اصناف و بازاریان برای مجلسی قدرتمند، پای صندوق‌های رأی می آیند

دبیر کمیته اصناف شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: اصناف و بازاریان برای مجلسی قدرتمند و انقلابی، پای صندوق‌های رأی خواهند آمد.

باید کسانی که مردد هستند را ترغیب به مشارکت در انتخابات کنیم

سر لیست ائتلاف اصلاح طلبان با اشاره به ضرورت برگزاری انتخابات پرشور، گفت: باید کسانی که هنوز برای شرکت در انتخابات مردد هستند را ترغیب به مشارکت کنیم.

امید در مجلس «ناکارآمد» بود/کم تجربه‌ها در لیست اصلاح‌طلبان هستند

عضو فهرست «ائتلاف برای ایران» در حوزه تهران در مورد لیست ائتلاف اصلاح طلبان گفت: به این نتیجه رسیدیم که با تجربه‌ها و کم تجربه‌ها و کسانی که تجربه کمتری دارند حضور دارند.

نخواهیم گذاشت وضع معیشت مردم بدتر از این شود

دبیرکل حزب مردم سالاری گفت: نخواهیم گذاشت وضع معیشت مردم بدتر از این شود و با تصویب طرح‌ها از افزایش قیمت‌ها جلوگیری خواهیم کرد.

اصلاح‌طلبان در مجلس آینده اقلیت هستند/ نظارت بر دولت، مزاحمت نیست

سرلیست فهرست اصلاح‌طلبان در تهران گفت: اصلاح‌طلبان مطمئنا در مجلس آینده اقلیت خواهند بود و در خوش بینانه‌ترین حالت، ممکن است به لحاظ تعداد، یک فراکسیون قوی تشکیل دهند.

گزینه ما برای ریاست مجلس آتی مجید انصاری است

سخنگوی حزب کارگزاران با بیان اینکه فرصت انتخابات فرصت بسیار خوبی برای بازسازی روحیه ملی است، گفت: گزینه ما برای ریاست مجلس آتی مجید انصاری است.

ماجرای دروغ رقابتی نبودن انتخابات/جزئیاتی از«عملیات فریب»اصلاحات

«عملیات فریب» اصلاحات با محوریت حذف چهره های اصلاح طلبان صورت گرفت ولی همان جریانی که ادعا می کرد نمی تواند لیست ارائه کند، ۲ لیست مجزا از چهره های اصلاح طلب را منتشر کرده است.

حمایت حزب تمدن اسلامی از ۳۹ نامزد انتخابات مجلس و ۱ نامزد خبرگان

دبیرکل حزب تمدن اسلامی از اعلام حمایت این تشکل سیاسی از ۳۹ نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و یک نامزد مجلس خبرگان رهبری خبر داد.

انتشار لیست‌های متعدد هنر نیست/ برای توافق نهایی باز تلاش می‌کنیم

عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: انتشار لیست‌های متعدد هنر نیست و تلاش می‌کنیم در این ساعت‌های طلایی باقی مانده، به توافق نهایی برسیم.

نمایندگان باید خود را مراقبت می‌کردند!

میرسلیم نامزد انتخابات مجلس یازدهم در نشست خبری خود گفت: کاش نمایندگان مراقبت می کردند و نمی گذاشتند چنین فضایی پیش بیاید و این برازنده نمایندگان و هیئت رئیسه مجلس نیست.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved