«محمد سعیدی‌کیا» دبیر کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع تشخیص شد

در مراسمی با حضور دبیر و معاونان دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، دبیر جدید کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع معارفه شد.

وجود ۴۷۲ هزار قطعه ملک مسکونی دارای سند در لرستان

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان گفت: در استان ۴۷۲ هزار قطعه ملک مسکونی روستایی و شهری داریم که دارای نقشه هستند.

«تمدید استجازه؛ آزمونی سهمگین برای قاضی القضات»

یک عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران در یادداشتی ضمن ارزیابی از روند برگزاری دادگاه‌های ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی که از اواخر دوره ریاست صادق لاریجانی بر قوه قضاییه و با استجازه از رهبر انقلاب آغاز شد، ادامه برگزاری این دادگاه‌...

آغاز ثبت‌نام آزمون وکالت سال ۹۹ مرکز وکلای قوه قضاییه از فردا

داوطلبان شرکت در آزمون وکالت مرکز وکلای قوه قضاییه در سال ۹۹ برای ثبت نام در این آزمون می‌توانند از فردا، ۵ مرداد، به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کنند.

باقری: "دوران بزن در روی حقوقی و قضایی" به پایان رسیده است

معاون رئیس قوه قضائیه گفت: همانگونه که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در عمل ثابت کردند "دوران بزن در روی نظامی" به پایان رسیده است، قوه قضائیه، نیز با استفاده از همه ظرفیت‌های قانونی و حقوقی داخلی و بین‌المللی به قلدرهای حاکم در واشنگتن ثابت خواهد...

بررسی برداشت‌های بی‌رویه آب در دستور کار سازمان بازرسی قرار گرفته است

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان این‌که یکی از مأموریت‌های رئیس قوه قضائیه به سازمان بازرسی، بررسی ترک فعل‌هایی است که منجر به آسیب‌های گسترده در کشور شده و بعضاً قابل جبران هم نیست، گفت: یکی از این آسیب‌ها برداشت‌های بی‌رویه آب در سال‌های متمادی ا...

شریعتی: همفکری و هم افزایی ما را به سمت اتخاذ سیاست های جامعتر سوق می دهد

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد اینکه هر بخش جداگانه مسیری را دنبال کند و در نهایت هر بخش تصمیم بخش دیگر را نقض کند، صرفا ظرفیت های کشور به هدر رفته و ما را به سمت راهکارهای موثر در حل مشکلات نمی رساند.

عزاداری محرم چه در مناطق قرمز و چه سفید باید برگزار شود

رئیس جمهور با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی عنوان کرد که همه جا باید عزاداری امام حسین (ع)برگزار شود، چه در شهر و چه در روستا، چه در جایی که قرمز است یا سفید است.

جزییات طرح ساماندهی بازار مسکن از زبان یک عضو کمیسیون عمران

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که در طرح ساماندهی بازار مسکن با پیش‌بینی ساخت سالانه یک میلیون واحد با در نظر گرفتن زمین ارزان و تسهیلات مناسب، ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا و کنترل قیمت‌ها هدف‌گذاری شده است.

زیباکلام همراهی با چپ مارکسیست کودتا کننده را در کارنامه دارد

رئیس دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران عنوان کرد: درست است که صادق زیباکلام همراهی با چپ مارکسیست کودتاکننده در سازمان مجاهدین خلق را در کارنامه‌اش دارد.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved