× اخبار حاوی برچسب :

استاندار

تعداد :67
استاندار: انتخابات تضمین دوام جمهوری اسلامی ایران است

زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: از آنجایی که انتخابات تضمین دوام جمهوری اسلامی ایران است امیدواریم بتوانیم بستر انتخابات سالم، رقابتی و بدون تخلف را فراهم تا بهترین و اصلح ترین افراد انتخاب شوند.

عبور از شرایط حساس کنونی نیازمند تلاش شبانه روزی است

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: عبور از شرایط حساس کنونی و بی اثرکردن تحریم های دشمن، نیازمند کار و تلاش شبانه روزی مسئولان و مدیران است.

جنجال‌سازی بی‌ثمر مصداق کامل آب در آسیاب دشمن ریختن است

ارومیه - ایرنا - استاندار آذربایجان غربی گفت: جنجال‌سازی بی‌ثمر مصداق کامل آب در آسیاب دشمن ریختن است.

استاندار خراسان جنوبی: خدمت رسانی باید با نظر و مطالبه مردم باشد

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: اگر قرار بر انجام خدمتی است باید با نظر و مطالبه مردم باشد و نتایج سفرهای شهرستانی به مردم اعلام می شود.

ادای احترام استاندار خراسان جنوبی به مقام شامخ شهدای فردوس

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی عصر پنجشنبه بدو ورود به شهرستان فردوس به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام کرد.

کارگران برای اعتلای نظام اقتصادی کشور همواره در تلاش هستند

ساری – ایرنا – استاندار مازندران از کارگران به عنوان افراد کوشا در همه عرصه ها نام برد و گفت: آنان لحظه ای برای اعتلای نظام اقتصادی و تقویت غرور ملی و سربلندی کشور از پای ننشسته اند.

استاندار: احزاب نقش مهمی در تصمیم سازی و نظارت دارند

زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: احزاب با تعامل و همفکری با یکدیگر می توانند نقش مهمی در حوزه تصمیم سازی و نظارت داشته باشند.

حضور البرز و اتخاذ تدابیر پیشگیرانه مانع ورود آب کارون به شیبان شد

کرج - ایرنا - نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: طبق اعلام فرماندار باوی، شهر شیبان باید تخلیه می سد ولی با حضور نیروهای البرزی و اقداماتی که در خصوص بازگشایی راه ها و ایجاد و تقویت سیل بند ها صورت گرفت، از ورود آب کارون به این شهر جلوگیری شد.

بیش از 40 مصوبه اجرایی برای زیرکوه ابلاغ می شود

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: بیش از 40 مصوبه کاربردی و اجرایی برای شهرستان زیرکوه به زودی ابلاغ می شود تا در دستور کار دستگاه ها قرار گیرد.

استاندار خراسان رضوی: دستگاهها برای مقابله با سیل آماده باشند

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: با توجه به پیش بینیهای هواشناسی احتمال وقوع سیل در سطح این استان وجود دارد لذا همه دستگاههای اجرایی می بایست برای مقابله با هرگونه بحران در این حوزه آماده باشند.


[2 3 4 5 6 7 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved