گروه‌های مقاومت دیگر در برابر صهیونیست‌ها دست بسته نیستند

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس گفت: گروه‌های مقاومت در مقابل صهیونیست‌ها دست‌بسته نیستند و حائل‌ها و گنبدهای آهنین توان حفاظت از آنها را ندارد.

ملت با «نه» قاطع به معامله قرن شعار نابودی صهیونیست ها را سر دهند

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه ای از مردم ایران خواست در روز قدس با «نه» قاطع به توطئه شیطانی معامله قرن، شعار نابودی صهیونیست ها را سر دهند.

باید در فرآیندهای قانونی نظارت کافی صورت گیرد

معاون سیاسی وزارت کشور گفت: بر اساس مصوبات لازم الاجرای کمیسیون کارگری شورای امنیت کشور باید در فرآیندهای قانونی نظارت کافی صورت گیرد.

تلاش رژیم‌های مرتجع عربی در پیوند با اسرائیل جز رسوایی سودی ندارد

قم - جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور پیامی تأکید کرد: تلاش برخی کشورهای منطقه و رژیم‌های مرتجع عربی در پیوند با رژیم اشغالگر قدس جز رسوایی برای آن‌ها سودی ندارد.

ضیافت افطار حزب موتلفه اسلامی با سفرای کشورهای اسلامی برگزار شد

جمعی از سفرای کشورهای اسلامی و نمایندگان گروه مقاومت امشب (سه شنبه - ۷ خرداد) میهمان ضیافت افطار حزب موتلفه اسلامی بودند.

عارف:راه خودرااز سوء استفاده کنندگان ازجریان اصلاح طلب جدامی کنیم

رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت: در انتخابات مجلس راه خود را از سوء استفاده کنندگان از جریان اصلاح طلب جدا می کنیم.

بیانیه گام دوم عصاره برآورد و فهم رهبر انقلاب است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بیانیه گام دوم عصاره برآورد و فهم رهبر انقلاب است که سه دهه مملکت را از گذرگاه‌های سخت عبور داده و با موفقیت ملت را راهبری کرده است.

هیچ رئیس‌جمهوری به اندازه روحانی اختیارات ویژه نداشته است

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان با بیان اینکه هیچ رئیس‌جمهوری به اندازه روحانی اختیارات ویژه نداشته است، گفت: این یک موضوع نخ نماست که وقتی شعارها محقق نمی‌شود، چنین موضوعی را مطرح می‌کنند.

نیروهای مسلح لحظه ای از مکر دشمن غفلت نمی کنند

تهران- ایرنا- رییس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی اظهار داشت: دشمنان اطمینان داشته باشند «نیروهای مسلح» شجاع، باکفایت و قدرتمند کشور در خط مقدم رویارویی مقدس و تاریخ‌ساز، لحظه ای از مکر و حیله دشمنان به ویژه دولت منفور آمریکا و رییس جمهوری متوهم و ماج...

امام جمعه بجنورد: ملت در برابر آمریکا با تمام توان ایستاده است

بجنورد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: فهم و تحلیل سیاسی ملت ایران نسبت به ظلم های استکبار ارتقای کامل یافته و با این آگاهی در برابر استکبار و ظلم با تمام توان ایستادگی می کنند.


 << صفحه قبلي   [4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved