استانداران هر چه سریع تر ستادهای انتخاباتی استان را تشکیل دهند

تهران- ایرنا- معاون سیاسی وزیر کشور گفت: استانداران هر چه سریع تر نسبت به تشکیل ستادهای انتخابات استان جهت فراهم کردن مقدمات برگزاری انتخابات اقدام کنند.

قائم مقام و معاونان دبیرکل حزب کارگزاران انتخاب شدند

تهران-ایرنا-«علیرضا سیاسی راد» به پیشنهاد «کرباسچی» و تایید شورای مرکزی به عنوان قائم مقام دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران انتخاب شد.

امام جمعه اردکان: شوراها تبلور عینی مردم سالاری دینی است

یزد - ایرنا - امام جمعه اردکان به مناسبت نهم اردیبهشت که روز ملی شوراها نامگذاری شد، گفت: این نهاد مدنی و اسلامی تبلور عینی و ملموس مردم سالاری دینی در نظام دینی است.

گام نهایی پارلمان اصلاحات و ابهامات اجرا

تهران- ایرنا- طرح پارلمان اصلاحات تا رسیدن به مرحله اجرا یک گام بیشتر در پیش ندارد. گامی نهایی که با دشواری هایی از جنس قانون جدید احزاب و ابهام در تعریف اعضای عضو خود روبروست.

شکل گیری ائتلاف‌های سیاسی باید به اطلاع وزارت کشور برسد

دبیر کمیسیون ماده ۱۰ گفت: ائتلاف‌های سیاسی از مجموع چند حزب در زمان و با موضوع مشخص شکل می‌گیرد و باید با اطلاع کمیسیون ایجاد شود.

«سیاسی راد» قائم مقام دبیرکل حزب کارگزاران شد

علیرضا سیاسی راد به پیشنهاد غلامحسین کرباسچی و تایید شورای مرکزی به عنوان قائم مقام دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران انتخاب شد.

مبارزه با شبکه‌های قدرت حمایت مردم از دستگاه قضا را به‌دنبال دارد

جمعیت جانبازان اهتمام قوه قضائیه برای در دستور قرار دادن فرمان بر زمین مانده رهبر انقلاب در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۰ در زمینه مبارزه با فساد و برافراشتن پرچم عدالت‌خواهی را امیدبخش خواند.

تلاش دشمن برای تخطئه فرهنگ دینی مدام و دنباله‌دار است

جمنا تاکید کرد: در دنیای امروز که هجمه فرهنگی غرب مستکبر از جمله آمریکا و انگلیس علیه ایران اسلامی شدت گرفته است و تلاش دشمن برای تخطئه فرهنگ دینی مدام و دنباله‌دار است.

موافقان و مخالفان استانی شدن انتخابات

تهران-ایرنا- طرح استانی شدن انتخابات و پُررنگ سازی نقش احزاب در روند برگزاری این تصمیم گیری مردمی، مخالفان و موافقان مصممی دارد. موافقان آن را اولویت یافتن منافع ملی می دانند و مخالفان آن را تبعیض آمیز می خوانند.

اولویت ما رسیدگی به مشکلات کارگری و صنفی است

ایرنا - تهران- معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور رسیدگی به مشکلات صنفی، کارگری و اقشار زحمتکش را اولویت اول وزارت کشور عنوان کرد و گفت: باید مطالبات به حق اقشار زحمتکش تامین شود و مسئولین با دقت ویژه دغدغه و نگرانی های این اقشار را پاسخ دهند.


 << صفحه قبلي   [9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved