× اخبار حاوی برچسب :

استاندار تهران

تعداد :13
استاندار تهران از برگزاری همایش پرهزینه جلوگیری کرد

تهران- ایرنا- استاندار تهران با صدور دستور لغو یک همایش آموزشی توسط اداره کل بازرسی استانداری، گفت: برگزاری همایش ها یا دوره های آموزشی پر هزینه در شرایط کنونی به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.

بخشی از مخازن سدهای استان تهران پیش از بارش ها تخلیه شد

تهران- ایرنا- استاندار تهران اعلام کرد: پیش از بارش ها و به دنبال پیش بینی نزولات جوی طی روزهای گذشته میزان دبی آب پنج سد استان ارزیابی و بخشی از آن برای تزریق به دشت های استان تخلیه شد.

اطمینان خاطر استاندار تهران برای آماده باش در قبال سیل

نماینده مردم تهران در مجلس از اطمینان خاطر استاندار تهران برای آماده باش در قبال احتمال سیل و آبگرفتگی در برخی رودخانه‌های استان تهران خبر داد.

احتمال سرریز سدهای استان تهران متصور نیست

تهران- ایرنا- استاندار تهران تاکید کرد: سدهای استان تهران اینک دارای ظرفیت نیمه هستند و خروجی بارش های تهران را ذخیره می کنند لذا احتمال سرریز آنها در پی بارش ها متصور نیست.

55 محله استان تهران بازآفرینی می شود

تهران- ایرنا- استاندار تهران با بیان اینکه بازآفرینی، نوسازی و ایمن سازی محلات استان تهران بویژه بافت های فرسوده از سیاست های اصلی دولت است، از بازآفرینی 55 محله استان تهران خبر داد.

تصمیم های مدیران در شرایط فعلی کشور باید آرامش بخش باشد

تهران ـ ایرنا ـ استاندار تهران با بیان اینکه کشور شرایط مشابه اقتصادی امروز را در گذشته نیز تجربه کرده است تاکید کرد: باید تصمیم های مدیران در شرایط فعلی آرامش بخش باشد و موجب نگرانی مردم و برای کشور هزینه ساز نشود.

استاندارتهران:قیام 15خرداد یادآور درخت تنومندنهضت اسلامی است

تهران ـ ایرنا ـ استاندار تهران در پیامی اعلام کرد: قیام 15 خرداد سال42 یادآور درخت تنومند نهضت اسلامی است و ملت غیور ایران این واقعه عظیم را به عنوان روز پیروزی، افتخار و سربلندی فراموش نخواهند کرد.

ضوابط تفرجگاه های شمیران تدوین می شود

تهران- ایرنا- استاندار تهران بر تدوین ضوابط تفرجگاه ها و مراکز گردشگری شهرستان شمیران ظرف حداکثر ٢ سال تاکید کرد.

مقیمی: همه باید زمینه مصرف کالای ایرانی را فراهم کنند

تهران- ایرنا- استاندار تهران گفت: زمانی که رهبر معظم انقلاب می فرمایند کالای ایرانی مصرف کنید همه باید تلاش کنیم که زمینه فراهم شود و به عنوان یک تکلیف و وظیفه ، بازار را برای مصرف و خرید این کالاها آماده کنیم.

استاندار تهران: استقلال بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران است

شهرری - ایرنا - استاندار تهران گفت: کشورمان پس از گذشت 40 سال از انقلاب در مباحث سیاسی، فرهنگی و اجتماعی به استقلال رسیده است و امروزه همه دنیا استقلال سیاسی ایران را پذیرفته اند.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved