نهادهای تحت فرامین رهبری در سیل اخیر به موقع عمل کردند

سخنگوی حزب کارگزاران در مورد عملکرد نهادها در حوادث سیلابی اخیر نوشت: نهادهای تحت فرامین مقام معظم رهبری به موقع به مسئله پرداختند.

دولت از رویاهای برجامی فاصله بگیرد/ تاریخ مصرف برجام گذشته است

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: برجام رویدادی تاریخ گذشته است و دولت هرچه زودتر باید از رویاهایی که در مورد توافق برجام داشته فاصله بگیرد و با تحولی جدید و رویکردی نو، راهی نوین را طراحی کند.

ستاد مبارزه با قاچاق کالا در سال رونق تولید فعال تر شود

عضو شورای مرکزی رهپویان گفت: در سال رونق تولید جلسات ستاد مبارزه با قاچاق کالا باید نسبت به سال گذشته منظم تر تشکیل شود و رئیس جمهور شخصاً جلسات را حتی به صورت فوق العاده برگزار کند.

رمز تولد و تداوم انقلاب اسلامی حضور مردم در عرصه است

تهران- ایرنا- خطیب نماز جمعه تهران گفت: رمز تولد و تداوم انقلاب اسلامی و بالندگی آن در حضور مردم در عرصه های مختلف تعریف و تبیین می‌شود زیرا مردم هستند که انقلاب را به پویایی می‌رسانند و راه را برای خلق قدرت هموار می سازند.

کمک های مردمی تحمل مشکلات سیل را آسان می کند

شاهرود - ایرنا - امام جمعه موقت شاهرود : کمک های خودجوش مردمی و حضور در صحنه آنان ، تحمل مشکلات را برای سیلزدگان آسان می کند.

کمک به سیل زدگان کشور ضروری است

شاهرود - ایرنا - امام جمعه موقت میامی گفت : کمک به آسیب دیدگان حادثه سیل کشور ضروری است ، مردم باید در کمک به آنان در حد توان مشارکت کنند.

همبستگی ملی در روزهای سخت بخوبی نمایان می شود

ایلام- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: همبستگی و اتحاد بین مردم و مسئولان در روزهای سختی همچون بروز سیل اخیر بخوبی به نمایش در آمد.

پیکر عضو پیشکسوت حزب موتلفه اسلامی تشییع شد

تهران-ایرنا-مراسم تشییع پیکر «سید محمود محتشمی پور» از اعضای نسل نخست جمعیت فدائیان اسلام و حزب موتلفه اسلامی صبح شنبه از مقابل حسینیه دزاشیب تجریش تهران برگزار شد.

کلاه سبزهای نیروی زمینی ارتش در شهر معمولان مستقر شدند

تکاوران کلاه سبز تیپ عملیات ویژه و نیروی مخصوص نیروی زمینی ارتش در شهر معمولان و روستای چم‌مهر مستقر شدند.

دولت سنگین ترین وظیفه را برای رونق تولید دارد

عضو مجمع تشخیص مصلحت با بیان اینکه دولت سنگین ترین وظیفه را برای رونق تولید دارد، گفت: مجلس باید قوانینی متناسب با شرایط جنگ اقتصادی وضع کند.


 << صفحه قبلي   [3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved