دشمنان درصدد کمرنگ کردن شکوه مراسم اربعین هستند

قم - رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: دشمنان اسلام و مزدوران منطقه‌ای آن‌ها به روش‌های مختلف می‌خواهند وحدت، یکپارچگی و شکوه مراسم اربعین را کمرنگ کنند.

تعصب‌ گروهی برای رسیدن به مجلسِ شایسته باید کنار گذاشته شود

رئیس جامعه روحانیت مبارز گفت: برای رسیدن به یک‌مجلس شایسته و راهگشا، باید تعصب‌های گروهی کنار گذاشته شود و از خرده‌گیری نسبت به یکدیگر در مجموعه جریان ارزشی خودداری کنیم.

۱۱۶حزب دارای مجوز در ایران اسلامی فعالیت دارند

سمنان- رئیس ستاد انتخابات کشور بابیان اینکه ۱۱۶حزب دارای مجوز در ایران اسلامی فعالیت دارند، گفت: طبق قانون تمام این احزاب می‌توانند در عرصه انتخابات حضور و فعالیت داشته باشند.

نمایندگان احزاب در کمیسیون ماده ۱۰، پنجشنبه انتخاب می‌شوند

مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور گفت: دبیران کل احزاب ملی و استانی، پنجشنبه(۲ آبان ماه) نمایندگان خود را در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب انتخاب می‌کنند.

ظرفیت احزاب فارغ از جریانات سیاسی در انتخابات به‌کارگیری می‌شود

سمنان - معاون سیاسی استاندار سمنان بابیان اینکه نمایندگان خانه احزاب استان در جریان انتخابات قرار خواهند گرفت، گفت: این ظرفیت فارغ از جریانات سیاسی در انتخابات به‌کارگیری می‌شود.

حزب موتلفه خواستار روشن شدن ابعاد ترور امام جمعه کازرون شد

حزب موتلفه اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای خواستار دستگیری هرچه سریع‌تر عوامل جنایت و روشن شدن ابعاد ترور امام جمعه کازرون برای افکار عمومی شد.

معامله قرن یکی دیگر از تلاش‌های مذبوحانه استکبار است

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: تجربه مقاومت نشان داده که پیروزی‌ها و استقلال در مقاومت است. امثال معامله قرن یکی دیگر از تلاش‌های مذبوحانه استکبار است که ما آن را محکوم می کنیم.

طرح معامله قرن با مقاومت فلسطینیان، محکوم به شکست است

حزب مردم‌سالاری طی فراخوانی برای حضور مردم در راهپیمایی روز قدس تاکید کرد: با استمرار مقاومت مردم فلسطین و تداوم انتفاضه و راهپیمایی بازگشت، طرح معامله قرن قطعاً محکوم به شکست است.

امروز کفار از آخرین تیرهایشان برای شکست حق بهره می‌برند

جامعه اسلامی مهندسین با صدور بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی قدس تاکید کرد: جبهه کفر از آخرین تیرهایش برای شکست جبهه حق بهره می‌برد. اما زهی خیال باطل! زیرا زمین را بندگان صالح به ارث می‌برند.

گروه‌های مقاومت دیگر در برابر صهیونیست‌ها دست بسته نیستند

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس گفت: گروه‌های مقاومت در مقابل صهیونیست‌ها دست‌بسته نیستند و حائل‌ها و گنبدهای آهنین توان حفاظت از آنها را ندارد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved