× اخبار حاوی برچسب :

امام جمعه

تعداد :38
حجت الاسلام کریمی تبار نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه ایلام شد

ایلام - ایرنا - حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی حجت الاسلام الله نور کریمی تبار را به‌ عنوان نماینده‌ ولی ‌فقیه در استان و امام جمعه‌ شهر ایلام منصوب کردند.

انتصاب امام جمعه جدید ایلام/تاکید بر مبارزه با محتکران/صدور کیفرخواستی دیگر برای مفسدان اقتصادی

برگزاری همایش یاوران رسانه‌ای اربعین، پاسخ حجتی درباره سوء‌استفاده از مجوز صید فانوس‌ماهیان، استماع دفاعیات ایران در لاهه در برابر آمریکا، بررسی برجام بدون آمریکا و تبعات ناشی از آن در نشست کارشناسان، یک استعفا؛ سه فرضیه، معمای جمال خاشقجی؛ جنایت و م...

نماینده ولی فقیه مظهر همبستگی اقوام مختلف جامعه است

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: برنامه ریزی آیین تکریم و استقبال از نماینده محترم ولی فقیه باید به وحدت و همبستگی بیشتر احزاب، گروه ها، مسئولان و اقشار مختلف مردم با هر فکر و گرایشی بیانجامد.

مهمترین پیام دیدار رهبر معظم انقلاب با بسیجیان اقتدار بود

دزفول - ایرنا - امام جمعه دزفول با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با بسیجیان گفت: مهمترین پیام این دیدار برای دشمنان اقتدار ملت ایران بود.

سخنی با امام جمعه جدید ایلام

هفته نامه پیک ایلام روز دوشنبه در یادداشتی به قلم عبدالحمید کرمی با عنوان سخنی با امام جمعه جدید ایلام به نقش مهم این جایگاه در ابعاد مختلف در توسعه همه جانبه استان اشاره کرده است.

اعتراض خیابانی بازی در زمین دشمن است

بوشهر - ایرنا - امام دیر استان بوشهر گفت: اعتراض حق مردم است اما تجمع های خیابانی بازی در زمین دشمن است و مردم باید در این زمینه هوشیار باشند .

حل مشکلات کشور نیازمند عزم دولت و ملت است

اردبیل - ایرنا - امام جمعه مشگین شهر گفت: راهکار برون رفت از مشکلات فعلی نیازمند عزم و اراده دولت و مردم است و همگان باید هوشیار باشیم.

تلاش مسوولان برای رفع مشکلات مردم قابل ستایش است

بوشهر- ایرنا- نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه بوشهر گفت: تلاش های چند روز اخیر مسوولان این استان درخصوص رفع مشکلات مردم قابل ستایش است.

بحث استیضاح رییس جمهور ترفند روانی علیه ملت است

ایلام ایرنا نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: بحث استیضاح و یا استعفای رییس جمهور ترفند جدید دسمن برای اعمال جنگ روانی علیه ملت ایران است.

اخلاق سیاسی از ویژگی های برجسته شهید بهشتی بود

اهواز-ایرنا-امام جمعه شهرشهید شرافت شوشترگفت: اخلاق سیاسی از ویژگی های برجسته شهید بهشتی بود که این روزها در فضاهای خاص انتخاباتی کمتر به آن توجه می شود.


[2 3 4 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved