«سیاسی راد» قائم مقام دبیرکل حزب کارگزاران شد

علیرضا سیاسی راد به پیشنهاد غلامحسین کرباسچی و تایید شورای مرکزی به عنوان قائم مقام دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران انتخاب شد.

مبارزه با شبکه‌های قدرت حمایت مردم از دستگاه قضا را به‌دنبال دارد

جمعیت جانبازان اهتمام قوه قضائیه برای در دستور قرار دادن فرمان بر زمین مانده رهبر انقلاب در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۰ در زمینه مبارزه با فساد و برافراشتن پرچم عدالت‌خواهی را امیدبخش خواند.

تلاش دشمن برای تخطئه فرهنگ دینی مدام و دنباله‌دار است

جمنا تاکید کرد: در دنیای امروز که هجمه فرهنگی غرب مستکبر از جمله آمریکا و انگلیس علیه ایران اسلامی شدت گرفته است و تلاش دشمن برای تخطئه فرهنگ دینی مدام و دنباله‌دار است.

موافقان و مخالفان استانی شدن انتخابات

تهران-ایرنا- طرح استانی شدن انتخابات و پُررنگ سازی نقش احزاب در روند برگزاری این تصمیم گیری مردمی، مخالفان و موافقان مصممی دارد. موافقان آن را اولویت یافتن منافع ملی می دانند و مخالفان آن را تبعیض آمیز می خوانند.

اولویت ما رسیدگی به مشکلات کارگری و صنفی است

ایرنا - تهران- معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور رسیدگی به مشکلات صنفی، کارگری و اقشار زحمتکش را اولویت اول وزارت کشور عنوان کرد و گفت: باید مطالبات به حق اقشار زحمتکش تامین شود و مسئولین با دقت ویژه دغدغه و نگرانی های این اقشار را پاسخ دهند.

نخستین جلسه دادگاه محمدرضا خاتمی برگزار شد

تهران- ایرنا- نخستین جلسه دادگاه سیدمحمدرضا خاتمی برای رسیدگی به اتهام تشویش اذهان عمومی در مجتمع قضایی ویژه رسیدگی به جرایم کارکنان دولت برگزار شد.

شرایط و زمان ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم اعلام شد

تهران- ایرنا- ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره یک این ستاد با اعلام 10 آذر ماه به عنوان زمان ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اشخاص و مقاماتی که داوطلب نمایندگی مجلس یازدهم می شوند باید حداقل شش ماه قبل از ثبت نام استعفایشان پذیرفته ش...

فرماندار ابرکوه: هدف شوراها خدمت رسانی به مردم است

یزد - ایرنا - فرماندار ابرکوه با اشاره به نقش شورای شهرها و روستاها، گفت: این نهاد مدنی نمادی از مردم سالاری دینی در نظام اسلامی است و در مسیر خدمتگذاری به آحاد مردم فعالیت دارد.

عنوان طرح «پارلمان اصلاحات» به «مجمع عالی اصلاحات» تغییر می کند

دبیر کل حزب اراده ملت از تغییر احتمالی عنوان طرح «پارلمان اصلاحات» به «مجمع عالی اصلاحات» خبر داد.

مفهوم ناسیونالیسم در ایران نیاز به نظریه‌پردازی دارد

ایرنا - تهران – پژوهشگر مسائل اجتماعی معتقد است برای تعریف ناسیونالیسم در ایران نظریه پردازی اندکی صورت گرفته است و برای باز تعریف مفهوم ملت در جامعه ایران نیاز هست تا نظریه‌پردازان هرچه بیشتر در این مباحث گفت وگو کرده و به نقادی بپردازند.


 << صفحه قبلي   [9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved