مردم نگرانند که مجلس جای دفاع از حقوق ملت از دولت حمایت کند

وزیر دولت سازندگی گفت: مردم نگران این هستند که مجلس شورای اسلامی به جای دفاع از حقوق عامه یعنی ملت از حقوق افراد خاص و ویژه دولت دفاع کند.

حضور در انتخابات وظیفه ماست/ لیستی برای انتخابات مجلس نداریم

دبیر کل مجمع نیروهای خط امام گفت: برای انتخابات مجلس شورای اسلامی هیچ لیستی نداریم و افرادی را به عنوان کاندیداهای خود معرفی نکرده‌ایم.

مردم ایران با انتخاب آگاهانه به شکل گیری مجلسی قوی کمک کنند

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب از مردم خواست که با حضور پرشور و انتخاب آگاهانه و درست خویش به تشکیل مجلسی قوی و کارآمد کمک کنند.

اصناف و بازاریان برای مجلسی قدرتمند، پای صندوق‌های رأی می آیند

دبیر کمیته اصناف شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: اصناف و بازاریان برای مجلسی قدرتمند و انقلابی، پای صندوق‌های رأی خواهند آمد.

باید کسانی که مردد هستند را ترغیب به مشارکت در انتخابات کنیم

سر لیست ائتلاف اصلاح طلبان با اشاره به ضرورت برگزاری انتخابات پرشور، گفت: باید کسانی که هنوز برای شرکت در انتخابات مردد هستند را ترغیب به مشارکت کنیم.

امید در مجلس «ناکارآمد» بود/کم تجربه‌ها در لیست اصلاح‌طلبان هستند

عضو فهرست «ائتلاف برای ایران» در حوزه تهران در مورد لیست ائتلاف اصلاح طلبان گفت: به این نتیجه رسیدیم که با تجربه‌ها و کم تجربه‌ها و کسانی که تجربه کمتری دارند حضور دارند.

نخواهیم گذاشت وضع معیشت مردم بدتر از این شود

دبیرکل حزب مردم سالاری گفت: نخواهیم گذاشت وضع معیشت مردم بدتر از این شود و با تصویب طرح‌ها از افزایش قیمت‌ها جلوگیری خواهیم کرد.

اصلاح‌طلبان در مجلس آینده اقلیت هستند/ نظارت بر دولت، مزاحمت نیست

سرلیست فهرست اصلاح‌طلبان در تهران گفت: اصلاح‌طلبان مطمئنا در مجلس آینده اقلیت خواهند بود و در خوش بینانه‌ترین حالت، ممکن است به لحاظ تعداد، یک فراکسیون قوی تشکیل دهند.

گزینه ما برای ریاست مجلس آتی مجید انصاری است

سخنگوی حزب کارگزاران با بیان اینکه فرصت انتخابات فرصت بسیار خوبی برای بازسازی روحیه ملی است، گفت: گزینه ما برای ریاست مجلس آتی مجید انصاری است.

ماجرای دروغ رقابتی نبودن انتخابات/جزئیاتی از«عملیات فریب»اصلاحات

«عملیات فریب» اصلاحات با محوریت حذف چهره های اصلاح طلبان صورت گرفت ولی همان جریانی که ادعا می کرد نمی تواند لیست ارائه کند، ۲ لیست مجزا از چهره های اصلاح طلب را منتشر کرده است.


 << صفحه قبلي   [2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved