تمامی راهکارهای رسیدگی به بودجه ۹۹ بررسی شد/ اذن رهبری آخرین راه بود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به تعطیلی صحن مجلس طبق دستور ستاد مبارزه با کرونا، گفت: تعدادی از نمایندگان مجلس به ویروس مبتلا شده بودند که عملا حضور آنها در مجلس باعث تشدید شیوع ویروس در جامعه نیز می‌شد.

انتخابات مجلس در حوزه آستانه اشرفیه در سال 1400 برگزار می‌شود

دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه داوطلبین انتخابات مجلس در ۱۱ حوزه انتخابیه به مرحله دوم راه پیدا کردند، گفت: دور دوم انتخابات ۲۹ فروردین برگزار شده اما انتخاب نماینده آستانه اشرفیه همزمان با انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۰ برگزار می...

حفاظت از محیط زیست باید جزو اولویت‌های اصلی کشور باشد

معاون اجرایی رئیس مجلس شورای اسلامی،گفت: حفاظت از طبیعت و محیط زیست در هر شرایطی حتی در زمان مبارزه با ویروس کرونا هم باید جزو اولویت‌های اصلی کشور باشد.

بررسی طرح نظارت بر فعالیت‌های مالی انتخاباتی مجلس در شورای نگهبان

عضو حقوقدان شورای نگهبان از بررسی طرح ۲ فوریتی شفافیت و نظارت بر تأمین مالی فعالیت‌های انتخاباتی در انتخابات مجلس» و ادامه رسیدگی به «طرح کاهش مجازات حبس تعزیری» در جلسه امروز خبر داد.

دولت کم‌کار است/ مجلس باید دولتی‌ها را وادار به حرکت کند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت فعلی بسیار کم‌تحرک است و نمایندگان مجلس آینده باید عملکرد آنان را رصد و دولتی‌ها را وادار به حرکت کنند.

دولت نمی‌خواهد مانع گرانی شود/ مردم هیچ رضایتی از دولتی‌ها ندارند

عضو فراکسیون مستقلین مجلس گفت: متاسفانه دولت اراده‌ای برای کنترل تورم ندارد و در این فضا دلالان سوءاستفاده می‌کنند و فشار زیادی به مردم وارد می‌کنند.

دولت روحانی عامل نارضایتی است/ مجلس دهم دولت را بر ملت ترجیح داد

نائب رئیس مجلس گفت: جامعه از تصمیمات غلط اقتصادی دولت و تبعیض‌های موجود ناراضی و دلسرد بود، به همین دلیل مشارکت مردم در انتخابات کاهش یافت.

اذن رهبر انقلاب، کشور را از بحران خلاء بودجه در سال ۹۹ نجات داد

نایب رئیس مجلس گفت: مقام معظم رهبری تائید کردند که بودجه براساس اصل ۸۵ قانون اساسی تصویب شود تا کشور بدون بودجه نماند.

پیشنهاد مرکز پژوهش‌ها برای تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تا پایان اسفند

مرکز پژوهش‌های مجلس در گزارشی ضمن بررسی نحوه مواجهه نظام آموزشی کشور با ویروس کرونا و ارائه پیشنهاداتی در این زمینه پیشنهاد کرد: کلیه مدارس و دانشگاه‌های دولتی و غیر دولتی کشور تا پایان اسفند ماه تعطیل شده و برای جبران عقب ماندگی‌های تحصیلی به میزان ...

حسین‌زاده: نمایندگان مبتلا به کرونا جو روانی ایجاد نکنند

رییس فراکسیون حقوق شهروندی مجلس با تاکید بر اینکه «نمایندگان در صورت نداشتن علایم نباید به هیچ وجه تست کرونا بدهند»، از همکاران نماینده خود خواست در صورت مثبت بودن تست کرونایشان از ایجاد فضای رسانه‌ای و جو روانی پرهیز کنند.


 << صفحه قبلي   [3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved