× اخبار حاوی برچسب :

استانداري

تعداد :35
از همجواری با کشورهای حاشیه خلیج‌فارس برای تعامل بیشتر استفاده شود

استاندار بوشهر گفت: یکی از ظرفیت های خوب شهرستان های حوزه جنوب استان، همجواری با کشورهای حاشیه خلیج فارس است که می توان از این فرصت برای تعامل بیشتر با این کشورها استفاده کرد.

از ظرفیت همجواری با کشورهای حاشیه خلیج فارس برای تعامل بیشتر استفاده شود

استاندار بوشهر گفت: یکی از ظرفیت های خوب شهرستان های حوزه جنوب استان، همجواری با کشورهای حاشیه خلیج فارس است که می توان از این فرصت برای تعامل بیشتر با این کشورها استفاده کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی منصوب شد

بیرجند - ایرنا - « محمد حسینی» در حکمی از سوی وزیر کشور به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی منصوب شد.

استاندار تهران:تفکیک معاونتها به پیگیری بهتر مسائل منجر میشود

تهران- ایرنا- استاندار تهران با بیان اینکه پیگیری بهتر مسائل و تخصصی شدن ثمره تفکیک معاونت ها است اظهار داشت: با تفکیک این معاونت، بدنه اقتصادی استانداری با قدرت بیشتری می تواند مسائل مربوط به حوزه تولید را پیگیری کند.

مدل محرک توسعه مازندران هفته آینده ابلاغ می شود

ساری - ایرنا - استاندار مازندران گفت : مدل محرک توسعه مازندران طراحی شده است و ظرف هفته آینده به دستگاهها ابلاغ خواهد شد.

تغییرات مدیریتی در راستای استفاده از توانمندی‌های مدیران است

تبریز - ایرنا - معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از خدمات و تلاش‌های مدیرکل سابق سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری این نهاد، گفت: تغییرات مدیریتی در راستای استفاده از توانمندی‌های مدیران تلاشگر و انجام بهینه ماموریت‌های سازمانی ا...

بهروز ندایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل شد

اردبیل - ایرنا- عبدالرضا رحمانی فضلی ، وزیر کشور در حکمی بهروز ندایی را بعنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل منصوب کرد.

سرپرست جدید فرمانداری شهرستان رودان منصوب شد

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان با صدور حکمی مصطفی غلامپور را به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان رودان منصوب کرد.

زمینه استفاده بیشتر از امکانات ورزشی برای زنان فراهم شود

قزوین - ایرنا - معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار قزوین با بیان اینکه اماکن ورزشی موجود بیشتر چهره مردانه دارند، گفت: باید شرایط و امکانات به نحوی باشد که زنان نیز بتوانند از این فضاها به اندازه کافی بهره مند شوند.

استان مرکزی صاحب خانه احزاب می شود

اراک - ایرنا - مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مرکزی گفت: دوازدهمین خانه احزاب کشور در این استان راه اندازی می شود و نمایندگان گروه های فکری مختلف صاحب کرسی رسمی برای فعالیت های خود می شوند.


[2 3 4 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved