امروز وقت همدلی و همبستگی برای کمک به هم‌وطنان سیل‌زده است

تهران - ایرنا - جمعی از فعالان اطلاح طلب با صدور بیانیه ای درباره سیل اخیر تاکید کردند: طی یک ماه گذشته سیل ویرا‌نگر و گسترده در مناطق مختلف کشور جان ده‌ها تن از ایرانیان را ستاند و خسارت‌های بسیاری به منازل و مراتع و زیرساخت‌‌های مناطق سیل‌زده وارد ...

طلاب حاجی آباد اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران را محکوم کردند

بندرعباس-ایرنا- جمعی از استادان و طلبه های حوزه علمیه امام صادق(ع) شهرستان حاجی آباد اقدام آمریکا مبنی بر تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را بی شرمانه توصیف و آن را محکوم کردند.

اقدام آمریکا، یکپارچگی مردم در حمایت از سپاه را تقویت کرد

بجنورد - ایرنا - فرماندار اسفراین گفت: تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، که نشان از عصبانیت و عقده فروخورده آمریکا در چهار دهه گذشته دارد، سبب وحدت و یکپارچگی بیشتر کشور در حمایت از سپاه شد.

هیچ تحریم و تهدیدی توان ایستادگی مقابل قدرت مردمی را ندارد

قم - جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه رزمندگان انقلابی سپاه پاسداران مدال افتخار محبوبیت مردمی را دارند، تأکید کرد: هیچ تحریم و تهدیدی توان ایستادگی در مقابل قدرت مردمی را ندارد.

اقدام آمریکا علیه سپاه، مضحکه افکار و وجدان عمومی جهانیان است

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با محکومیت اقدام دولت آمریکا بر علیه سپاه پاسداران، تاکید کرد: بی‌تردید اقدام ایالات متحده آمریکا مضحکه افکار و وجدان عمومی جهانیان است.

تمام نهادهای حاکمیت و ملت در مقابل دولت ترامپ متحد هستند

حزب مردم سالاری با انتشار اطلاعیه ای ضمن محکومیت اقدام دولت ترامپ در قرار دادن نام سپاه در فهرست گروههای تروریستی، خواستار اقدام یکپارچه و منطقی و مقابله به مثل با این اقدام شد.

اقدام آمریکا علیه سپاه خوی امپریالیستی آنان را برجسته ساخت

حزب کارگزاران سازندگی ایران در خصوص اقدام خصمانه آمریکا و دونالد ترامپ در خصوص قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی بیانیه‌ای را صادر کرد.

اطلاعیه حزب توسعه ملی ایران در محکومیت اقدام آمریکا علیه سپاه

حزب توسعه ملی ایران اسلامی در محکومیت اقدام آمریکا مبنی بر قراردادن سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی اطلاعیه ای صادر کرد.

تشکر توکلی از قوه قضاییه برای پیگیری مسئولیت مدنی کارگزاران

تهران- ایرنا- رییس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به رییس قوه قضاییه با تشکر از پیگیری و تعقیب دستگاه قضا در تعلل احتمالی یا کم‌کاری در امدادرسانی توسط کارگزاران نظام در حادثه سیل اخیر؛ آن را گام بزرگی در احیای حقوق ملت در برابر صاحبا...

اخراج منافقین حاصل تلاش تمامی مقامات عراقی است

تهران-ایرنا- نخست وزیر عراق در دیدار با دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: اخراج اعضای گروهک تروریستی منافقین از عراق حاصل تلاش همه مقامات این کشور است.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]si.com
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved