× اخبار حاوی برچسب :

البرز

تعداد :35
دولت تمام امکانات مورد نیاز برای مقابله با کرونا را تامین می‌کند

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: دولت با کمک همه نهادها در تلاش است تا نیازمندی‌ها و امکانات مورد نیاز همه مناطق کشور برای مقابله با بیماری کرونا را تامین کند.

راهپیمایی روز قدس در البرز با شکوه تر از گذشته برگزار می شود

کرج - ایرنا - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: با توجه به اقدامات توطئه جدید استکباری با نام «معامله قرن » راهپیمایی روز قدس امسال با شکوه تر از گذشته در البرز برگزار می شود.

سالگرد ملکوتی امام راحل با شکوه تر از گذشته برگزار می شود

کرج - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی با بیان اینکه امام خمینی(ه ) با اندیشه والای خود تحولی اساسی در جهان به وجود آوردند، گفت: امسال سالگرد ارتحال ملکوتی آن حضرت با شکوه تر ازگذشته در البرز برگزار می شود.

معاون استاندار البرز: نقد مخربانه دولت منافع ملی را به خطر می اندازد

کرج - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با تاکید بر آموزش فعالان رسانه ای برای ارتقاء سواد رسانه ای گفت: باید آگاه باشیم که اگر تریبونی داریم و دولت را مخربانه نقد می کنیم کلیت نظام را هدف گرفته ایم و نباید منافع ملی را برای منافع...

40 نفر از فعالان و نخبگان قرآنی البرز به دیدار یار رفتند

کرج - ایرنا - رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت که 40 نفر از فعالان، نخبگان، قاریان و دست اندرکاران قرآنی البرز صبح امروز به دیدار مقام معظم رهبری رفتند.

خروش انقلابی مردم البرز در حمایت از سپاه اسلام

کرج - ایرنا - اقدام نابخردانه رئیس جمهوری آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه های تروریستی ، خشم انقلابی مردم شهید پرور استان البرز را بر انگیخت و ساکنان این استان سرافراز امروز جمعه با امت حزب الله ایران اسلامی علیه شیطان بزرگ آمریک...

حضور البرز و اتخاذ تدابیر پیشگیرانه مانع ورود آب کارون به شیبان شد

کرج - ایرنا - نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: طبق اعلام فرماندار باوی، شهر شیبان باید تخلیه می سد ولی با حضور نیروهای البرزی و اقداماتی که در خصوص بازگشایی راه ها و ایجاد و تقویت سیل بند ها صورت گرفت، از ورود آب کارون به این شهر جلوگیری شد.

دوازدهم فروردین ماه بهار مردم سالاری دینی در ایران است

کرج - ایرنا - سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز اعلام کرد که دوازدهم فروردین ماه، بهار مردم سالاری دینی در ایران عزیز است.

رونق تولید ستون اصلی اقتصاد مقاومتی است

کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به نام «رونق تولید»، گفت: توسعه و رونق تولید ستون اصلی اقتصاد مقاومتی بوده که باید مورد توجه مسئولان و مردم قرار گیرد.

مشکلات کشور با تعامل ، همفکری و دلسوزی حل می شود

کرج-ایرنا- نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات کشور به ویژه در حوزه اقتصادی با تعامل، همفکری و دلسوزی بین مجلس و دولت قابل حل است.


[2 3 4 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved