× اخبار حاوی برچسب :

افغانستان

تعداد :57
ایران از هیچ کمکی برای مقابله با تروریسم درافغانستان دریغ نمی‌کند

قائم مقام وزیر امور خارجه گفت: ایران امنیت افغانستان را امنیت خود می داند و از هر گونه کمک برای مقابله با تروریست ها در افغانستان دریغ نخواهد کرد.

اتحادیه بین المللی امت واحده شهادت «موسوی گردیزی» را تبریک گفت

اتحادیه بین المللی امت واحده شهادت این بزرگ مرد مبارز را به خانواده، دوستان و آشنایان او در وهله اول تبریک و تهنیت گفته و از خداوند منان تحمل درد فراق و جدایی او را برای ایشان مسالت دارد.

جریان سازی دینی راه حل برون رفت افغانستان از بحران هاست

قم - ایرنا - رئیس مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان افغانستان با حساس خواندن شرایط امروز این کشور و جهان تشیع گفت: جریان سازی دینی تنها راه حل برون رفت افغانستان از بحران هاست.

خبر جدید درباره پرواز تهران-یاسوج/تحلیل حقوقی مستند بیراهه/طرح ادعای سرقت اسناد هسته ای و...

دیدار کارگزاران حج با رهبر انقلاب، بررسی عوامل اصلی سقوط هواپیمای تهران ـ یاسوج، ادعای رسانه‌های آمریکا درباره سرقت اسناد هسته‌ای محرمانه ایران، نظر کدخدایی در مورد حضور بانوان در ورزشگاه و... از جمله گزیده اخبار سیاسی ایسنا در روز دوشنبه، بیست و پن...

مراکز علمی اسلامی باید از تکفیر عبور کنند

مشهد- ایرنا- مدیر حوزه‌های علمیه کشور گفت: مراکز علمی اسلامی باید ظرفیت فرامذهبی در خود ایجاد کرده و از تکفیر عبور کنند.

ظرفیت بالایی برای توسعه روابط ایران و افغانستان وجود دارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور در دیدار با سفیر افغانستان، گفت: ظرفیت بالایی برای رساندن حجم روابط دوکشور به بالاترین سطح ممکن وجود دارد.

تاکید سرلشکر صفوی بر حمایت از دولت/آخرین خبر از خریداران سکه/بازگشت آرامش به بازار/دولت و FATF

دیدار رئیس و مسئولان قوه قضائیه با رهبر انقلاب، بررسی شرایط اقتصادی کشور در نشست سران سه قوه در مجلس، توافق کلی ایران و افغانستان در موضوع آب، لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با جرائم سازمان یافته در دستورکار شورای نگهبان، یادداشت آشنا درباره ا...

اختلال در پروژه چابهار به نفع توسعه افغانستان نیست

نماینده ایران در سازمان ملل متحد، امنیت در افغانستان را با توسعه اقتصادی-اجتماعی مرتبط دانست و گفت: کسانی برای اختلال در پروژه حیاتی چابهار می کوشند که خواهان صلح و توسعه افغانستان نیستند.

دومین دادگاه ثامن الحجج/آخرین اخبار از تهدید نمایندگان/نظراتی در مورد برجام و نحوه ادامه آن ...

هاتگرام و تلگرام طلایی مانع مهاجرت ۷۰ درصد کاربران به پیام‌رسان‌های داخلی، گفت‌وگوی موگرینی و وزیر خارجه هند درباره برجام، تسهیل ورود قانونی افغان‌ها به ایران، صدور وثیقه ۶۵۰ میلیونی برای نسرین ستوده، رونمایی از دفتر الکترونیک طلاق و... از جمله گزی...

کریمی؛ یک تشکر، یک احضار/مکان فوق سری فیروزآبادی/پاسخ به دخالت آمریکا/تلاش‌های اقتصادی دولت

انتقاد فرمانده کل سپاه از نامه ۱۰۰ فعال سیاسی مدنی به ترامپ، برگزاری جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور روسای سه قوه، استعفای فتحی از نمایندگی مجلس، استفاده تلگرام طلایی از سرورهای اصلی تلگرام، سفر دیپلمات ارشد آمریکایی به توکیو و سئول برای گفت‌...


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved