تروریست خواندن سپاه انسجام ملی را تقویت کرد

بوشهر- ایرنا - استاندار بوشهرگفت: قرار دادن سپاه پاسداران درگروه ترویستی از سوی سران آمریکا انسجام و اتحاد ملی را در ایران تقویت کرد.

تروریست خواندن سپاه از درماندگی و استیصال آمریکایی ها است

تهران-ایرنا- مجمع تشخیص مصلحت نظام، با محکومیت اقدام مذبوحانه دولت ترامپ در قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریستی، تاکید کرد: این حرکت حاکی از درماندگی و استیصال سردمداران آمریکا و صهیونیست های جنایتکار و نشانه زوال سیاس...

اصلاح طلبان فارس اقدام آمریکا درباره سپاه را محکوم کردند

شیراز- ایرنا- اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه های تروریستی موجی از محکومیت را در میان شخصیت ها، نهادها و فعالان سیاسی اجتماعی استان فارس برانگیخت.

کرباسچی بار دیگر دبیرکل حزب کارگزاران شد

غلام حسین کرباسچی با رای اعضای شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی باردیگر به عنوان دبیرکل این حزب، انتخاب شد.

خدعه آمریکا مثل همیشه موجب وحدت بیشتر آحاد ملت شد

حزب تمدن اسلامی نوشت: سپاه پاسداران عزیز بیش از همیشه عزتمند و دشمنانش خوار و ذلیل شدند و مکر و خدعه دشمن مثل همیشه موجب وحدت بیشتر آحاد ملت شد.

اقدام دولت آمریکا نشان از اوج کینه و دشمنی با ملت ایران دارد

حزب اعتدال و توسعه با صدور بیانیه‌ای ضمن محکومیت اقدام تبلیغاتی آمریکا علیه سپاه تاکید کرد: این اقدام نشان دهنده اوج دشمنی و کینه نظام سلطه با ملت و نظام جمهوری اسلامی است.

فراخوان حزب موتلفه جهت شرکت در راهپیمایی روزجمعه در حمایت از سپاه

حزب موتلفه اسلامی از همه آحاد ملت قهرمان و نستوه ایران دعوت کرد در راه‌پیمایی روز جمعه که پس از اقامه نماز جمعه این هفته تهران برگزار خواهد شد، شرکت کنند.

واردات کالا به بهانه گسترش روابط با کشورها غلط است

عضو شورای مرکزی جمنا گفت:برخی برای توجیه واردات بی رویه این موضوع را مطرح می‌کنند که این برای ادامه مبادلات بین دو کشور لازم است اما این موضوع قابل قبول نیست.

شورای هماهنگی ایلام تروریست خواندن سپاه توسط آمریکا را محکوم کرد

ایلام-ایرنا- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام با صدور بیانیه ای قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی توسط آمریکا را محکوم کرد.

اقدام آمریکا علیه سپاه سبب همبستگی بیشتر ملت می شود

بجنورد- ایرنا- فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی گفت: اقدام ترامپ در تروریست خواندن سپاه پاسداران موجب افزایش قدرت این نهاد انقلابی و همبستگی بیشتر ملت ایران و مسلمانان می شود.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved