تنوع در صادرات کالاهای غیر نفتی آسیب پذیری اقتصاد را کاهش می دهد

رئیس جمهور بر حمایت دولت از صادرکنندگان تاکید و تنوع در صادرات کالاهای غیرنفتی را موجب کاهش آسیب پذیری اقتصاد کشور دانست.

تامین نیازهای جوانان از اصلی‌ترین اولویت‌های دولت است

معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه مسائل و نیازهای جوانان از اصلی‌ترین اولویت‌های دولت است، گفت: رمز عبور از بحران‌هایی نظیر کرونا اعتماد به مردم و نخبگان است.

رسانه ها ابعاد جنگ روانی علیه ایران را تشریح کنند

وزیر کشور با تأکید بر پیشگیری از تشنج فکری جامعه با ساماندهی گفتارهای رسانه ای صاحبان تریبون‌ها، از رسانه‌ها خواست تا ابعاد جنگ روانی علیه ملت ایران را واقع‌بینانه و عالمانه تشریح کنند.

واقعیت آمریکاو چشمان بسته دولت/روحانی عجله در مذاکرات راتائید کرد

محمود واعظی اخیرا در حالی مدعی شده است «عجله‌ای در مذاکرات نداشتیم زیرا اساس برجام بر بی‌اعتمادی به آمریکا بود» که حسن روحانی در جلسه هیئت دولت ادعای رئیس دفتر خود را نقض کرد.

عرضه ارز در بازار نیمایی رو به افزایش است

سخنگوی دولت با تاکید بر اینکه افزایش نرخ ارز مصنوعی و ناپایدار است، گفت: با پایان یافتن مهلت عرضه ارز صادراتی، عرضه ارز در بازار ارز نیمایی رو به افزایش است

مصوبات جلسه امروز هیات دولت

در جلسه امروز هیئت وزیران، اعضای دولت به بحث و بررسی درباره موضوعاتی از قبیل تأمین دارو، کالاهای اساسی و ارز و نیز راه‌های مقابله با ویروس کرونا پرداختند و رئیس جمهور در هر مورد دستورات لازم را صادر کرد.

پیام تسلیت صالحی به مناسبت درگذشت دکتر سعیدی، چهره ماندگار علم شیمی

در پی درگذشت دکتر محمدرضا سعیدی، چهره درخشان و ماندگار علم شیمی کشورمان، علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی پیام تسلیتی صادر کرد.

الکاظمی در تهران با کدام مقامات ایرانی دیدار می کند؟

نخست وزیر عراق در جریان سفر به تهران با رهبر معظم انقلاب اسلامی، رئیس جمهوری و معاون اول رئیس جمهوری دیدار خواهد کرد.

مجلس آماده هر نوع همکاری با دولت برای حل مشکلات اقتصادی است

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر ضرورت انسجام و هماهنگی بیشتر بین دولت و مجلس شورای اسلامی برای حل مشکلات اقتصادی تاکید کرد و گفت: مجلس شورای اسلامی آماده هر نوع همکاری با دولت در این زمینه است.

عنابستانی: مردم، تاب تحمل مجادله در ساختارهای قدرت را ندارد

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با استناد به توصیه های مقام معظم رهبری در خصوص تعامل قوای مجریه و مقننه گفت: مردم می‌خواهند که در تعاملی مثبت و بر اساس یک ساختار کارشناسی دقیق، تصمیماتی گرفته شود، تا مشکلات آنها حل شود.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved