«امید» پس از مطهری

انتخابات هیأت رییسه مجلس برای آخرین سال فعالیت مجلس دهم به پایان رسید اما ظاهراً نتیجه این انتخابات با توجه به حذف علی مطهری، پس لرزه‌هایی را خصوصاً در فراکسیون امید به دنبال داشته است.

حقوق زنان چگونه تامین می‌شود؟

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه آمار زندانیان مهریه نشان می‌دهد مهریه به عنوان پشتوانه زندگی زناشویی نتوانسته کارآمدی لازم را داشته باشد، در عین حال گفت که مجازات نپرداختن مهریه نباید صرفاً زندان باشد و حقوق زنان برای دسترسی به مهریه به ع...

قرار است افزایش ۲۰ درصدی سهم بخش مسکن از تسهیلات بانکی را داشته باشیم

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با تلاش رئیس بانک مرکزی قرار است افزایش ۲۰ درصدی سهم بخش مسکن از تسهیلات بانکی را داشته باشیم و می طلبد رسانه ها و صدا وسیما بر روی تصمیمات جدید دستگاه ها برای بازار مسکن مانور بیشتری دهند تا اطلاعات لازم در اختیار مردم قر...

اظهار امیدواری نروژ نسبت به راه‌اندازی هر چه زودتر کانالهای مالی اروپا

هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران که در اسلو به سر می‌برد در دیدار با رئیس و اعضای کمیسیون ‏سیاست خارجی مجلس نروژ در خصوص مهمترین مسایل و تحولات بین المللی و همکاری های ‏پارلمانی فی مابین جمهوری اسلامی ایران و نروژ با همتایان نروژی خود گفت‌وگو کردند...

ورود مجلس به نحوه اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان

عضو فراکسیون جوانان مجلس با اشاره به اینکه تخلفاتی در اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان صورت گرفته است، گفت: ما گزارش استنکاف از اجرای این قانون را به قوه قضائیه ارسال می‌کنیم.

دولت به جای حمایت از تولید به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی است

اهواز – عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: دولت به جای حمایت از تولید به دنبال شکل گیری مجدد وزارت بازرگانی است در حالیکه این وزارت خانه، کمر تولید کشور را می شکند.

سه طرح و لایحه مصوب مجلس به شورای نگهبان ارسال شد

طی نامه‌ای از سوی علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی سه طرح و لایحه مصوب مجلس به جهت انطباق با شرع و قانون اساسی به شورای نگهبان ارسال شد.

افزایش ۲۰ درصدی سهم بخش مسکن از تسهیلات بانکی

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با تلاش رئیس بانک مرکزی قرار است افزایش ۲۰ درصدی سهم بخش مسکن از تسهیلات بانکی را داشته باشیم.

دستگاه‌های اجرایی باید پالس‌های امید بخشی را در حوزه مسکن بدهند

رئیس مجلس شورای اسلامی از دستگاه‌های اجرایی خواستار انتقال پالس‌های امیدبخش در حوزه مسکن به مردم برای تغییر فضای موجود شد.

احمدی لاشکی: نقد سازنده یک شیوه برای مرتفع ساختن کاستی‌ها و ضعف‌ها است

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر این که نقد باید توأم با اخلاق باشد گفت: اگر از ظرفیت نقد به درستی استفاده شود نقش مؤثری در برون رفت از مشکلات کشور خواهد داشت نباید نقد را با تخریب یکی کرد.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved