× اخبار حاوی برچسب :

استان قزوين

تعداد :6
ظرفیت قزوینی های مقیم خارج از کشور قابل توجه است

قزوین-ایرنا- استاندار قزوین گفت: از ظرفیت ایرانیان مقیم خارج از کشور، به خصوص قزوینی ها در بخش های مختلف سرمایه گذاری و مراکز دانشگاهی باید بیشتر استفاده شود.

نگاهی به برنامه های پنجمین روز از دهه مبارک فجر در قزوین

قزوین-ایرنا- افتتاح یک واحد تولیدی در حوزه صنایع غذایی در شهرک صنعتی کاسپین با حضور استاندار و جمعی از مسئولان از مهم ترین برنامه های پنجمین روز از دهه مبارک فجر در قزوین بود.

دهه فجر فرصتی برای بازبینی شعارهای انقلاب اسلامی است

قزوین-ایرنا- دبیر ستاد بزرگداشت دهه فجر استان قزوین گفت: این ایام فرصت مناسبی برای بازبینی و مرور شعارها و آرمان ها و بررسی و ارزیابی دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

مجمع بسیج قزوین آماده کمک به پیشبرد سیاست های اقتصاد مقاومتی است

قزوین-معاون هماهنگ کننده سپاه صاحب الامر(عج) قزوین گفت: مجمع بسیج استان آماده همکاری با مسئولان دستگاه های اجرایی برای پیشبرد سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

اتکا به قانون بهترین چارچوب برای طرح خواسته های مردم است

قزوین-ایرنا-چند تن از فعالان احزاب و گروه های سیاسی قزوین، اتکا به قانون را بهترین چارچوب برای طرح خواسته های مردم عنوان کردند و هر نوع حرکت خلاف این مسیر را ضد ثبات و آرامش جامعه دانسته و آنرا محکوم ساختند.

رییس کمیسیون اصل 90 مجلس خواستار استقرار اداره کل راه آهن در قزوین شد

قزوین-ایرنا- رییس کمیسیون اصل 90 و نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در مکاتبه با وزیر راه و شهرسازی خواستار مساعدت و همراهی لازم برای استقرار و راه اندازی اداره کل راه آهن در استان قزوین شد.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved