمی توانم بی انصافی کنم، سیل گلستان حادثه بسیار بزرگی بود اما همه پای کار آمدند و هستند.

پیام رهبر انقلاب در پی حادثه سیل در شیراز

در پی حادثه ویرانگر سیل شیراز، رهبر انقلاب در پیامی به امام‌ جمعه‌ شهر شیراز، ضمن تسلیت به مردم داغدار، سرعت و جدیت در امر امدادرسانی به حادثه‌دیدگان را خواستار شدند.


 << صفحه قبلي   [4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved