× اخبار حاوی برچسب :

استانی-سیاسی

تعداد :129
برخورد قاطعانه با متصرفین منابع طبیعی سیاست راهبری دستگاه قضا

رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: سیاست راهبری دستگاه قضا برخورد قاطعانه با متصرفین منابع طبیعی و اراضی ملی است و هیچگونه کوتاهی در این خصوص انجام نخواهد شد.

نگرش ایرانیان نسبت به قراردادهای خارجی

دانشیار گروه علوم سیاسی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: پیشینه تاریخی قراردادهای بین‌المللی و استقلال‌خواهی ایرانیان این احساس را شکل داده که اگر ما قراردادی ببندیم این قرارداد ننگین خواهد بود، حتی ممکن است به محتوای آن هم نگاه نکنیم اما معمولا افکار عمومی ...

بخش خصوصی می‌تواند نقش اثربخشی در فرآیند توانمندسازی زندانیان ایفا کند

مدیرکل زندان‌های لرستان گفت: بخش خصوصی با بهره‌گیری از ظرفیت‌های در اختیار می‌تواند نقش بسیار اثربخشی در فرآیند توانمندسازی زندانیان ایفا کند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش: از شبیه ساز اف۴ رونمایی خواهد شد

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به طراحی شبیه ساز هواپیما ایلوشین توسط کارکنان این نیرو، گفت: در تلاش هستیم تا با کمک جهاد خودکفایی نیروی هوایی ارتش از طرح های شبیه ساز دیگر هواپیماهای نیروی هوایی از جمله هواپیما اف۴ رونمایی کنیم.

از همجواری با کشورهای حاشیه خلیج‌فارس برای تعامل بیشتر استفاده شود

استاندار بوشهر گفت: یکی از ظرفیت های خوب شهرستان های حوزه جنوب استان، همجواری با کشورهای حاشیه خلیج فارس است که می توان از این فرصت برای تعامل بیشتر با این کشورها استفاده کرد.

بازدید جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی از گروه پدافند هوایی قم

امیر سرتیپ قادر رحیم زاده در ادامه حضور در یگان های نیروی پدافند هوایی ارتش از گروه پدافند هوایی حضرت معصومه (س) قم بازدید کرد.

نیروی زمینی ارتش در تمامی حوادث پا در رکاب است

امیر سرتیپ کیومرث حیدری در دهمین جشنواره مالک اشتر نیروی زمینی ارتش گفت: مجموعه بزرگ نیروی زمینی ارتش در تمامی حوادث پا در رکاب است.

سبزی: بی توجهی به مطالبات مردم موجب شکاف میان آنها و مسئولان می شود

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: بی توجهی به مطالبات جامعه، موجب نارضایتی مردم و سرگردانی آنها شده و بین مردم به عنوان ولی نعمتان جامعه و حاکمیت شکاف ایجاد خواهد کرد.

نقطه اتصال ایران و عراق به یکدیگر، فرهنگ و مبارزه با تروریسم است

یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی گفت: کشورهای ایران و عراق یک نقطه مشترک در مبارزه با تروریسم و به خصوص داعش دارند و صحبت‌های الکاظمی در تشکر از ایران برای کمک به عراق در مبارزه با داعش شنیدنی بود.

از ظرفیت همجواری با کشورهای حاشیه خلیج فارس برای تعامل بیشتر استفاده شود

استاندار بوشهر گفت: یکی از ظرفیت های خوب شهرستان های حوزه جنوب استان، همجواری با کشورهای حاشیه خلیج فارس است که می توان از این فرصت برای تعامل بیشتر با این کشورها استفاده کرد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved