برخورد قاطعانه با متصرفین منابع طبیعی سیاست راهبری دستگاه قضا

رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: سیاست راهبری دستگاه قضا برخورد قاطعانه با متصرفین منابع طبیعی و اراضی ملی است و هیچگونه کوتاهی در این خصوص انجام نخواهد شد.

آذربایجانی: مالکیت کوه و جنگل و وقف آنها غیر ممکن است

یک حقوقدان گفت: خبر واگذاری جنگل و کوه دماوند بر فرض صحت از جهات مختلف، اسباب تاثر واقعی و ایراد به نظام قضایی است.

سخنگوی دولت: برنامه دمکرات ها در انتخابات یک گام مثبت در شناخت ایران است

سخنگوی دولت برنامه حزب دموکرات امریکا در انتخابات را یک گام کوچک ولی مثبت در شناخت واقعیت های ایران برشمرد اما آن را همچنان جاه‌طلبانه ارزیابی کرد.

نقشه شیادان و معاندین در کانال‌های بورسی/ سرپل‌های مافیایی شناسایی شدند

بررسی‌ها نشان می‌دهد که فعال‌سازی و هدایت بسیاری از این کانال‌ها و گروه‌ها که در حوزه بورس فعال شده‌اند توسط گروه‌های مافیایی و ضدانقلاب خارج از کشور انجام شده و اهداف آنها با ماهیت اعلامی کاملا متفاوت است.

ظریفیان:مجلس مکانیسم هایی برای نظارت بر رفتار نمایندگان دارد

یک فعال سیاسی با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی مکانیسم هایی برای نظارت بر رفتار نمایندگان دارد، گفت: هیات نظارت بر رفتار نمایندگان و قوه قضاییه اختیار رسیدگی به تخلفات نمایندگان را دارند.

سیر کاهشی برگزاری نماز جمعه در کشور

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه گفت: در حال حاضر حدود ۴۰۰ نماز جمعه در شهرها با وضع سفید و زرد با رعایت پروتکل های بهداشتی در کشور انجام می شود.

پیروزی رقیب ترامپ، نفعی برای ما ندارد/ نگاه به شرق بلندمدت باشد

یک کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه به رابطه با شرق باید طولانی مدت نگاه شود، گفت: بادهای بی‌پایه‌ای که از غرب می‌وزد نباید به استحکام روابط استراتژیک ما با شرق لرزه بیندازد.

دولت، هواپیمایی ماهان و مسافران می‌توانند علیه امریکا طرح دعوا کنند

یک استاد حقوق بین الملل در یادداشتی به تشریح امکان طرح دعوا از سوی دولت جمهوری اسلامی ایران، شرکت هواپیمایی ماهان و نیز مسافران آن علیه اقدام آمریکا در قضیه مزاحمت جنگنده‌های این کشور برای هواپیمای مسافربری پرداخت.

دادگستری برای دفاع از اراضی ملی عملاً در جنگ است

رییس کل دادگستری استان تهران گفت: دادگستری در حوزه صیانت از اراضی ملی خصوصاً در شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه عملاً در حال جنگ است.

بخش خصوصی می‌تواند نقش اثربخشی در فرآیند توانمندسازی زندانیان ایفا کند

مدیرکل زندان‌های لرستان گفت: بخش خصوصی با بهره‌گیری از ظرفیت‌های در اختیار می‌تواند نقش بسیار اثربخشی در فرآیند توانمندسازی زندانیان ایفا کند.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved