نخستین جلسه دادگاه محمدرضا خاتمی برگزار شد

تهران- ایرنا- نخستین جلسه دادگاه سیدمحمدرضا خاتمی برای رسیدگی به اتهام تشویش اذهان عمومی در مجتمع قضایی ویژه رسیدگی به جرایم کارکنان دولت برگزار شد.

شرایط و زمان ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم اعلام شد

تهران- ایرنا- ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره یک این ستاد با اعلام 10 آذر ماه به عنوان زمان ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اشخاص و مقاماتی که داوطلب نمایندگی مجلس یازدهم می شوند باید حداقل شش ماه قبل از ثبت نام استعفایشان پذیرفته ش...

فرماندار ابرکوه: هدف شوراها خدمت رسانی به مردم است

یزد - ایرنا - فرماندار ابرکوه با اشاره به نقش شورای شهرها و روستاها، گفت: این نهاد مدنی نمادی از مردم سالاری دینی در نظام اسلامی است و در مسیر خدمتگذاری به آحاد مردم فعالیت دارد.

عنوان طرح «پارلمان اصلاحات» به «مجمع عالی اصلاحات» تغییر می کند

دبیر کل حزب اراده ملت از تغییر احتمالی عنوان طرح «پارلمان اصلاحات» به «مجمع عالی اصلاحات» خبر داد.

مفهوم ناسیونالیسم در ایران نیاز به نظریه‌پردازی دارد

ایرنا - تهران – پژوهشگر مسائل اجتماعی معتقد است برای تعریف ناسیونالیسم در ایران نظریه پردازی اندکی صورت گرفته است و برای باز تعریف مفهوم ملت در جامعه ایران نیاز هست تا نظریه‌پردازان هرچه بیشتر در این مباحث گفت وگو کرده و به نقادی بپردازند.

دنیای اسلام مقابل ظلم و فساد حکام سعودی بایستد

تهران- ایرنا- حزب موتلفه اسلامی با محکومیت اعدام دسته‌جمعی 37 فعال مذهبی و اجتماعی توسط آل سعود، اعلام داشت: دنیای اسلام باید مقابل ظلم و فساد حکام سعودی بایستد و پرچم عزت اسلام را مقابل جبهه ظلم و کفر و استکبار برافراشته نگه دارد.

سید کاظم موسوی رییس کل دادگستری استان فارس شد

شیراز - ایرنا- روابط عمومی دادگستری استان فارس از انتصاب حجت الاسلام سید کاظم موسوی به عنوان رئیس کل دادگستری استان فارس خبر داد.

افزایش اختیارات شوراها، اعتماد عمومی به آنها را زیاد می کند

قزوین - ایرنا - نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: برای افزایش اعتماد عمومی به شوراهای اسلامی شهر و روستا باید اختیارات بیشتری به شوراها اعطا کرد.

درگیر جنگ هیبریدی با آمریکا هستیم

تهران- ایرنا- دبیرکل حزب سبز گفت: درگیر جنگ هیبریدی با آمریکا هستیم و این کشور ترکیبی از جنگ اقتصادی، سیاسی، نظامی، اطلاعاتی ،امنیتی و حتی تروریستی علیه ملت ایران به راه انداخته است.

مردم ازفرصت‌طلبان خسته‌اند/پارلمان اصلاحات به ضرر اصلاح‌طلبان است

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: در شرایط کنونی برخی از اصلاح‌طلبان به‌دنبال راه‌اندازی پارلمان اصلاحات هستند اما این سازوکار به‌ سود جریان اصلاحات نیست.


 << صفحه قبلي   [10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved