وزارت خارجه: اقدامات لازم در ارتباط با حادثه امشب برای هواپیمای ماهان به عمل می آید

سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه در رابطه با حادثه امشب برای هواپیمای ماهان که عازم بیروت بود اظهار داشت: جزئیات این حادثه در دست بررسی است و پس از تکمیل اطلاعات اقدامات لازم سیاسی و حقوقی به عمل خواهد آمد.

بهشتی‌پور: سفر الکاظمی به تهران را باید در قالب سفر دو جانبه ارزیابی کرد

یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: سفر نخست‌وزیر عراق به ایران در چارچوب تعاملات و روابط دو جانبه مهم و مثبت بود و می‌تواند به گسترش روابط دو کشور در تمامی سطوح بینجامد. 

خودداری ارتش های آمریکا و رژیم صهیونیستی از اظهارنظر درخصوص مزاحمت برای هواپیمای ایرانی

ارتش های آمریکا و رژیم صهیونیستی از اظهارنظر در خصوص مزاحمت دو جنگنده برای هواپیمای مسافربری ایرانی بر فراز سوریه خودداری کردند.

کانادا: تحلیل مقدماتی داده‌های جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی پایان یافت

شورای ایمنی حمل‌ونقل کانادا از پایان یافتن تحلیل‌های مقدماتی جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی خبر داد.

چرا ترکیه مرز هوایی با ایران را باز نمی‌کند؟

ترکیه شنبه گذشته مجوز همه پروازها از تهران را باطل کرد. اعلام شد این تصمیم به دستور وزارت حمل و نقل و وزارت بهداشت ترکیه گرفته شده است. حالا شرکت هواپیمایی ترکیه در نامه جدیدی به آژانس‌های مسافرتی ایران اطلاع داده علت توقف پروازها بین دو کشور، در ادا...

جایگاه ویژه آذربایجان شرقی در توسعه روابط ایران با آذربایجان

تبریز- سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان از جایگاه ویژه آذربایجان شرقی در توسعه روابط ایران با آذربایجان خبر داد و گفت: به دنبال توسعه مراودات اقتصادی هستیم.

توافقنامه ایران و چین، موضوعی عادی و طبیعی است

نماینده دائم ایران در سازمان ملل، روابط ایران و چین را دارای قدمتی طولانی دانست و گفت: توافق ایران و چین، موضوعی غیرعادی نیست.

قدردانی سلطان عمان ازتلاش‌های سفیرایران درجهت تقویت روابط دوجانبه

«شهاب بن طارق آل سعید» معاون سلطان عمان در امور دفاعی به نمایندگی از سلطان این کشور از تلاش‌های سفیر جمهوری اسلامی ایران در جهت پیشبرد روابط دو کشور قدردانی کرد.

جزئیات حادثه هواپیمای ماهان در دست بررسی است

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به مزاحمت دو جنگنده برای هواپیمای ماهان گفت: جزییات این حادثه در دست بررسی است.

همکاری ایران و چین ؛ شکست رویکرد فشار حداکثری آمریکا علیه ایران

روزنامه واشنگتن پست در تحلیلی با اذعان به شکست رویکرد فشار حداکثری دولت آمریکا در برابر ایران مطرح کرد که توافق همکاری ایران و چین ممکن است ضربه جدیدی به منافع آمریکا وارد کند.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved