ایران اهل مذاکره است اما ...

دونالد ترامپ برای این‌که ایران را به شیوه و خواست خود پای میز مذاکره آورد از هیچ اقدامی حتی ترور مهم‌ترین فرمانده نظامی ایران که در منطقه و دنیا زبانزد عام و خاص بود خودداری نکرد و ریسک پاسخ قطعی ایران به این اقدام را به این قیمت که تهران را پای میز ...

جزیره‌ای به نام «پاستور»/ مشغله‌های رئیس جمهور کجاست؟

مواضع رئیس جمهور در دو موضوع «بنزین» و «کرونا» که به مسائل اصلی تبدیل شدند، نشان دهنده نوعی «کم اطلاعی» یا حتی «بی اطلاعی» از وضعیت جاری کشور است.

میزان مشارکت در انتخابات مجلس به تفکیک استان‌ها اعلام شد

آمار میزان مشارکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به تفکیک استان از سوی وزارت کشور اعلام شد.

گزارش اقدامات دستگاه‌ها برای مقابله با کرونا بررسی شد

در جلسه امروز هیئت دولت که به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی برگزار شد، دستگاه‌های اجرایی گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه مربوطه برای مقابله با ویروس کرونا، به هیئت وزیران ارائه دادند.

وزارت اطلاعات مأمور پیگیری تخلفات در مورد اقلام بهداشتی شد

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور نامه ارسالی از سوی وزیر بهداشت در مورد تخلفات صورت گرفته در مورد اقلام بهداشتی برای محافظت در مقابل کرونا را برای پیگیری به وزارت اطلاعات ارجاع کرده است.

اراده و ایمان «سیامند رحمان» الهام بخش نسل‌های آینده است

رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت ناگهانی سیامند رحمان وزنه بردار کشورمان، تاکید کرد: اراده و ایمان «سیامند رحمان» الهام بخش نسل‌های آینده است.

وظیفه ریشه کن کردن تروریست‌ها و حفظ جان انسان‌های بی‌گناه در ادلب مورد توجه باشد

رئیس جمهور با قدردانی از ابراز همدردی و همکاری رئیس جمهور ترکیه درمورد جان باختگان ویروس کرونا در ایران، گفت: برنامه ها و سیاست های موثر و مطمئنی را برای مدیریت و کنترل ویروس کرونا و درمان بیماران مبتلا به این ویروس در ایران در نظر گرفته شده و اقداما...

معزی: روحانی در دفتر خود حضور دارد/ فیک‌نیوزها دست از عملیات روانی بردارند

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس‌جمهوری اعلام کرد خبر سفر حسن روحانی به بغداد کذب است.

روحانی در گفت‌وگو با پوتین: درباره کرونا به سمت کنترل کامل شرایط پیش می‌رویم

رئیس جمهور با قدردانی از اعلام همکاری دولت و وزارت بهداشت روسیه در زمینه مقابله با ویروس کرونا در ایران، وضعیت ایران در این زمینه را کنترل کامل شرایط توصیف کرد و گفت: آمادگی اجرای سریع پروتکل بهداشتی مشترک بین دو کشور برای مبارزه با این ویروس را داری...

استقبال رهبران قطر، ترکیه و روسیه از اجرای سریع پروتکل مشترک بهداشتی با ایران

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری با اشاره گفتگوهای تلفنی امروز رئیس جمهوری با رهبران و سران چند کشور منطقه، اظهار کرد: رهبران ‎قطر، ‎ترکیه و ‎روسیه از اجرای سریع پروتکل مشترک بهداشتی و تسهیل روابط تجاری و رفت و آمد اتباع، استقبال کردند.


 << صفحه قبلي   [3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved