حزب موتلفه خواستار روشن شدن ابعاد ترور امام جمعه کازرون شد

حزب موتلفه اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای خواستار دستگیری هرچه سریع‌تر عوامل جنایت و روشن شدن ابعاد ترور امام جمعه کازرون برای افکار عمومی شد.

معامله قرن یکی دیگر از تلاش‌های مذبوحانه استکبار است

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: تجربه مقاومت نشان داده که پیروزی‌ها و استقلال در مقاومت است. امثال معامله قرن یکی دیگر از تلاش‌های مذبوحانه استکبار است که ما آن را محکوم می کنیم.

طرح معامله قرن با مقاومت فلسطینیان، محکوم به شکست است

حزب مردم‌سالاری طی فراخوانی برای حضور مردم در راهپیمایی روز قدس تاکید کرد: با استمرار مقاومت مردم فلسطین و تداوم انتفاضه و راهپیمایی بازگشت، طرح معامله قرن قطعاً محکوم به شکست است.

امروز کفار از آخرین تیرهایشان برای شکست حق بهره می‌برند

جامعه اسلامی مهندسین با صدور بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی قدس تاکید کرد: جبهه کفر از آخرین تیرهایش برای شکست جبهه حق بهره می‌برد. اما زهی خیال باطل! زیرا زمین را بندگان صالح به ارث می‌برند.

گروه‌های مقاومت دیگر در برابر صهیونیست‌ها دست بسته نیستند

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس گفت: گروه‌های مقاومت در مقابل صهیونیست‌ها دست‌بسته نیستند و حائل‌ها و گنبدهای آهنین توان حفاظت از آنها را ندارد.

ملت با «نه» قاطع به معامله قرن شعار نابودی صهیونیست ها را سر دهند

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه ای از مردم ایران خواست در روز قدس با «نه» قاطع به توطئه شیطانی معامله قرن، شعار نابودی صهیونیست ها را سر دهند.

باید در فرآیندهای قانونی نظارت کافی صورت گیرد

معاون سیاسی وزارت کشور گفت: بر اساس مصوبات لازم الاجرای کمیسیون کارگری شورای امنیت کشور باید در فرآیندهای قانونی نظارت کافی صورت گیرد.

تلاش رژیم‌های مرتجع عربی در پیوند با اسرائیل جز رسوایی سودی ندارد

قم - جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور پیامی تأکید کرد: تلاش برخی کشورهای منطقه و رژیم‌های مرتجع عربی در پیوند با رژیم اشغالگر قدس جز رسوایی برای آن‌ها سودی ندارد.

ضیافت افطار حزب موتلفه اسلامی با سفرای کشورهای اسلامی برگزار شد

جمعی از سفرای کشورهای اسلامی و نمایندگان گروه مقاومت امشب (سه شنبه - ۷ خرداد) میهمان ضیافت افطار حزب موتلفه اسلامی بودند.

عارف:راه خودرااز سوء استفاده کنندگان ازجریان اصلاح طلب جدامی کنیم

رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت: در انتخابات مجلس راه خود را از سوء استفاده کنندگان از جریان اصلاح طلب جدا می کنیم.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved