خشم دشمنان از حضور موثر ایران در مبارزه با تروریسم در منطقه است

فرمانده کل ارتش در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم «مرتضی زرهرن» گفت: حضور موثر ایران در مبارزه با تروریسم در منطقه، موجب عصبانیت دشمنان شده است.

گل‌هایی که در خواب پرپر شدند...

حادثه‌ای تلخ و جانگداز که تمام کشور را مات و مبهوت کرد، داستان سربازان رشیدی بود که در اوج قدرت و ایستادگی در مقابل دشمنان در سیاهی شب سوختند و پرپر شدند.

دو فروند هواپیمای میراژ و اف ۵ بازآماد شدند

متخصصان و کارکنان فنی پایگاه چهاردهم شکاری شهید حبیبی مشهد دو فروند هواپیمای میراژ و اف۵ را بازآماد (اورهال) کردند.

تیم غواصی ارتش ایران دو رکورد جهانی را جا به جا کرد

سرداور مسابقات بین المللی ارتش های جهان گفت: تیم ایران در این دوره از مسابقات بسیار خوب درخشید و موفق شد حدود دو رکورد جهانی را نیز جابه جا کند.

ثبت رکورد جدید در آیتم جوشکاری و برشکاری در فضای بسته توسط ایران

سرپرست تیم ایران از ثبت رکورد جدید در اجرای آیتم جوشکاری و برشکاری در فضای بسته مسابقات غواصی ارتش های جهان توسط غواص های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

ارتقاء برخی از رکوردهای جهانی تا چند دقیقه توسط غواصان ایرانی

سرمربی تیم غواصی نیروی دریایی ارتش گفت: در حالیکه در مسابقات بین المللی صحبت از صدم ثانیه ها است، تیم ایران برخی از رکوردها را تا چند دقیقه ارتقاء داده است.

داوران ایرانی در مسابقات غواصی ارتش های جهان بسیار خوب عمل کردند

سرداور مسابقات بین المللی غواصی ارتش های جهان گفت: ناظران بین المللی و ناظران تیم ها اذعان کردند که عملکرد داوران کاملا منصفانه است و این موضوع در حد یک داوری حرفه ای است.

ریشه تمام مشکلات منطقه غرب آسیا به دلیل حضور نامشروع آمریکا است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه تمام مشکلات منطقه غرب آسیا ریشه در حضور نامشروع آمریکا دارد، گفت: منطقه غرب آسیا متعلق به مردم این منطقه است.

مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی مریوان فردا برگزار می شود

معاون روابط عمومی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه گفت: مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی مریوان و شهدای سال ۹۷ در ستاد فرماندهی نیروی زمینی سپاه برگزار می شود.

امروز خطر جدی حوزه های علمیه را تهدید می کند

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: اگر دشمنان دیروز در دانشگاه ها به دنبال ضربه بودند، امروز این خطر جدی حوزه های علمیه را نیز تهدید می کند.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved