ارز کلیه کالاهای اساسی و دارو به نرخ رسمی تأمین می شود

تهران - ایرنا- هیات دولت در جلسه روز یکشنبه، به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری یشنهادهای بانک مرکزی به منظور ساماندهی بازار ارز و مسائل مربوط را بررسی و اعلام کرد که ارز کلیه کالاهای اساسی و دارو به نرخ رسمی تأمین می شود.

یک منبع آگاه: فرد بازداشتی، کارمند نهاد ریاست جمهوری نیست

تهران - ایرنا- در پی اعلام خبر بازداشت کارمند یکی از معاونت های ریاست جمهوری توسط سخنگوی دستگاه قضایی، یک منبع آگاه یکشنبه شب ضمن تکذیب این موضوع، توضیحاتی ارائه کرد.

تصمیمات مهم هیات دولت برای ساماندهی بازار ارز

در جلسه عصر یکشنبه هیأت وزیران که به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، اعضای دولت به بررسی پیشنهادهای بانک مرکزی به منظور ساماندهی بازار ارز و مسائل مربوط پرداخته و تصمیماتی را در این زمینه اتخاذ کردند.

رئیس‌جمهور دوشنبه شب با مردم سخن می‌گوید

پرویز اسماعیلی در توییتی نوشت: رئیس‌جمهور دوشنبه شب 15 مرداد در حدود ساعت 21:40 از شبکه اول، شبکه خبر و رادیو سراسری به صورت زنده با مردم عزیز ایران گفت‌وگو خواهد کرد.

تصمیمات مهم هیئت دولت برای ساماندهی بازار ارز

در جلسه هیأت وزیران که به ریاست رئیس جمهور برگزار شد، اعضای دولت به بررسی پیشنهادهای بانک مرکزی به منظور ساماندهی بازار ارز پرداخته و تصمیماتی را در این زمینه اتخاذ کردند.

رئیس جمهور فردا شب با مردم گفتگو خواهد کرد

معاون دفتر رئیس جمهور گفت: حسن روحانی رئیس جمهور فردا (دوشنبه) پانزدهم مرداد با مردم گفتگو خواهد کرد.

55 محله استان تهران بازآفرینی می شود

تهران- ایرنا- استاندار تهران با بیان اینکه بازآفرینی، نوسازی و ایمن سازی محلات استان تهران بویژه بافت های فرسوده از سیاست های اصلی دولت است، از بازآفرینی 55 محله استان تهران خبر داد.

وزارت کشور: دعوت کنندگان به تجمع منشا خارجی دارند

تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت کشور گفت: در یک ماه گذشته ده‌ها دعوت تحت عنوان اعتراض به گرانی و وضعیت معیشتی در فضای مجازی و در سطح وسیع منتشر شد که عمده آنها منشاء خارجی داشته و توسط افرادی در داخل و در شبکه‌های اجتماعی بازنشر شده است.

از فراخوان امام جمعه مشهد تا راه حل استانداری برای اعتراض

تهران- ایرنا پلاس- معاون سیاسی استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه «بهتر است معترضان از طریق قانونی اقدام کنند»، تأکید کرد: امنیت، خط قرمز ماست و هیچ‌گاه اجازه نخواهیم داد امنیت مردم بازیچه این افراد قرار گیرد.

امام جمعه اهل سنت: مشکلات اقتصادی قابل حل است

بیرجند - ایرنا - امام جمعه اهل سنت درمیان گفت: مشکلات اقتصادی مردم مقطعی و با تلاش مسئولان قابل حل است.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved