× اخبار حاوی برچسب :

امام جمعه

تعداد :23
امام جمعه بجنورد: اقتصاد را نباید به دشمن واگذار کرد

بجنورد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد با اشاره به سخنان رهبری در جمع مسئولان و خط و نشان های امریکا برای ایران گفت: اقتصاد کشور را نباید به دشمن واگذار کرد.

آمریکا از گذشته خود عبرت بگیرد

کرج - ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج با اشاره به توطئه های سران کاخ سفید در 40 سال گذشته علیه ایران اسلامی گفت: آمریکا باید ازشکست های گذشته خود در مقابل ملت ایران درس عبرت بگیرد.

جبهه مقاومت با اقتدار بر جریان تکفیر فائق است

کاشان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در شهرستان و امام جمعه کاشان گفت: جبهه مقاومت با اقتدار بر جریان تکفیر فائق است و با وجود حمایت استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و پشتیبانی پایگاه های نظامی هم پیمانان این شیطان بزرگ، جبهه مقاومت برابر تروریست های تکفیری...

تحقق نامگذاری امسال زمینه ساز بهبود وضعیت اقتصادی است

گرگان - ایرنا- نماینده ولی فقیه و امام جمعه گرگان گفت: تحقق نامگذاری امسال باعنوان حمایت از کالای ایرانی از سوی رهبر معظم انقلاب زمینه ساز بهبود وضعیت بد اقتصادی جامعه است.

مردم هرمزگان با حضور پر رنگ خود از رئیس جمهوری استقبال کنند

بندرعباس - ایرنا - نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با اشاره به اینکه این استان روز چهارشنبه هفته جاری میزبان رئیس جمهوری خواهد بود، گفت: از مردم این استان هم چون گذشته انتظار می رود که با حضور پرشور و پر رنگ خود از رئیس جمهوری و هیات...

پیشرفت کشور قابل تقدیر و تحسین است

کرمان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع مردم آذربایجان گفت: همانطور که در مطبوعات و رسانه ها گفته شده پیشرفت کشور قابل تقدیر و تحسین است و از آنچه که توقع می رفت چیزی کم گذاشته نشده است.

امام جمعه دیر:خلوت شدن صف نماز جمعه نقشه دشمن است

بوشهر - ایرنا - امام جمعه بندر دیرگفت:باتوجه به نقش و تاثیر مصلاهای نمازجمعه در پاسخگویی به شبهات و مسایل مرتبط با سرنوشت جامعه، دشمن در راستای کمرنگ کردن این جایگاه ، خلوت شدن صف نماز جمعه را در دستور کار دارد.

امیدوارم «ابوترابی‌فرد» در غنابخشیدن‌ به‌ خطبه‌های‌ نماز جمعه‌ تاثیرگذار باشند

رئیس فراکسیون امید مجلس ابراز امیدواری کرد که حاج‌ آقای‌ ابوترابی‌فرد در غنابخشیدن‌ به‌ خطبه‌های‌ نماز جمعه‌ تاثیرگذار باشند.

عده ای به دنبال شکستن روحیه مقاومت و شهادت طلبی ملت ایران هستند

همدان- ایرنا- امام جمعه ملایر گفت: عده ای در داخل و خارج از کشور با مرز گذاشتن در فضای مجازی و نوشتن مقاله، می خواهند روحیه مقاومت، استقامت و شهادت طلبی ملت ایران را بشکنند.

امام جمعه بوشهر:انقلاب ایران یک معجزه سیاسی الهی است

بوشهر- ایرنا-نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه بوشهرگفت:باگذشت 40 سال از ایستادگی انقلاب اسلامی ایران درمقابل جهان استکبارهمچنان قوی تر، مستحکم تر و بعنوان قدرت اول منطقه به حساب می آید که تحقق این مهم یک معجزه سیاسی الهی است.


[2 3 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved