تبریک لاریجانی به سانداکاران تیم ملی ووشو

رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی کسب مقام قهرمانی سانداکاران تیم ملی ووشو در رقابت های جهانی بزرگسالان را تبریک گفت.

ذوالقدر: ممنوعیت زندان برای مهریه نباید مانع پرداخت مهریه شود

یک عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «مهریه نوعی دین است»، گفت که ممنوعیت زندان برای مهریه نباید مانع پرداخت مهریه شود.

سعیدی: حذف سرویس‌های خدمات ارزش افروزده به اقتصاد کشور آسیب می‌زند

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد که تصمیم گیری در خصوص تعطیلی سرویس‌های خدمات ارزش‌ افزوده همچون تعطیلی یک کارخانه بزرگ یا صنایع مولد است که آسیب جدی به اقتصاد کشور وارد می‌‎کند.

برزگر: ایران در گام چهارم به شرایط قبل از برجام برگردد

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که حتی اگر اروپایی‌ها به تعهدات خودشان عمل کنند باز هم ایران نباید به شرایط قبل از برداشتن گام اول کاهش تعهدات برجامی برگردد . کما این که ما معتقدیم اروپایی‌ها نمی‌توانند مقابل یکه تازی آمریکا بایستند.

جدیدترین ادعای کریمی قدوسی درباره رابطان آمدنیوز

نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی در حساب توئیتری خود ادعایی را درباره رابطان آمدنیوز و انتساب به یکی از مسئولان مطرح کرده است.

باید برای تامین اعتبارات بیمه سلامت راهکاری اندیشیده شود

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: از رئیس کمیسیون برنامه و بودجه می‌خواهم برای چگونگی تأمین اعتبارات سازمان بیمه سلامت راهکاری پیدا کند؛ استفاده از بخش یارانه‌ها یکی از گزینه‌هاست.

شورای نگهبان طرح تشدید مجازات اسید پاشی را تایید کرد

سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد: طرح تشدید مجازات اسیدپاشی و حمایت از بزه‌دیدگان ناشی از آن در جلسه امروز این شورا تائید شد.

رئیس مجلس به سنایی و یونسی تسلیت گفت

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیام‌های جداگانه به سفیر جمهوری اسلامی در روسیه و مشاور رئیس‌جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی درگذشت فرزند و نوه آنها را تسلیت گفت.

لاریجانی کسب مقام قهرمانی سانداکاران تیم ملی ووشو را تبریک گفت

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی کسب مقام قهرمانی سانداکاران تیم ملی ووشو در رقابت‌های جهانی بزرگسالان در هر دو بخش زنان و مردان را تبریک گفت.

اقدامات وزارت دفاع برای بومی‌سازی خودرو/کاهش قیمت ادامه دارد

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزارت دفاع بسیاری از قطعات خودرو را که تا چندی پیش وارداتی محض بود، تولید می‌کند که با ادامه این روند قیمت خودرو کاهش می‌یابد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved