× اخبار حاوی برچسب :

استان يزد

تعداد :15
مباحث آموزشی انتخابات در شهرستان های یزد جدی گرفته شود

یزد - ایرنا - استاندار یزد با بیان اینکه ستاد انتخابات با حضور افراد با تجربه تشکیل شد، گفت: با این وجود کمتر از نیمی از 10 فرماندار استان تجربه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی را دارند، باید با حساسیت و جدیت بیشتر مباحث آموزشی این پروسه در شهرستا...

اولین بخشدار زن استان یزد منصوب شد

یزد - ایرنا - محمدعلی طالبی استاندار یزد در حکمی « فخرالسادات آقایی میبدی» را به عنوان بخشدار بفروئیه شهرستان میبد منصوب کرد.

دانش آموزان یزد به تبیین بیشتر دستاوردهای انقلاب نیاز دارند

یزد - ایرنا - مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان یزد گفت: برگزاری چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی همزمان با ایام الله دهه فجر(10 الی 22 بهمن) در سال 1397 فرصت بسیار مناسبی است تا دستاوردهای نظام در زمینه های مختلف برای دانش آموزان استان ب...

نیمی از دانشجویان یزدی عضو بسیج هستند

یزد - ایرنا - مسئول بسیج دانشجویی یزد گفت: نیمی از دانشجویان مراکز آموزش عالی و دانشگاه های این استان پس از شناسایی و سازماندهی، جذب این تشکل شدند و در طول سال در فعالیت های فرهنگی ، علمی و بصیرتی بسیج شرکت می کنند.

برخی برای دستیابی به قدرت از منافع ملی عبور می کنند

یزد - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد گفت: برخی از گروه های سیاسی که در کشور اقلیت هستند، برای دستیابی به قدرت حاضر به عبور از منافع ملی هستند.

صباغیان رئیس مجمع نمایندگان یزد در مجلس شد

یزد - ایرنا - محمدرضا صباغیان نماینده شهرستان های مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی امروز پنجشنبه در نشست مجمع نمایندگان استان یزد به عنوان رئیس این مجمع معرفی شد.

مسئولان سه روستای یزد خواهان اقامه نماز جمعه شدند

یزد - ایرنا - رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان یزد گفت: مسئولان روستاهای چاهک هرات ، خرانق اردکان و دهشیر تفت حدود سه سال است که در انتظار موافقت ستاد مرکزی برای اقامه نماز جمعه هستند.

گفتمان سیاسی در یزد تقویت می شود

یزد - ایرنا - مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد گفت: با توجه به ظرفیت های اجتماعی و سیاسی استان، برنامه ریزی ها باید در مسیر تقویت گفت و گوهای سیاسی با رویکرد و محور امید آفرینی، وفاق اجتماعی و انسجام ملی باشد.

حوزه فرهنگ استان یزد و تغییرات مدیریتی اواخر سال 96

یزد - ایرنا - مهمترین دستگاه های فرهنگی استان یزد در 2 ماه پایانی سال 1396شاهد تغییرات مدیریتی بودند و انتخاب مدیرانی با سابقه فعالیت موثر فرهنگی و اجتماعی، امیدهای زیادی را برای بهبود وضعیت این حوزه در سال جدید، برای فعالان فرهنگی و اجتماعی ایجاد کر...

شهادت یک سرباز گمنام امام زمان(عج) در درگیری با اشرار دراستان یزد

یزد - ایرنا - بر اساس اعلام اداره کل اطلاعات استان یزد یک تن از حافظان امنیت و سربازان گمنام امام زمان (عج) در درگیری با اشرار مسلح در این استان به فیض شهادت نائل شد.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved