توئیت ظریف دردفاع ازمسلمانان هندکافی نیست/به دولت هندفشار بیاوریم

سفیر اسبق ایران در هند گفت: اقدام آقای ظریف و توئیت وی در محکومیت کشتار مسلمانان هند را تأیید می‌کنیم، اما این کافی نیست و باید در نهادهای بین المللی این موضوع پیگیری شود.

«میرمحمدی» در دوران ستم‌شاهی در مبارزه با طاغوت پیشقدم بود

در پی درگذشت سیدمحمد میرمحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و دبیرکل حزب تمدن اسلامی، این حزب پیام تسلیتی خطاب به خانواده آن‌مرحوم و اعضای حزب صادر کرد.

بسیج ملی برای مبارزه با کرونا لازم است

منتخب مردم در مجلس یازدهم گفت:در چنین شرایطی وزارت بهداشت به تنهایی از پس کار بر نمی آید و فلسفه تشکیل ستاد ملی مبارزه با کرونا هم این است که در بالاترین سطوح مسئولین کشوری به صحنه بیایند.

انقلاب مدیریتی ضرورت تام دارد/ نباید حوزه مدیریت را جناحی کرد

تحلیلگر مسائل سیاسی گفت:اساساً توقع مردم ما زیاد نیست ولی متاسفانه کارهای نیمه تمام بسیار و ضعف های مدیریتی با توجیهات نامقبول همگی موجب نارضایتی شده است.

مشکلات معیشتی و ضعف عملکرد دولت منجر به کاهش مشارکت شد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دلیل اینکه اصلاح طلبان رأی نیاوردند این بود که مردم به عملکرد آنها رغبت نشان ندادند و می خواستند افرادی روی کار بیایند که متدین، ولایی و کارآمد باشند.

شکست ژنرال‌های اصلاح طلب ناشی از عملکرد این جریان بود

رییس اسبق شورای شهر تهران گفت: در تهران ژنرال‌های گردن کلفت اصلاح طلب به میدان آمدند که در دوره‌های پیشین رای‌های میلیونی داشتند، اما در این دوره نتوانستند بیشتر از ۵۰ هزار رأی کسب کنند.

بی‌برنامگی، بی‌فکری و زدوبند در مجلس یازدهم جایی نخواهد داشت

منتخب مردم تهران مجلس یازدهم گفت: این بازه زمانی سه‌ماهه را نباید فرصتی برای سهم‌خواهی و تقسیم منافع تلقی کرد، بلکه برای آمادگی یافتن در جهت خدمت به مردم باید به تبادل تجربیات پرداخت.

اجلاسیه خبرگان رهبری به دلیل «کرونا» لغو شد

بنا بر تصمیم  هیئت رئیسه مجلس خبرگان در راستای عمل به توصیه‌های پیشگیرانه، هشتمین اجلاس رسمی خبرگان که قرار بود در روزهای ۱۳ و ۱۴ اسفند ۹۸ برگزار شود به زمان دیگری موکول شد.

ناکارآمدی اصلاحات باعث شد مردم به جریان انقلابی رأی اعتماد بدهند

عضو شورای مرکزی ایثارگران گفت:اصلاح طلبان که مدعی تغییر اوضاع بود، عملا حرفی برای گفتن نداشتند و بسیار ضعیف عمل کردند؛ از این رو مردم تصمیم گرفتند به جریان انقلابی رای اعتماد بدهند.

رونمایی از جریان «ناکارآمد»/صدای اعتراض مردم از بلندگوی انتخابات

بر اساس حضور و نقش آفرینی جریان های سیاسی مستقر در دولت، مجلس و شورای شهر به راحتی می توان از جریان «ناکارآمد» در کشور رونمایی کرد.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved