مجمع با رعایت منافع ملی درمورد لوایح FATF تصمیم بگیرد

تهران- ایرنا- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مجمع مهلت‌های با FATF را می‌داند و امیدواریم درمورد لوایح مرتبط با سی اف تی و پالرمو براساس منافع ملی تصمیم بگیرد.

دبیرخانه سیاست‌پژوهی گام دوم انقلاب درمرکز پژوهش ها تشکیل شد

تهران- ایرنا- معاون پژوهش‌های فرهنگی - اجتماعی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی از تشکیل دبیرخانه سیاست پژوهی گام دوم انقلاب در این مرکز خبر داد.

جیش الظلم برای امتیازگیری دست به اقدامات روانی می زند

تهران- ایرنا- رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که جیش الظلم برای امتیازگیری دست به اقدامات روانی می زند، گفت: نباید اجازه دهیم تروریست ها سربازان ایرانی را گروگان بگیرند و باجگیری کنند.

فراکسیون امامزادگان در مجلس تشکیل شد

تهران-ایرنا- نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی از تشکیل فراکسیون امامزادگان در مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: این فراکسیون با نگاه کمک به بخش های عمرانی ،فرهنگی و هزینه ای امامزادگان تشکیل شده است.

شیطنت بنگاه سخن پراکنی انگلیس درباره سخنان دبیر مجمع تشخیص

تهران - ایرنا - روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام اعلام کرد: شیطنت بنگاه سخن پراکنی انگلیس، از عصبانیت عوامل آن نسبت به مواضع انقلابی رییس، دبیر و اعضای مجمع در قبال عدم پایبندی دولت‌های اروپایی به تعهدات در ذیل توافقنامه‌ برجام است.

انارکی: از دست دادن افرادی تاثیرگذار و با تجربه در مجلس امر مطلوبی نیست

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به مصوبه مجلس درباره ممنوعیت کاندیداتوری نمایندگان با سابقه سه دوره متوالی نمایندگی اظهار کرد: از دست دادن افرادی تاثیرگذار و با تجربه در مجلس امر مطلوبی نیست.

سبحانی‌فر: دستگاه‌های حاکمیتی و عمومی به دولت الکترونیک بپیوندند

رییس کمیته ارتباطات و مخابرات مجلس گفت: همه دستگاه‌های حاکمیتی، دولتی و عمومی با پیوستن به دولت الکترونیک باید در سطحی فراگیرتر و با خدمات مناسب‌تر و بهتر نیاز جامعه به این کالای اساسی جامعه را تامین کنند.

موسوی: راه پیشرفت کشور واگذاری انقلاب به جوانان است

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت حمایت دانشگاه‌های استان از دانش آموزان، گفت: رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم تأکید کردند که انقلاب باید به جوانان نخبه و متعهد سپرده شود.

دیدار خانواده بازداشتی‌های محیط زیست با فراکسیون امید

سخنگوی فراکسیون امید از دیدار جمعی از خانواده‌های متهمان پرونده محیط زیست با تعدادی از اعضای فراکسیون امید خبر داد.

معامله قرن قبل از تولد سقط جنین می‌شود

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معامله قرن قبل از تولد سقط جنین می‌شود، گفت: مذاکره ای با آمریکایی ها نداریم.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved