آمریکا با ورود نفتکش ایرانی به ونزوئلا تحقیر شد

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: اقدام موفقیت آمیز جمهوری اسلامی در ارسال محموله نفتی به ونزوئلا، آمریکا را تحقیر کرد.

نفتکش ایرانی حامل پیام اقتدار است/ دولت به آمریکای لاتین توجه کند

معاون پارلمانی دولت دهم گفت: حضور نفتکش ایرانی در ونزوئلا یک فصل جدیدی است تا بدین وسیله ما بتوانیم با کشورهای آمریکای لاتین ارتباط برقرار کنیم.

ورود نفتکشها با پرچم ایران به سواحل ونزوئلا افتخار ملی است

سخنگوی حزب ندای ایرانیان گفت:با وجود گردنکشی و قلدری آمریکایی ها ما با پرچم خودمان به سواحل ونزوئلا رسیدیم و این نشان می دهد که هژمونی امریکا در منطقه و جهان شکسته شده است.

معیارهای ۱۰ گانه رئیس مجلس تراز جمهوری اسلامی

٣٤١ نفر از جوانان انقلابی در نامه‌ای به نمایندگان منتخب مجلس یازدهم در سراسر کشور معیارهای ۱۰ گانه رئیس مجلس تراز جمهوری اسلامی در گام دوم انقلاب را تشریح کردند.

اشغالگران قدس شریف مصداق بارز تمام زشتی‌های ممکن هستند

حزب تمدن اسلامی در بیانیه‌ای تاکید کرد: امروز هیچ ملتی مظلوم‌تر از ملت فلسطین نیست و اشغالگران قدس شریف مصداق بارز تمام زشتی‌های ممکن هستند.

روز قدس باعث شد حرکت‌های جهادی در فلسطین اصلاح شود

نایب رییس شورای مرکزی شورای ائتلاف گفت:روز قدس هم سبب شد که حرکت‌های جهادی در فلسطین اصلاح شود و هم باعث شد که سایر ملت‌ها در برابر اسرائیل بیدار شوند.

مردم جهان در موضوع فلسطین متحدند/ روز قدس یک انتخاب هوشمندانه بود

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران گفت:مسئله فلسطین و روز قدس یک انتخاب هوشمندانه از سوی امام بود و در این موضوع همه آحاد مردم معتقدند که اشغال سرزمین فلسطین توسط رژیم صهیونیستی ظلمی آشکار است.

فروپاشی اسرائیل آغاز شده است/ آرمان فلسطین، بخشی از منافع ملی است

دبیرکل حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه فروپاشی اسرائیل به تدریج شروع شده است، گفت: اگر شور و شعور ملت‌های اسلامی بیشتر باشد، قطعا این فروپاشی زودتر محقق خواهد شد.

اردوگاه‌های جدید در اصلاحات/شورای عالی اصلاح طلبان چندشقه می‌شود؟

مجموع فعل و انفعالات اصلاح طلبان حکایت از آن دارد تغییرات گسترده‌ای پیش روی اصلاحات است و انتظار این است که در آینده‌ای نزدیک شاهد اردوگاه‌های جدیدی در جبهه اصلاح طلبان کشور باشیم.

اصلاح‌طلبان جامعه را ناامید کردند/با خاتمی تعارف نداشته باشیم

دبیرکل حزب کارگزاران گفت:مجموعه دولت، مجلس، شورای شهر و همه مجموعه نیروهای اصلاح‌طلب و معتدل کاری کردند که مردم ناامید شدند.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved