عنابستانی: مردم، تاب تحمل مجادله در ساختارهای قدرت را ندارند

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با استناد به توصیه های مقام معظم رهبری در خصوص تعامل قوای مجریه و مقننه گفت: مردم می‌خواهند که در تعاملی مثبت و بر اساس یک ساختار کارشناسی دقیق، تصمیماتی گرفته شود، تا مشکلات آنها حل شود.

اقدامات سازمان پدافند برای رفع تهدیدات کشور بررسی شد

​​​​​​​سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در جلسه امروز این کمیسیون مجموعه اقدامات غیرنظامی در جهت مصون سازی کشور از تهدیدات مختلف از سوی سازمان پدافند غیرعامل بررسی شد.

زنجیره تولید و خودکفایی به درستی طراحی نشده است

رئیس مجلس، مرکز پژوهش های مجلس را یکی از بازوهای اصلی تقنین دانست و گفت: حضور کارشناسان این مرکز در جلسات کمیسیون ها منجر به چکش کاری طرح ها و لوایح می شود.

اردکانیان سه شنبه در جلسه کمیسیون انرژی حضور می یابد

‌سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: وزیر نیرو روز سه شنبه گزارشی درباره عملکرد این وزارتخانه به کمیسیون انرژی مجلس ارائه می دهد.

مدیریت بی ضابطه از گلوگاه های بی عدالتی در کشور است

رئیس مجلس شورای اسلامی در یادداشتی در فضای مجازی نوشت: مدیریت بی ضابطه، توزیع کالاهای اساسی و تخصیص بدون اولویت بندی ارز ترجیحی یکی از گلوگاه های بی عدالتی در کشور است.

عدم توجه دولت به بلوک شرق/ «سند ۲۵ساله» باعث بهبود اقتصادی می‌شود

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: طی سال‌های گذشته دولتمردان فقط به اروپا توجه کردند و از ظرفیت کشورهای همسایه و بلوک شرق غافل بودند.

ادعای واگذاری جزایر ایرانی به طرف خارجی، دروغ محض است/احمدی بی‌غش پاسخگو باشد

دستیار سیاسی و رسانه‌ای رییس مجلس واگذاری جزایر ایرانی به طرف خارجی را دروغ محض دانست و خواستار پاسخگویی نماینده شازند در مورد طرح این موضوع شد.

جوکار: تصمیمات سازنده‌ای برای جلوگیری از کاهش ارزش پول ملی اتخاذ شود

رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد: بنده بر این باور هستم که اگر بازار مسکن به خوبی مدیریت شود، می‌تواند اشتغال خوبی را در کشور ایجاد کرده و رونق کسب و کارها را به دنبال داشته باشد.

مطهری: هر جا نام نحس ⁧‫رجوی‬⁩ در میان باشد، ملت ایران متحد می‌شود

نماینده مردم سبزوار در مجلس با اشاره به واکنش کاربران فضای مجازی نسبت به اظهار نظر مریم رجوی درباره محکومین حوادث آبان گفت: هر جا نام نحس ⁧‫رجوی‬⁩ در میان باشد، ملت ایران یکپارچه و متحد می‌شوند.

برنامه مجلس برای دیپلماسی منطقه‌ای/با محتکران مسکن برخورد می‌کنیم

عضو کمیسیون اصل نود مجلس گفت: برنامه این کمیسیون آن است که با محتکران بازار مسکن برخورد جدی شود.


 << صفحه قبلي   [3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved