وزیر کشور: شوراها و دهیاران برای درآمدزایی روستائیان تلاش کنند

بجنورد- ایرنا- وزیر کشور گفت: شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران برای بهبود زندگی مردم و همچنین به درآمدزایی پایدار روستائیان کمک کنند تا این قشر نیاز کمتری به منابع دولتی داشته باشد.

نماینده خلخال: فقدان حزب از مشکلات انتخابات مجلس است

اردبیل - ایرنا - نماینده مردم شهرستان های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: جای خالی احزاب در جامعه از جمله عوامل بروز مشکلات عدیده در برگزاری انتخابات این مجلس است.

عدم توجه به قشر کارگر از انتقادات وارد به جریان اصلاحات است

حزب اتحاد ملت طی بیانیه‌ای ضمن تبریک روز کارگر و معلم تاکید کرد: عدم توجه به کارگران و معلمین از انتقادهای وارد به جریان‌های مختلف سیاسی از جمله اصلاحات محسوب می‌شود.

شهید مطهری درد را در جامعه درمان می‌کرد

رئیس شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: شهید مطهری طبیب دوار بطبه بود و می‌گشت تا درد را در جامعه پیدا کند و آن را درمان کند.

فعالیت ائتلاف های سیاسی نیاز به اطلاع کمیسیون دارد

تهران-ایرنا- دبیرکمیسیون ماده 10 احزاب گفت: ائتلافات های سیاسی نیازی به گرفتن مجوز ندارند اما باید این موضوع با اطلاع کمیسیون انجام گیرد.

استانداران هر چه سریع تر ستادهای انتخاباتی استان را تشکیل دهند

تهران- ایرنا- معاون سیاسی وزیر کشور گفت: استانداران هر چه سریع تر نسبت به تشکیل ستادهای انتخابات استان جهت فراهم کردن مقدمات برگزاری انتخابات اقدام کنند.

قائم مقام و معاونان دبیرکل حزب کارگزاران انتخاب شدند

تهران-ایرنا-«علیرضا سیاسی راد» به پیشنهاد «کرباسچی» و تایید شورای مرکزی به عنوان قائم مقام دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران انتخاب شد.

امام جمعه اردکان: شوراها تبلور عینی مردم سالاری دینی است

یزد - ایرنا - امام جمعه اردکان به مناسبت نهم اردیبهشت که روز ملی شوراها نامگذاری شد، گفت: این نهاد مدنی و اسلامی تبلور عینی و ملموس مردم سالاری دینی در نظام دینی است.

گام نهایی پارلمان اصلاحات و ابهامات اجرا

تهران- ایرنا- طرح پارلمان اصلاحات تا رسیدن به مرحله اجرا یک گام بیشتر در پیش ندارد. گامی نهایی که با دشواری هایی از جنس قانون جدید احزاب و ابهام در تعریف اعضای عضو خود روبروست.

شکل گیری ائتلاف‌های سیاسی باید به اطلاع وزارت کشور برسد

دبیر کمیسیون ماده ۱۰ گفت: ائتلاف‌های سیاسی از مجموع چند حزب در زمان و با موضوع مشخص شکل می‌گیرد و باید با اطلاع کمیسیون ایجاد شود.


 << صفحه قبلي   [8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved