× اخبار حاوی برچسب :

امام جمعه

تعداد :33
اعتراض خیابانی بازی در زمین دشمن است

بوشهر - ایرنا - امام دیر استان بوشهر گفت: اعتراض حق مردم است اما تجمع های خیابانی بازی در زمین دشمن است و مردم باید در این زمینه هوشیار باشند .

حل مشکلات کشور نیازمند عزم دولت و ملت است

اردبیل - ایرنا - امام جمعه مشگین شهر گفت: راهکار برون رفت از مشکلات فعلی نیازمند عزم و اراده دولت و مردم است و همگان باید هوشیار باشیم.

تلاش مسوولان برای رفع مشکلات مردم قابل ستایش است

بوشهر- ایرنا- نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه بوشهر گفت: تلاش های چند روز اخیر مسوولان این استان درخصوص رفع مشکلات مردم قابل ستایش است.

بحث استیضاح رییس جمهور ترفند روانی علیه ملت است

ایلام ایرنا نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: بحث استیضاح و یا استعفای رییس جمهور ترفند جدید دسمن برای اعمال جنگ روانی علیه ملت ایران است.

اخلاق سیاسی از ویژگی های برجسته شهید بهشتی بود

اهواز-ایرنا-امام جمعه شهرشهید شرافت شوشترگفت: اخلاق سیاسی از ویژگی های برجسته شهید بهشتی بود که این روزها در فضاهای خاص انتخاباتی کمتر به آن توجه می شود.

برخی اصلاح طلبان خواهان مذاکره مستقیم با آمریکا هستند

تهران- ایرنا- نماینده ولی فقیه و امام جمعه فیروزکوه گفت: امروز شاهد هستیم برخی اصلاح طلبان خواستار مذاکرات مستقیم با آمریکا هستند اما باید پرسید مذاکره با چه کسی؟

انحراف خواص از عوامل رنج حضرت علی (ع) بود

بوشهر- ایرنا- نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه بوشهرگفت: انحراف خواص حکومت و جامعه اسلامی را دچار مشکل و بزرگترین چالش برای حضرت علی (ع) بود.

مردمی بودن از اصول مسئولیت در نظام است

کرمان – ایرنا – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: تشریفاتی عمل نکردن و مردمی بودن از اصول مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی است و علیرضا رزم حسینی در جایگاه استاندار از این جنس بوده است.

دشمن به دنبال تضعیف نظام در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب است

تبریز-ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال این است که در داخل کشور اختلاف بیاندازد، افزود: دشمن توطئه‌هایی را برای تضعیف نظام در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب برنامه ریزی کرده است.

خط کشی های سیاسی فتنه دشمن است

جیرفت - ایرنا - امام جمعه جیرفت با بیان اینکه در مسائل سیاسی تنها یک تفکر انقلابی داریم گفت: خط کشی های سیاسی فتنه دشمن است و ما این نوع نگاه را قبول نداریم.


[2 3 4 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved