× اخبار حاوی برچسب :

استانداري

تعداد :33
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی منصوب شد

بیرجند - ایرنا - « محمد حسینی» در حکمی از سوی وزیر کشور به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی منصوب شد.

استاندار تهران:تفکیک معاونتها به پیگیری بهتر مسائل منجر میشود

تهران- ایرنا- استاندار تهران با بیان اینکه پیگیری بهتر مسائل و تخصصی شدن ثمره تفکیک معاونت ها است اظهار داشت: با تفکیک این معاونت، بدنه اقتصادی استانداری با قدرت بیشتری می تواند مسائل مربوط به حوزه تولید را پیگیری کند.

مدل محرک توسعه مازندران هفته آینده ابلاغ می شود

ساری - ایرنا - استاندار مازندران گفت : مدل محرک توسعه مازندران طراحی شده است و ظرف هفته آینده به دستگاهها ابلاغ خواهد شد.

تغییرات مدیریتی در راستای استفاده از توانمندی‌های مدیران است

تبریز - ایرنا - معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از خدمات و تلاش‌های مدیرکل سابق سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری این نهاد، گفت: تغییرات مدیریتی در راستای استفاده از توانمندی‌های مدیران تلاشگر و انجام بهینه ماموریت‌های سازمانی ا...

بهروز ندایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل شد

اردبیل - ایرنا- عبدالرضا رحمانی فضلی ، وزیر کشور در حکمی بهروز ندایی را بعنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل منصوب کرد.

سرپرست جدید فرمانداری شهرستان رودان منصوب شد

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان با صدور حکمی مصطفی غلامپور را به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان رودان منصوب کرد.

زمینه استفاده بیشتر از امکانات ورزشی برای زنان فراهم شود

قزوین - ایرنا - معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار قزوین با بیان اینکه اماکن ورزشی موجود بیشتر چهره مردانه دارند، گفت: باید شرایط و امکانات به نحوی باشد که زنان نیز بتوانند از این فضاها به اندازه کافی بهره مند شوند.

استان مرکزی صاحب خانه احزاب می شود

اراک - ایرنا - مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مرکزی گفت: دوازدهمین خانه احزاب کشور در این استان راه اندازی می شود و نمایندگان گروه های فکری مختلف صاحب کرسی رسمی برای فعالیت های خود می شوند.

کمیسیون های کارگری استان قزوین باید فعال شوند

قزوین-ایرنا-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: کمیسیون های کارگری همه شهرستان های استان جهت حل مشکلات کارگران کارخانجات و واحدهای تولیدی باید فعال شوند.

استانداری یزد تشدید صرفه جویی در مصرف آب را خواستار شد

یزد - ایرنا - روابط عمومی استانداری یزد در اطلاعیه ای همکاری مردم استان در تشدید صرفه جویی مصرف با توجه به تعمیرات خط انتقال آب را خواستار شد.


[2 3 4 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved