هیچ اتفاقی نمی‌تواند بر آمادگی و توان رزم ما تاثیر منفی بگذارد

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: این نیرو در تمامی شرایط وظیفه اصلی خود که حفاظت از مرزهای هوایی کشور است را ادامه خواهد داد و هیچ اتفاقی نمی‌تواند بر میزان آمادگی ما تاثیر منفی بگذارد.

پیش‌بینی دو تا پنج هزار تخت برای پذیرش بیماران کرونایی در تهران

معاون بهداشت و درمان سپاه گفت: در تهران بین دو تا پنج هزار تخت و در گیلان یک هزار تخت برای پذیرش احتمالی بیماران پیش بینی شده است.

پروژه ساخت واکسن کرونا را مبتنی بر داده‌های ژنتیک طراحی کرده‌ایم

فرمانده دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج) گفت: پروژه بسیار جدیدی را در زمینه واکسن کرونا طراحی کرده‌ایم که این پروژه مبتنی بر داده‌های ژنتیک است.

افتتاح مرکز تشخیص ویروس کرونا توسط دانشگاه علوم پزشکی ارتش

مرکز تخصصی تشخیص ویروس کرونا توسط دانشگاه علوم پزشکی ارتش جمهوی اسلامی ایران راه‌اندازی شد.

پیام تسلیت سرلشکر صفوی خطاب به سرلشکر ایزدی

در پی درگذشت پدر سردار سرلشکر پاسدار مصطفی ایزدی فرمانده قرارگاه جنگ‌های نوین قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء(ص)، سرلشکر پاسدار صفوی، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا پیام تسلیتی صادر کرد.

پادگان‌ها و مراکز آموزشی ارتش در بهترین شرایط بهداشتی قرار دارند

رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: سطح بهداشت، پیشگیری و آمادگی مقابله با گسترش ویروس کرونا در ارتش به مراتب از سطح جامعه بهتر و بالاتر است.

پیشنهاد اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم

وزارت امور اقتصادی و دارایی پیشنهاد اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم را در سه محور ساماندهی معافیت‌ها و مشوق‌های مالیاتی، اجرای سیستم مالیاتی بر مجموع درآمد اشخاص حقیقی و برقراری مالیات بر دارایی (شامل مالیات بر عایدی املاک، معاملات سالانه املاک و مالیا...

دریادار سیاری از مرکز آموزش ۰۱ شهدای وظیفه بازدید کرد

معاون هماهنگ کننده ارتش به منظور بررسی نحوه ایمن سازی پادگان‌های ارتش درمقابله با بیماری ویروس کرونا، با حضور در مرکز آموزش ۰۱ شهدای وظیفه، از بخش‌های مختلف این مرکز بازدید کرد.

قرارگاه پدافند زیستی در ارتش تشکیل شده است

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: قرارگاه پدافند زیستی در ارتش تشکیل شده واین عزیزان به وسیله شبکه بهداشتی موجوددر پادگان ها ومراکز آموزش به صورت مستمر فرایند کنترل وپاکسازی محیط را زیرنظر دارند.

قرارگاه مقابله با ویروس کرونا در نیروی زمینی ارتش تشکیل شد

همزمان با مقابله سراسری با ویروس کرونا در سراسر کشور قرارگاه جهادی مبارزه با ویروس منحوس کرونا در یگان های تابعه نزاجا تشکیل شد.


 << صفحه قبلي   [4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved