ظهور گفتمان، مقدم بر چهره‌های نوظهور است

دبیر فراکسیون دیپلماسی بین المللی مجلس یازدهم بر ضرورت شکل گیری گفتمان نوین در انتخابات ۱۴۰۰ تاکید کرد.

کمیسیون آموزش ابعاد مختلف برگزاری کنکور سراسری را بررسی کند

رییس مجلس شورای اسلامی خواستار پیگیری نگرانی‌های موجود درباره برگزاری کنکور سراسری از سوی کمیسیون ⁧‫آموزش و تحقیقات مجلس شد.

گره کور «نود» باز می شود؟

اصرارها بر بازگرداندن «نود» به آنتن تلویزیون و پافشاری مدیران شبکه سه بر حذف آن باعث شد تا پرونده این برنامه پرمخاطب ورزشی این بار روی میز نمایندگان ملت قرار گیرد.

بازنشستگان غیرهیات علمی دانشگاه‌ها و موسسات علمی مشمول همسان‌سازی شوند

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس در نامه‌ای به رییس سازمان برنامه و بودجه خواستار توجه به بازنشستگان غیرهیات علمی دانشگاهها و مراکز علمی و پژوهشی برای همسان‌سازی حقوقشان شد.

عباس‌پور: به دنبال تعامل با سایر قوا برای تأمین معیشت و مدیریت ارز هستیم

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس به دنبال تعامل با سایر قوا برای انجام اقداماتی در راستای تأمین معیشت و همچنین مدیریت ارز است.

اقتصاد مردمی منجر به پیشرفت پروژه‌های عمرانی می‌شود

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: اقتصاد مردمی منجر به پیشرفت پروژه‌های عمرانی می شود و بر این اساس باید از ظرفیت مردم در حوزه مسکن به خوبی استفاده شود.

مطالبات قرارگاه خاتم الانبیاء از دولت به شدت افزایش یافته است

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات قرارگاه خاتم الانبیاء از دولت به شدت افزایش یافته است و ما این موضوع را با جدیت در کمیسیون عمران مجلس پیگیری می‌کنیم.

جزئیات بسته قیمت گذاری دولت برای سیمان و میلگرد

سرپرست وزارت صمت گفت: در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت که در هفته‌های گذشته نیز برگزار شد موضوع گرانی‌های افسارگسیخته سیمان، فولاد و مصالح ساختمانی بحث شد.

تمهیدات آموزشی در شرایط کرونا اندیشیده شود

اندیمشک- نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی گفت: تمهیدات آموزش در شرایط کرونا اندیشیده شود و اگر این تمهیدات اندیشیده نشود، بار دیگر شاهد افت در حوزه آموزش خواهیم بود.

کمیسیون آموزش با فوریت پیامدهای برگزاری کنکور را بررسی کند

رئیس مجلس به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ماموریت داد تا به دقت و با فوریت پیامدهای برگزاری کنکور را بررسی و از طریق مراجع مربوطه پیگیری کند.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved