رضایی: از افزایش مبادلات تجاری با عراق حمایت می‌کنیم

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که سفر نخست وزیر عراق به ایران به نفع افزایش مبادلات اقتصادی و تجاری بین دو کشور بوده و ما از آن حمایت می کنیم.

پیام حاجی میرزایی به دو نفر از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات 

وزیر آموزش‌وپرورش در پیامی انتصاب دو نفر از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی را به‌عنوان ناظرین مجلس در شورای عالی آموزش‌وپرورش، تبریک گفت.

آصفری: تعامل بین دستگاه‌ها رضایتمندی مردم را بالاتر می‌برد

نایب رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها تاکید کرد که راهکارهای تخصصی برای حل مشکلات وجود دارد اما حلقه مفقوده، اراده و عزم جدی برای عملیاتی کردن راهکارهای ساده است.

انتخاب رییس دیوان محاسبات در آیینه قانون

نماینده نیشابور و فیروزه و زبرخان در یادداشتی به بررسی فرایند انتخاب رییس دیوان محاسبات و مراحل تطبیق شرایط احراز و نحوه انتخاب گزینه‌های مختلف و نهایتا انتخاب وی توسط نمایندگان از جنبه «حقوقی و قانونی» پرداخت.

کرونا به مثابه کارزاری در عرصه سلامت مردم است

رئیس مجلس گفت: وقوع بحران زیستی و شیوع ویروس کرونا به مثابه کارزاری در عرصه سلامت مردم است.

اقدام تروریستی رژیم آمریکا مستلزم اقدام متقابل است

سخنگوی شورای نگهبان نوشت: اقدام تروریستی رژیم آمریکا علاوه بر تعقیب حقوقی که مقامات محترم دولت تاکید کردند مستلزم اقدام متقابل نیز هست.

تهدید هواپیمای مسافربری در مجامع بین المللی دنبال شود

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه تهدید هواپیمای مسافربری در مجامع بین المللی دنبال شود، گفت: اقدام آمریکا بدون پاسخ نمی ماند.

ترفند جنگنده های آمریکایی همان ترفند رژیم صهیونیستی است

نایب رئیس مجلس با بیان اینکه ترفند جنگنده های آمریکایی همان ترفند رژیم صهیونیستی است، گفت: اقدام واشنگتن خلاف موازین حقوق بشر است.

هر جنایت آمریکایی‌ها، نابودی رژیم صهیونیستی را سرعت می بخشد

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هر جنایت آمریکایی‌ها، بی‌شک نابودی ذلیلانۀ مستکبرین منطقه به ویژه رژیم منحوس صهیونیستی را سرعت خواهد بخشید.

اسماعیلی: پیگیر بازگشت 27 میلیارد دلار ارز حاصل از صادرات هستیم

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که مجلس پیگیر قاطعانه بازگشت ۲۷ میلیارد دلار ارز حاصل از صادرات بوده و بانک مرکزی نیز ملکف به این امر است.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved