نابسامانی‌ها در مناطق سیل زده به دلیل حضور کمرنگ روحانی بود

عضو شورای مشورتی رئیس دولت اصلاحات گفت: در شرایطی که مردم سیل زده در وضعیت نامناسبی بودند، روحانی حضور کمرنگی در صحنه داشت و به همین دلیل نیز نابسامانی‌های زیادی بین نهادهای مختلف وجود داشت.

مهار بحران - سید مصطفی میرسلیم*

در هر سرزمینی در برهه هایی از زمان رخدادهای غیر عادی و خارج از تعادل، به دلائل مختلف، موجب بروز بحران می شود شیوۀ مواجهه با آن از اموری است که نشان دهندۀ استحکام یک نظام سیاسی است.

مسجدجامعی: در مدیریت شهری جدید تهران تنها یک نفر قهرمان نیست

تهران- ایرنا - احمد مسجد جامعی عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بارش های اخیر در تهران نوشت: در رویکرد مدیریت شهری جدید پایتخت همه با هم مشکلات را حل می کنند و یک نفر قهرمان نیست.

دولت تنگ‌نظری راکنار بگذارد/نابسامانی‌ها حاصل تفکر غیرانقلابی است

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: دولت باید خود را از حصار تنگ‌نظری سیاسی آزاد کند و از افرادی که سلیقه سیاسی‌شان همسو با دولت نیست ولی در عین حال توانمند و کارآمد هستند، استفاده کند.

دولت بدون تبلیغات مشغول خدمت خالصانه به سیل زدگان است

شیراز-ایرنا- دبیر حزب اعتدال و توسعه استان فارس گفت: دولت بدون تبلیغات و هیاهو مشغول خدمت خالصانه به آسیب دیدگان سیل روزهای پنجم و ششم فروردین ماه شیراز است و اقدام های ارزشمندی تاکنون صورت گرفته است.

مردم همواره در عرصه های مختلف انقلاب حضور پرشور داشته اند

تهران - ایرنا - حزب موتلفه اسلامی در بیانیه ای با گرامی داشت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی تاکید کرد: 12 فروردین 98 را درحالی گرامی می‌داریم که نسل‌های دوم، سوم و چهارم انقلاب اسلامی همراه با نسل اولی‌ها در همه پرسی دیگر در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب...

12 فروردین آغاز سیره ای نوین در حکومتداری بود

بجنورد - ایرنا - استاندار خراسان شمالی اعلام کرد: 12 فروردین 1358، پایه گذار سیره ای نوین در حکومت داری شد که با اتکا به آرای مردم، زمینه ساز فضیلت امر سیاسی و تداوم اصلاح امور برای حل چالش های پیش رو شد.

حزب موتلفه از مردم و مسئولان در یاری‌رسانی به سیل‌زدگان تقدیر کرد

تهران- ایرنا- حزب موتلفه اسلامی در بیانیه ای با تقدیر از تمام مردم و مسئولان در یاری رسانی به سیل زدگان نوشت: باید شکرگزار این همبستگی باشیم.

«رونق تولید» اثرات جنگ اقتصادی دشمن را کاهش می‌دهد

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: رونق تولید منجر به کاهش اثرات جنگ اقتصادی به سرکردگی آمریکا و غربی‌ها می‌شود.

توسعه استان براساس شناسایی اولویت ها محقق می شود

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی تاکید کرد: با توجه به منابع محدود کشور باید اولویت های توسعه استان مشخص تا مطالبات بحق مردم محقق شود.


 << صفحه قبلي   [4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved