ضرورت بازخوانی رخدادهای دوران دفاع مقدس برای عبور از فتنه های دشمنان

رئیس ستاد کل مسلح با صدور پیامی به مناسبت سالگرد عملیات مرصاد یاد آور شد که بازخوانی حوادث و رخدادهای دوران دفاع مقدس می تواند کشور را از گزند توطئه‌ها و فتنه های دشمنان مصون داشته و عبور سربلند آن از آوردگاه های حساس و سرنوشت ساز آینده را تضمین کن...

رزمایش تاکتیکی ذوالفقار در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش برگزار شد

رزمایش مشترک روی نقشه ناهمطراز ویژه دانشجویان دوره ۳۰ دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش (دافوس) صبح امروز در این دانشگاه برگزار شد.

بمباران سوباشی لکه ننگی در دامن رژیم بعث عراق است

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی ارتش با تشریح بن بست سیاسی و نظامی عراق پس از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ در ۲۷ تیرماه سال ۶۷، تصریح کرد: بمباران سوباشی بعد از قطعنامه توسط جنگنده های عراقی لکه ننگی در دامن رژیم بعث خواهد ماند.

قهرمانان غیور سایت پدافندی سوباشی تا آخرین لحظه برابر هجوم دشمن ایستادگی کردند

ارتش جمهوری اسلامی ایران بمناسبت  پنجم مرداد، سالروز عملیات مرصاد و حماسه شهدای قهرمان پدافند هوایی در سایت سوباشی بیانیه‌ای صادر کرد.

دست انتقام خداوند در عملیات مرصاد تار و پود منافقین را درهم کوبید

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دست انتقام خداوند در عملیات مرصاد از متن اراده رزمندگان اسلام و فرزندان ملت ایران به درآمد و در معادله‌ معکوس تار و پود منافقین را درهم کوبید.

مرصاد مشق عاشقی قومسیان است/ یک عملیات هزاران افتخار

شاهرود- پنجم مردادماه سالروز یکی از خاطره انگیزترین عملیات‌های دوران هشت سال دفاع مقدس برای ملت ایران است، مرصاد و عملکرد درخشانی که رزمندگان تیپ قائم استان سمنان در آن مشق عشق کردند.

رونمایی از دستاوردهای حوزه فناوری اطلاعات مکانی در روز صنعت دفاعی

رئیس سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح گفت: در روز صنعت دفاعی بخش مهمی از دستاوردهای سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح در حوزه فناوری اطلاعات مکانی رونمایی می‌شود.

رزمایش تاکتیکی ذوالفقار در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش آغاز شد

رزمایش مشترک روی نقشه ناهمطراز ویژه دانشجویان دوره ۳۰ دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش (دافوس) صبح امروز در این دانشگاه آغاز شد.

عملیات مرصاد ضرورت هوشیاری در مقابله با نفوذی‌ها را اثبات کرد

ارتش در بیانیه‌ای به‌مناسبت سالروز عملیات مرصاد تأکید کرد: عملیات عزت‌آفرین مرصاد ضرورت هوشیاری مداوم برای مقابله با نفوذ سرسپردگان استکبار جهانی را اثبات کرد.

امیر خانزادی: نیروهای مسلح با چشمانی بیدار در برابر هرگونه گستاخی و زورگویی آماده اند

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر اینکه امروز نیروی دریایی ارتش با حضور در آب‌های بین‌المللی و به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در آب‌های دوردست، دست بلند نظام در برابر تهدیدات دشمن است، خاطر نشان کرد: همه کشورهایی که چشم طمع به م...


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved