× اخبار حاوی برچسب :

اجتماعي

تعداد :265
امام جمعه بجنورد: ملت در برابر آمریکا با تمام توان ایستاده است

بجنورد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: فهم و تحلیل سیاسی ملت ایران نسبت به ظلم های استکبار ارتقای کامل یافته و با این آگاهی در برابر استکبار و ظلم با تمام توان ایستادگی می کنند.

دفاع مقدس جلوه گاه نصرت الهی بود

بروجرد - ایرنا - فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دفاع مقدس جلوگاه نصرت الهی و تجلی گاه حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در برابر دشمنان بود.

اعضای ستاد انتخابات استان قزوین منصوب شدند

قزوین – ایرنا - اعضای ستاد انتخابات استان قزوین روز چهارشنبه با صدور حکمی از سوی استاندار منصوب شدند.

فرماندار کرمان : سازمانهای مردم نهاد دسته بندی می شوند

کرمان - ایرنا - فرماندار کرمان با اشاره به اینکه 47 سمن در کرمان در حوزه آسیب های اجتماعی فعالیت می کنند گفت: دسته بندی سازمان های مردم نهاد براساس نوع فعالیت و خدمت آن ها توسط فرمانداری کرمان در حال پیگیری و انجام است.

مقاومت و ایستادگی رمز موفقیت نظام اسلامی است

تربت حیدریه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه، مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان را رمز بقا، ثبات و موفقیت نظام اسلامی دانست و گفت: نظام اسلامی هیچگاه در برابر زیاده خواهی های سران استکبار سکوت نخواهد کرد.

انسجام مدیران استان مرکزی کلید رفع مشکلات مردم است

اراک - ایرنا - نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی افزود: اتحاد و انسجام مدیران و مسئولان استانی کلید رفع مشکلات و ارایه خدمات مطلوب تر به مردم است.

امام جمعه بوشهر:سپاه ستون مستحکم انقلاب است

بوشهر- ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: سپاه ستونی مستحکم برای تکیه و حراست از دستاوردهای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

استاندارخوزستان از2خانواده فداکاردرجریان سیل اخیرقدردانی کرد

اهواز - ایرنا - غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان از خانواده های بدوی و طرفی که در جریان سیل اخیر این استان فداکاری و همکاری بسیار خوبی با مسئولان و مردم داشتند تجلیل کرد.

ارتباط بین جوانان و دولت به نفع کشور و نظام است

نوشهر-ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران گفت: ارتباط تنگاتنگ بین جوانان و دولت می تواند به نفع کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد و باید همچون گذشته این روند ادامه یابد.

1120 میلیارد ریال از مطالبات شهرداری های کردستان وصول شد

سنندج - ایرنا - مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کردستان گفت: سال گذشته با هماهنگی های انجام شده یک هزار و 120 میلیارد ریال از مطالبات شهرداری های این استان از دستگاه های اجرایی وصول شد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved