× اخبار حاوی برچسب :

افغانستان

تعداد :52
ظرفیت بالایی برای توسعه روابط ایران و افغانستان وجود دارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور در دیدار با سفیر افغانستان، گفت: ظرفیت بالایی برای رساندن حجم روابط دوکشور به بالاترین سطح ممکن وجود دارد.

تاکید سرلشکر صفوی بر حمایت از دولت/آخرین خبر از خریداران سکه/بازگشت آرامش به بازار/دولت و FATF

دیدار رئیس و مسئولان قوه قضائیه با رهبر انقلاب، بررسی شرایط اقتصادی کشور در نشست سران سه قوه در مجلس، توافق کلی ایران و افغانستان در موضوع آب، لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با جرائم سازمان یافته در دستورکار شورای نگهبان، یادداشت آشنا درباره ا...

اختلال در پروژه چابهار به نفع توسعه افغانستان نیست

نماینده ایران در سازمان ملل متحد، امنیت در افغانستان را با توسعه اقتصادی-اجتماعی مرتبط دانست و گفت: کسانی برای اختلال در پروژه حیاتی چابهار می کوشند که خواهان صلح و توسعه افغانستان نیستند.

دومین دادگاه ثامن الحجج/آخرین اخبار از تهدید نمایندگان/نظراتی در مورد برجام و نحوه ادامه آن ...

هاتگرام و تلگرام طلایی مانع مهاجرت ۷۰ درصد کاربران به پیام‌رسان‌های داخلی، گفت‌وگوی موگرینی و وزیر خارجه هند درباره برجام، تسهیل ورود قانونی افغان‌ها به ایران، صدور وثیقه ۶۵۰ میلیونی برای نسرین ستوده، رونمایی از دفتر الکترونیک طلاق و... از جمله گزی...

کریمی؛ یک تشکر، یک احضار/مکان فوق سری فیروزآبادی/پاسخ به دخالت آمریکا/تلاش‌های اقتصادی دولت

انتقاد فرمانده کل سپاه از نامه ۱۰۰ فعال سیاسی مدنی به ترامپ، برگزاری جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور روسای سه قوه، استعفای فتحی از نمایندگی مجلس، استفاده تلگرام طلایی از سرورهای اصلی تلگرام، سفر دیپلمات ارشد آمریکایی به توکیو و سئول برای گفت‌...

ایران از تصمیم دولت افغانستان برای آتش بس با طالبان حمایت می کند

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: ایران از تصمیم دولت افغانستان برای اعلام آتش بس موقت با گروه طالبان حمایت و آن را گامی مثبت برای دستیابی به توافقات بزرگتر ارزیابی می کند.

توسعه بندر چابهار، گام بزرگی در تقویت راههای ترانزیتی منطقه است

رئیس جمهور، افغانستان امن و باثبات را لازمه امنیت و توسعه منطقه دانست و با تاکید بر اینکه تهران همواره حامی صلح و ثبات در افغانستان است، اظهارداشت: جمهوری اسلامی ایران برای کمک به استقرار و پایداری صلح و مبارزه با تروریسم در افغانستان آماده است و از ...

افغانستان امن و باثبات، لازمه امنیت و توسعه منطقه است

رئیس جمهور، افغانستان امن و باثبات را لازمه امنیت و توسعه منطقه دانست و گفت: جمهوری اسلامی ایران برای کمک به استقرار و پایداری صلح و مبارزه با تروریسم در افغانستان آماده است.

ایران انفجار انتحاری در افغانستان را محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان انفجار انتحاری و تروریستی امروز در نزدیکی محل برگزاری گردهمایی صدها تن از علمای افغانستان که دهها کشته و مجروح برجای گذاشت را به شدت محکوم کرد.

۹۷ درصد مهاجران مانند سایر شهروندان ایرانی زندگی می‌کنند

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور، گفت: در حال حاضر سه میلیون نفر پناهنده و مهاجر غیرقانونی در ایران حضور دارند که ۹۷ درصد آنها همانند سایر شهروندان ایرانی در داخل شهرها زندگی می کنند.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved