× اخبار حاوی برچسب :

امام جمعه

تعداد :17
امام جمعه دیر:خلوت شدن صف نماز جمعه نقشه دشمن است

بوشهر - ایرنا - امام جمعه بندر دیرگفت:باتوجه به نقش و تاثیر مصلاهای نمازجمعه در پاسخگویی به شبهات و مسایل مرتبط با سرنوشت جامعه، دشمن در راستای کمرنگ کردن این جایگاه ، خلوت شدن صف نماز جمعه را در دستور کار دارد.

امیدوارم «ابوترابی‌فرد» در غنابخشیدن‌ به‌ خطبه‌های‌ نماز جمعه‌ تاثیرگذار باشند

رئیس فراکسیون امید مجلس ابراز امیدواری کرد که حاج‌ آقای‌ ابوترابی‌فرد در غنابخشیدن‌ به‌ خطبه‌های‌ نماز جمعه‌ تاثیرگذار باشند.

عده ای به دنبال شکستن روحیه مقاومت و شهادت طلبی ملت ایران هستند

همدان- ایرنا- امام جمعه ملایر گفت: عده ای در داخل و خارج از کشور با مرز گذاشتن در فضای مجازی و نوشتن مقاله، می خواهند روحیه مقاومت، استقامت و شهادت طلبی ملت ایران را بشکنند.

امام جمعه بوشهر:انقلاب ایران یک معجزه سیاسی الهی است

بوشهر- ایرنا-نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه بوشهرگفت:باگذشت 40 سال از ایستادگی انقلاب اسلامی ایران درمقابل جهان استکبارهمچنان قوی تر، مستحکم تر و بعنوان قدرت اول منطقه به حساب می آید که تحقق این مهم یک معجزه سیاسی الهی است.

دستاوردهای جمهوری اسلامی با قبل انقلاب قابل مقایسه نیست

کرمان – ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: جمهوری اسلامی ایران کارهای بسیار بزرگی را انجام داده است و وضعیت قبل از انقلاب با وضعیت کنونی قابل مقایسه نیست.

تاکید امام جمعه گتوند بر اجرایی کردن مصوبات شورای اشتغال

گتوند-ایرنا- امام جمعه گتوند با اشاره به برگزاری شورای اشتغال روز پنجشنبه در شهرستان گتوند گفت:مسئولان استانی و شهرستانی اجرایی کردن مصوبات شورای اشتغال را با جدیت انجام دهند.

امام جمعه بروجرد: دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای انقلاب است

بروجرد - ایرنا - امام جمعه بروجرد گفت: دهه فجرفرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای انقلاب است و نباید به کلنگ زنی و افتتاح چند طرح عمرانی وصنعتی خلاصه شود.

امام جمعه یزد: مردم به خاطر قدرت طلبی برخی افراد و گروه ها انقلاب نکردند

یزد - ایرنا - نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه یزد با تاکید بر احساس مسوولیت مسوولان نسبت به مطالبات مردم یادآور شد: این انقلاب برای به قدرت رسیدن افراد یا تشکیل حزب و گروه صورت نگرفت بلکه برای تقویت اسلام ، پیاده کردن احکام قرآن و سعادتمندی امت ...

امام جمعه ابرکوه: شبکه های اجتماعی بستر بحران آفرینی برای نظام است

یزد - ایرنا - امام جمعه ابرکوه گفت: دشمن در طول حدود چهاردهه از پیروزی انقلاب اسلامی در صدد صدمه زدن به نظام برآمده و هم اکنون نیز از بستر شبکه های اجتماعی برای بحران آفرینی در کشور سوء استفاده می کند.

امام جمعه ایلام: فتنه و تحریم، الگوهای نوین نظام سلطه برای مهار انقلاب است

ایلام - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: فتنه و تحریم الگوهای نوین دشمنان و نظام سلطه برای مهار نظام و انقلاب اسلامی ملت ایران است.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved