هزینه افطاری را به سیل زدگان اختصاص دهید

تهران-ایرنا- شورای عالی سیاست‌گذاری احزاب زنان اصلاح‌طلب از سایر احزاب، دستگاه های اجرایی و نهادهای عمومی خواست، هزینه های برگزاری ضیافت افطاری در ماه مبارک رمضان را به سیل زدگان اختصاص دهند.

آمریکایی ها می خواهند داعش را جایگزین طالبان کنند

تهران - ایرنا - حجت الاسلام سید عیسی حسینی مزاری دبیر کل حزب اسلامی تبیان افغانستان گفت: آمریکایی ها می­خواهند با پیش کشیدن بحث صلح به صورت تاکتیکی بحث را عوض کرده و بعدا داعش را جایگزین طالبان در افغانستان کنند.

دولت ترامپ تخریب امید اجتماعی را در دستور کار قرار داده است

تهران- ایرنا- دستیار پیشین رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی با بیان این که دولت ترامپ تخریب امید اجتماعی را در دستور کار قرار داده است، گفت: پیروزی در جنگ امید تنها با حفظ انسجام، همبستگی و همدلی داخلی رخ می دهد و مهمترین راهکار رسیدن به این هدف تن دا...

نباید در تصویب پارلمان اصلاحات شتاب کرد

تهران-ایرنا- رییس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: پارلمان اصلاحات باید در سطح ملی تاثیرگذار باشد و در تصویب آن نباید شتاب زده عمل کرد.

انتخابات عرصه افزایش تاب آوری سیاسی و اجتماعی ملت ایران _سید اسماعیل موسوی**

ستاد انتخابات کشور با رعایت اصل «بی‌طرفی و امانتداری» در عین حال «حرفه‌ای‌گری در عمل» و «تلاش برای ارتقاء شاخص‌های کیفی اجرا»، برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند 1398 را چراغ راهنما و افق روشنی برای تداوم مسیر سرافزاری و عزت ملت ایران در ماه...

مدیریت خانه احزاب زنجان به فراکسیون مستقلین رسید

زنجان - ایرنا - با برگزاری انتخابات سال سوم هیأت رئیسه شورای اجرایی خانه احزاب استان زنجان، عباس قنبری از فراکسیون 'مستقلین و اعتدال گرایان' به عنوان رئیس این خانه به مدت یک سال انتخاب شد.

بادامچیان دفتر یادبود کشته‌شدگان حادثه «سریلانکا» را امضا کرد

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با حضور در سفارت «سریلانکا» در تهران با سفیر این کشور دیدار و دفتر یادبود کشته‌شدگان این کشور در حادثه تروریستی اخیر را امضا کرد.

رییس ستاد انتخابات خراسان شمالی منصوب شد

بجنورد- ایرنا- ولی الله حیاتی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با حکم محمد علی شجاعی استاندار خراسان شمالی به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان منصوب شد.

قصه بنزین یک ‌راه دارد؛ شناور شدن قیمت‌ همگام با بازار جهانی

تهران – ایرنا - حزب ندای ایرانیان اعلام کرد: عدم پذیرش الگوی «شناورسازی قیمت بنزین» باعث می‌شود که هر از چند گاهی شوک ناشی از افزایش قیمت سوخت، زلزله در اقتصاد ایران به راه اندازد. مساله حامل‌های انرژی نیز در این راستا تنها یک‌راه دارد و آن انتخاب نر...

بادامچیان: نفوذی ها با افزایش نرخ ها فتنه 98 را زمینه سازی می کنند

تهران-ایرنا- دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: دست های نفوذی تلاش می کنند با افزایش نرخ‌ کالاها فتنه 98 را زمینه سازی کنند.


 << صفحه قبلي   [6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved