× اخبار حاوی برچسب :

اعتدال و توسعه

تعداد :14
رونمایی از جریان «ناکارآمد»/صدای اعتراض مردم از بلندگوی انتخابات

بر اساس حضور و نقش آفرینی جریان های سیاسی مستقر در دولت، مجلس و شورای شهر به راحتی می توان از جریان «ناکارآمد» در کشور رونمایی کرد.

لیست کاندیداهای شورای ائتلاف در ۱۳۲ حوزه انتخابیه منتشر شد

شنیدن صدای واحد ائتلاف نیروهای انقلاب، انتشار لیست‌های جداگانه اصلاح‌طلبان و توصیه انتخاباتی رئیس‌جمهور به مردم، مهمترین رویدادهای انتخاباتی امروز بود.

دولت درگیرزدوبند سیاسی است/مطالبات مردم توسط اصلاح‌طلبان محقق نشد

عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت: تیم اقتصادی دولت متأسفانه درگیر زد و بندهای سیاسی است و با عزل و نصب‌ها و تغییراتی هم که صورت داد نتوانست سمت و سوی مناسبی به وجود آورد.

صدای اعتراف به ناکارآمدی دراصلاحات/«عبور از روحانی»به کجا می‌رسد؟

اظهارات اصلاح طلبان در جغرافیای تشکیلاتی خود حول انتقاد از «دولتِ تدبیر و امید»، «مجلس» و «شورای شهر» می چرخد که ترجیع‌بند آن «ناکارآمدی اصلاحات» است.

فراخوان حزب اعتدال و توسعه برای حضور پر شور مردم در روز قدس

حزب اعتدال و توسعه به مناسبت روز جهانی قدس، اطلاعیه‎‌ای صادر کرد.

اساسنامه اعتدال و توسعه بازبینی شد/برگزاری کنگره در سال جاری

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه از بازنگری و تجدیدنظر در اساسنامه این حزب خبر داد و گفت: تلاش داریم در سال جاری، کنگره حزب را هم برگزار کنیم.

نشست دولتی ها چند روز پس از میزبانی روحانی!

نشست سران حزب اعتدال و توسعه، تنها چند روز پس از دیدار روحانی با رئیس دولت اصلاحات، چندان به مذاق برخی رسانه های اصلاح طلبان خوش نیامده است.

دولت میراث شخصی روحانی نیست/جهانگیری محدودتر شده است

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت:موقعیت جهانگیری نسبت به دولت قبل محدود شده است. انتظار ما این بود که آقای روحانی به طور کلی مسئولیت اقتصادی کابینه را واگذار کند.

حزب اعتدال و توسعه: مشارکت حداکثری ملت در راهپیمایی 22 بهمن کاستی ها را بلا اثر خواهد کرد

تهران - ایرنا - حزب اعتدال و توسعه در بیانیه ای با دعوت از عموم ملت ایران برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن اعلام کرد: مشارکت حداکثری ملت شریف ایران در این راهپیمایی اقدامات پیدا و پنهان دشمنان انقلاب اسلامی برای سوء استفاده از برخی کاستی ها را ب...

پایگاه اجتماعی دولت و اصلاحات در اعتراضات اخیر دچار ریزش رأی شد

عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه گفت: پایگاه اجتماعی دولت و اصلاحات در اعتراضات اخیر دچار ریزش رأی شد، بنابراین نباید بحث جدایی بین ما مطرح شود.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved