احزاب مصداق بارز فعالیت سیاسی شفاف و قانونمند در جامعه هستند

یزد - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد با تاکید بر اشتراک گروه ها و تشکل های سیاسی، گفت: احزاب مصداق بارز فعالیت سیاسی شفاف و قانونمند در جامعه هستند.

مشکلات اقتصادی با رونق تولید رفع می شود

شهرکرد- ایرنا- امام جمعه موقت شهرکرد با اشاره به نامگذاری سال 98 با عنوان رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری، تاکید کرد : مشکلات اقتصادی موجود کشور با رونق تولید و افزایش آن برطرف می شود.

تهیه طرح جامع مدیریت بحران میامی ضروری است

شاهرود-ایرنا-امام جمعه میامی گفت: برای مقابله با بحران ها و حوادث طبیعی ، تهیه طرح جامع مدیریت بحران برای این شهرستان ضرورت دارد.

شعار سال با غیرت ایرانی محقق می شود

شاهرود - ایرنا - امام جمعه موقت شاهرود گفت : باید با غیرت ایرانی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی ، شعار سال و رونق تولید تحقق ببخشیم.

کمیته حقیقت یاب علت سیل شیراز تشکیل شد

شیراز- ایرنا- رئیس شورای شهر شیراز گفت: کمیته ویژه حقیقت یاب با حضور پنج عضو شورای اسلامی این شهر تشکیل شده که از یک روز پس از حادثه سیل شیراز در حال بررسی علت موضوع است.

تحولات خانه احزاب؛ از قانون تازه تا نشست های سالانه

تهران- ایرنا- خانه احزاب ایران طی یک سال گذشته با وجود تمام فراز و فرودها توانست عملکرد قابل قبولی داشت و توانست چارچوب مشخصی را برای فعالیت احزاب تعریف کند.

پارلمان اصلاحات، ایده ای با چالش های بی شمار

تهران - ایرنا - یک سالِ پیش رو برای جریان های سیاسی فرصت طلایی تاثیرگذاری بر جامعه ای است که در پایان آن پای صندوق رای انتخابات مجلس خواهند آمد. پارلمان اصلاحات ایده اصلاح طلبان برای این تاثیرگذاری است که اجرای آن هرچند در دستور کار قرار دارد اما اجر...

عزم و همیاری ملی لازمه تحقق شعار امسال است

سنندج - ایرنا - عضو شورای هماهنگی اصلاح طلبان کردستان، شاه کلید رفع مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را رونق تولید و اشتغال دانست و گفت: عزم، حمایت و همیاری ملی می تواند نقشی اساسی در تحقق شعار امسال داشته باشد.

محکومیت به رسمیت شناختن حضور رژیم صهیونیستی در بلندی‌های جولان

حزب موتلفه اسلامی با صدور بیانیه‌ای اقدام آمریکا در به رسمیت شناختن حضور رژیم صهیونیستی در بلندی‌های جولان را محکوم کرد.

دولت بزرگترین مانع تولید در کشور است

کارشناس مسائل سیاسی با بیان انیکه دولت به جای اقتصاد مقاومتی، مقاومت اقتصادی می‌کند، گفت: باید موانع باید برطرف شود تا بتوانیم به تولید دست یابیم.


 << صفحه قبلي   [5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved