لزوم دفاع از مسلمانان هند بیش از هر زمانی احساس می‌شود

جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با ارسال دونامه جداگانه به مدیر کمیته بین المللی صلیب سرخ و وزیر امور خارجه کشورمان بر دفاع از مسلمان مظلوم هند تاکید کرد.

اعلام زمان و مکان مراسم تدفین پیکر فاطمه رهبر/ پیام تسلیت سیاسیون

تعدادی از مسئولان و شخصیت‌های سیاسی با صدور پیام‌های جداگانه درگذشت «فاطمه رهبر» منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم را تسلیت گفتند.

سازمان کنفرانس اسلامی در دفاع از حق مسلمانان هند اقدام کند

قم - جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پیامی تأکید کرد: سازمان کنفرانس اسلامی نسبت به وظیفه اسلامی و انسانی خود در دفاع از حق مسلم مسلمانان هند اقدام کند.

توئیت ظریف دردفاع ازمسلمانان هندکافی نیست/به دولت هندفشار بیاوریم

سفیر اسبق ایران در هند گفت: اقدام آقای ظریف و توئیت وی در محکومیت کشتار مسلمانان هند را تأیید می‌کنیم، اما این کافی نیست و باید در نهادهای بین المللی این موضوع پیگیری شود.

«میرمحمدی» در دوران ستم‌شاهی در مبارزه با طاغوت پیشقدم بود

در پی درگذشت سیدمحمد میرمحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و دبیرکل حزب تمدن اسلامی، این حزب پیام تسلیتی خطاب به خانواده آن‌مرحوم و اعضای حزب صادر کرد.

بسیج ملی برای مبارزه با کرونا لازم است

منتخب مردم در مجلس یازدهم گفت:در چنین شرایطی وزارت بهداشت به تنهایی از پس کار بر نمی آید و فلسفه تشکیل ستاد ملی مبارزه با کرونا هم این است که در بالاترین سطوح مسئولین کشوری به صحنه بیایند.

انقلاب مدیریتی ضرورت تام دارد/ نباید حوزه مدیریت را جناحی کرد

تحلیلگر مسائل سیاسی گفت:اساساً توقع مردم ما زیاد نیست ولی متاسفانه کارهای نیمه تمام بسیار و ضعف های مدیریتی با توجیهات نامقبول همگی موجب نارضایتی شده است.

مشکلات معیشتی و ضعف عملکرد دولت منجر به کاهش مشارکت شد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دلیل اینکه اصلاح طلبان رأی نیاوردند این بود که مردم به عملکرد آنها رغبت نشان ندادند و می خواستند افرادی روی کار بیایند که متدین، ولایی و کارآمد باشند.

شکست ژنرال‌های اصلاح طلب ناشی از عملکرد این جریان بود

رییس اسبق شورای شهر تهران گفت: در تهران ژنرال‌های گردن کلفت اصلاح طلب به میدان آمدند که در دوره‌های پیشین رای‌های میلیونی داشتند، اما در این دوره نتوانستند بیشتر از ۵۰ هزار رأی کسب کنند.

بی‌برنامگی، بی‌فکری و زدوبند در مجلس یازدهم جایی نخواهد داشت

منتخب مردم تهران مجلس یازدهم گفت: این بازه زمانی سه‌ماهه را نباید فرصتی برای سهم‌خواهی و تقسیم منافع تلقی کرد، بلکه برای آمادگی یافتن در جهت خدمت به مردم باید به تبادل تجربیات پرداخت.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved