اقدام ترامپ موجب پیچیده‌تر شدن تحولات منطقه می شود

تهران-ایرنا-حزب موتلفه اسلامی در بیانیه ای با محکومیت اقدام دولت آمریکا در به رسمیت شناختن حضور رژیم صهیونیستی دربلندی‌های جولان، اعلام کرد: اقدام عجیب دولت ترامپ موجب پیچیده‌تر شدن تحولات منطقه خواهد شد.

«رونق اقتصادی» در گرو مبارزه با قاچاق کالا است

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان با تاکید بر اینکه رونق اقتصادی با افزایش قاچاق کالا صورت نمی‌گیرد، تصریح کرد: قاچاق کالا تیر خلاص به اقتصاد کشور است.

آینده اسرائیل غاصب با طرح‌های استکباری تضمین نمی‌شود

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه ای اعلام کرد که استکبارگران آمریکایی و اشغالگران صهیونیستی بدانند، معامله قرن و هر طرح استکباری دیگری آینده دولت غاصب اسرائیل را تضمین نخواهد کرد.

اعضای حزب موتلفه برای امدادرسانی به سیل‌زدگان بسیج شوند

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی بر لزوم بسیج اعضای حزب مؤتلفه اسلامی برای امدادرسانی بهتر به مردم آسیب‌دیده از سیل تأکید کرد.

مسیر تحقق «رونق تولید» اقتصادمقاومتی است

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با اشاره به نامگذاری سال ۹۸ به نام«رونق تولید»، گفت: اگر اقتصاد مقاومتی به درستی اجرا شود، تولید افزایش می‌یابد.

آسان‌ترین راه برای «رونق تولید» صادرات به کشورهای همسایه است

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه آسان‌ترین راه برای «رونق‌تولید» صادرات به همسایگان است،گفت: متأسفانه نگاه دولت عمدتاً به اروپا و دور دست هاست و به همسایگان توجه کمتری دارد.

دولت درگیرزدوبند سیاسی است/مطالبات مردم توسط اصلاح‌طلبان محقق نشد

عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت: تیم اقتصادی دولت متأسفانه درگیر زد و بندهای سیاسی است و با عزل و نصب‌ها و تغییراتی هم که صورت داد نتوانست سمت و سوی مناسبی به وجود آورد.

رجایی: مرحوم هاشمی به زهد ظاهری اعتقادی نداشت

تهران - ایرنا- مشاور مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام اعتقادی به زهد ظاهری نداشت و به عنوان یک روحانیِ مجتهد، مردم را به سمت رفاهی می برد که اسلام با آن مخالفتی نداشت.

تامین و مصرف آب نیازمند تدبیر است

شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به قطعی و کاهش افت فشار آب در برخی از نقاط استان گفت: تامین و توزیع و مصرف آب نیازمند تدبیر جامع و دوراندیشی است تا از سوء تدبیر در این زمینه جلوگیری شود.

کلید حل مشکلات اقتصادی کشور رونق تولید است

شاهرود - ایرنا - امام جمعه میامی گفت: رونق تولید که امسال به آن نامگذاری شده ، کلید حل مشکلات اقتصادی ومعیشتی کشور است .


 << صفحه قبلي   [6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved