نصیرایی: راهی به جز تعامل و همکاری با یکدیگر نداریم

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه برای رفع مشکلات کشور باید با اتحاد و همدلی کارها را پیش ببریم تاکید کرد: غیر از این تعامل و همکاری راه دیگری نداریم.

قاضی‌زاده هاشمی: طرح شایعه «واگذاری کیش به چینی‌ها» در جهت توقف قرارداد ایران و چین است

نایب رییس مجلس با بیان اینکه قرارداد ایران و چین ظرفیت مناسبی برای توسعه تجارت خارجی ایران است، شایعه واگذاری کیش به چینی‌ها را کینه‌توزانه و در جهت توقف این قرارداد دانست.

هیات رییسه فراکسیون ایثارگران انتخاب شدند

رییس و اعضای هیات رییسه فراکسیون ایثارگران انتخاب شدند.

نفت در اقتصاد ایران مُرد و تمام شد/راه اندازی بورس املاک و مستغلات

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در هفته گذشته با وزارت اقتصاد و مدیران بازار سرمایه کشور توافق کردیم و به زودی بورس املاک و مستغلات کشور را راه اندازی می کنیم و مشکلاتی که برای واگذاری املاک وجود دارد، حل می شود.

فلاحی: استانداردهای حداقلی برای آموزش مجازی دانش آموزان تعریف شود

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تعیین استانداردهای حداقلی برای تداوم آموزش‌های مجازی تاکید کرد.

جزییات انتخاب رئیس دیوان محاسبات در مجلس

عضو کمیسیون آیین نامه مجلس شورای اسلامی جزییات انتخاب رئیس دیوان محاسبات را تشریح کرد و گفت: کاندیدای ریاست دیوان محاسبات باید سابقه نظارتی داشته باشد.

هیأت نظارت بر رفتارنمایندگان درمجلس دهم کارخود را درست انجام نداد

طحان نظیف گفت: هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان در دوره قبلی مجلس شورای اسلامی کار خود را به درستی انجام نداد و موجب شد ۷۵ نماینده دوره دهم این مجلس برای دوره یازدهم رد صلاحیت شوند.

نحوه ثبت نام کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری بازبینی می‌شود

رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس گفت: باید در نحوه ثبت نام کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری بازبینی شود و اشخاصی که واجد شرایط هستند باید بتوانند کاندیدا شوند.

مجلس باید عامل پیاده سازی خواست مردم باشد

نائب رئیس اول مجلس گفت:ما چیزی به نام حقوق مجلس نداریم، حقوق مردم است و مجلس باید طبق قانون اساسی عامل پیاده‌سازی خواست مردم باشد.

موضوع واگذاری کیش به چین ساخته ذهن اپوزیسیون مزدور آمریکا است

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی نوشت: موضوع واگذاری کیش به چینی‌ها ساخته ذهن متعصب، کینه‌توزانه و از سر بی‌سوادی اپوزوسیون مزدور آمریکا جهت توقف قرارداد تهران-پکن است.


 << صفحه قبلي   [5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved