قوای ۳گانه انعکاس صدای مردم باشند/ازمشکلات با موفقیت عبور می‌کنیم

وزیر دولت سازندگی گفت: مقاومت در برابر آمریکایی ها این است که مسئولین کشور اعم از قوای اجرایی، قضایی و تقنینی بتوانند انعکاس صدای مردم باشند.

علت نابسامانی های موجود به مجریان باز می گردد

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: تیم اقتصادی دولت را ناموفق می دانیم. علت نابسامانی های موجود، به نظام اقصادی و بخش زیادی از آن به مجریان بازمی گردد.

مذاکرات بدون قید وشرط برای تطمیع کسانی است که به سازش گرایش دارند

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با اشاره به اظهارات ترامپ مبنی بر گفتگوی بی قید و شرط با ایران، گفت: مذاکرات بدون قید و شرط برای تطمیع کسانی است که به سازش گرایش دارند.

رییس جمهور آمریکا با تمام قدرت خود، به مذاکره با ما نیاز دارد

نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: رییس جمهور آمریکا با تمام قدرت خود، به مذاکره با ما نیاز دارد و این موضع، به دلیل وضع قدرت ماست.

تشکر رئیس جمهور از روند تعیین تکلیف کانتینرهای متروکه بندر رجایی

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور از دستور رییس جمهوری برای انجام اقدامات لازم درخصوص ترخیص آخرین کانتینرهای باقیمانده در بندر شهید رجایی خبر داد.

هفت بسیج علم محور در استان اصفهان فعال است

کاشان- ایرنا- مسئول سازمان بسیج اساتید استان اصفهان گفت: 2 بسیج علم محور در آموزش و پرورش، سه بسیج علم محور در دانشگاه ها و 2 بسیج علم محور در حوزه های علمیه در قالب بسیج دانشجویی، طلاب و اساتید فعال هستند.

کوچکترین خطای رسانه ای باعث التهاب جامعه می شود

بوشهر- ایرنا- معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهرگفت:باتوجه به پیشرفت تکنولوژی و سرعت انتشار اخبار ،کوچکترین خطای اطلاع رسانی می تواند جامعه را با التهاب مواجه کند برهمین اساس فعالان این بخش باید با نگاه تخصصی و درک فضای جامعه در این مسیر فع...

مهم ترین وظیفه حفظ امید در جامعه است

بجنورد- ایرنا- مقام عالی دولت تدبیر و امید در خراسان شمالی گفت: امروز در شرایط بسیار حساس و سختی هستیم و مهم ترین وظیفه ما زنده نگه داشتن امید و نشاط واقعی در جامعه است.

فرمانده ارتش با خانواده شهید مدافع حرم در شیروان دیدار کرد

بجنورد- ایرنا- فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز یکشنبه با حضور در منزل شهید مدافع حرم، سرهنگ مرتضی زرهرن با خانواده این شهید والامقام دیدار کرد.

مصوبه شورای آموزش موجب تضییع حقوق دانش آموزان است

تهران-ایرنا- رییس هیات مدیره سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت با ارسال نامه ای به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواستار تجدید نظر در مصوبه اخیر شورای آموزش و سنجش کشور شد و تاکید کرد: این مصوبه می تواند تضییع حقوق دانش آموزان را بدنبال داشته ب...


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved