دربارهFATFمردد بودم؛الان دلواپس شدم/تنظیم روابط قوا تدوین می‌شود

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ما به هر میزان که جلو می‌رفتیم، استدلال «دلواپسان» درباره FATF غلبه پیدا می‌کرد و الان خود بنده هم دلواپس شده‌ام.

برگزاری جلسه شورای مرکزی حزب اراده ملت/ انتخاب دبیران کمیته‌ها

جلسه شورای مرکزی حزب اراده ملت در دفتر مرکزی این تشکل برگزار شد. در این جلسه دبیران کمیته‌های تخصصی حزب برای دوره یک ساله انتخاب شدند.

حمایت از تولید، بهترین راه مبارزه جنگ اقتصادی است

شاهرود- ایرنا- امام جمعه میامی گفت: دراوج تحریم ها، تحقق شعارسال وحمایت از کار و کارگر مهم ترین راهکار برای پیروزی در جنگ اقتصادی است.

رونق مسجدها باید بیشتر شود

شاهرود- ایرنا- امام جمعه موقت شاهرود گفت: با وجود تلاش های انجام شده برای رونق مساجد اکنون حدود 80 مسجد در شاهرود فعال بوده و تعداد قابل توجهی چراغشان خاموش است.

ماه رمضان بهترین فرصت برای جذب جوانان به مساجد است

ایلام - ایرنا - امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان ورود به ضیافت الهی است، گفت: این ماه بهترین فرصت برای عبادت و جذب جوانان به مساجد است.

وزیر کشور: شوراها و دهیاران برای درآمدزایی روستائیان تلاش کنند

بجنورد- ایرنا- وزیر کشور گفت: شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران برای بهبود زندگی مردم و همچنین به درآمدزایی پایدار روستائیان کمک کنند تا این قشر نیاز کمتری به منابع دولتی داشته باشد.

نماینده خلخال: فقدان حزب از مشکلات انتخابات مجلس است

اردبیل - ایرنا - نماینده مردم شهرستان های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: جای خالی احزاب در جامعه از جمله عوامل بروز مشکلات عدیده در برگزاری انتخابات این مجلس است.

عدم توجه به قشر کارگر از انتقادات وارد به جریان اصلاحات است

حزب اتحاد ملت طی بیانیه‌ای ضمن تبریک روز کارگر و معلم تاکید کرد: عدم توجه به کارگران و معلمین از انتقادهای وارد به جریان‌های مختلف سیاسی از جمله اصلاحات محسوب می‌شود.

شهید مطهری درد را در جامعه درمان می‌کرد

رئیس شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: شهید مطهری طبیب دوار بطبه بود و می‌گشت تا درد را در جامعه پیدا کند و آن را درمان کند.

فعالیت ائتلاف های سیاسی نیاز به اطلاع کمیسیون دارد

تهران-ایرنا- دبیرکمیسیون ماده 10 احزاب گفت: ائتلافات های سیاسی نیازی به گرفتن مجوز ندارند اما باید این موضوع با اطلاع کمیسیون انجام گیرد.


 << صفحه قبلي   [8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved