ارائه چشم انداز روشن و امیدبخش باید به گفتمان ملی تبدیل شود

مشهد- ایرنا- مشاور آینده پژوهی مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در شرایط فعلی، ارائه چشم انداز روشن و امیدبخش برای آینده جامعه باید به گفتمان ملی تبدیل شود.

تفویض اختیار به یک هیات و نگرانی تاریخی هاشمی

تهران- ایرناپلاس- اعلام نظر هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره لوایح مرتبط با FATF پیش از ارجاع این لوایح به مجمع، اعتراض و واکنش‌های مختلفی را برانگیخته است.

زائران اربعین حسینی بازگشت خود را به روزهای آخر هفته نیندازند

کربلا- ایرنا- میر مسعود حسینیان به رسیدن زائران میلیونی اربعین حسینی به کربلای معلی اشاره کرد و از آنها خواست با توجه به حجم زیاد زائران پس از انجام اعمال زیارت خود به کشور بازگردند و سفرشان را به روزهای آخر هفته موکول نکنند.

آخرین حضور استاندار یزد در ستاد اقتصاد مقاومتی

یزد - ایرنا- امروز نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان یزد با حواشی همچون خداحافظی محمود زمانی استاندار همراه بود، که در سخنانی گفت: عمر کاری من روزهای پایانی خود را سپری می کند و به حضور در این استان افتخار می کنم.

تاکید بر تشکیل کمیته قانون اساسی و حفظ تمامیت ارضی سوریه

آنکارا- ایرنا- نشست چهارجانبه سران ترکیه، روسیه، فرانسه و آلمان در استانبول با انتشار بیانیه ای پایان یافت و در این بیانیه بر تشکیل کمیته قانون اساسی و حفظ تمامیت ارضی و یکپارچگی سیاسی سوریه تاکید شد.

وزیر دادگستری: ۵ هزار زندانی افغان در ایران داریم

وزیر دادگستری گفت: حدود ۵ هزار نفر زندانی افغان در ایران داریم و همچنین ۲۲ نفر از اتباع ایرانی در افغانستان زندانی‌اند.

انتقال ۶۵۰ زندانی افغان به کشورشان در دو سال اخیر

معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری گفت: ۶۵۰ نفر از زندانیان افغانستانی در سال‌های 96-95 از ایران به کشور خود منتقل شده‌اند.

تمدید مهلت ارسال چکیده مقاله به همایش بین المللی آینده جهان اسلام در افق 1414 شمسی

دبیر کمیته علمی همایش بین المللی آینده تحولات جهان اسلام از تمدید مهلت ارسال چکیده مقاله به همایش بین المللی آینده جهان اسلام در افق 1414شمسی تا پانزدهم آبان ماه خبر داد.

ویدئو / بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی راه در مجلس

جلسه بررسی صلاحیت محمد اسلامی، وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی در مجلس بعدازظهر شنبه - ۵ آبان - برگزار شد و بعد از صحبت‌های نمایندگان موافق و مخالف، وزیر پیشنهادی به دفاع از برنامه‌های خود برای این وزارتخانه پرداخت.

درخواست نمایندگان برای برگرداندن لوایح پولشویی و پالرمو به مجلس

بیش از ۶۰ نماینده مجلس در نامه‌ای به رئیس و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام اقدام رئیس مجلس در ارسال لوایح پولشویی و پالرمو به مجمع تشخیص را مغایر قانون اساسی عنوان کردند و خواستار بازگرداندن این لوایح به مجلس جهت طی تشریفات قانونی شدند.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved