× اخبار حاوی برچسب :

انتخابات 98

تعداد :277
دانشگاه‌ها همیشه در ایام انتخابات از فعال‌ترین‌ها بوده‌اند

رئیس جمهور تاکید کرد: دانشجویان به دانشگاه آمدند تا علم بیاموزند و یاد بگیرند و در عین حال نیز در مسائل سیاسی حضور یابند و در انتخابات فعال باشند.

کسی که میلیاردی برای انتخابات هزینه می کند قابل اعتماد نیست

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: کسی که در انتخابات میلیاردی خرج می کند و زندگی عجیب و غریبی دارد مطئمنا قابل اعتماد نیست، حتی اگر آدم خوبی هم باشد، مردم را درک نمی کند.

نباید انتخابات را تحریم کنیم

در نشست انتخاباتی حزب کارگزاران سازندگی با تاکید بر اینکه نباید انتخابات را تحریم کنیم تصریح شد تحریم، آینده ایران را سخت تر می‌کند.

مرفهان بی‌درد نباید به مجلس راه یابند

امام جمعه موقت تهران گفت: نمایندگان باید نیازهای مردم را بفهمند و اگر اشراف و مرفهان بی درد به مجلس راه یابند، هیچ گاه نمی توانند مشکلات مردم را درک کرده و راه حلی برای آن بیابند.

نمایندگان باید خود را مراقبت می‌کردند!

میرسلیم نامزد انتخابات مجلس یازدهم در نشست خبری خود گفت: کاش نمایندگان مراقبت می کردند و نمی گذاشتند چنین فضایی پیش بیاید و این برازنده نمایندگان و هیئت رئیسه مجلس نیست.

وعده رهبربرای بیمه زنان خانه‌دار/برنامه الهیان برای اشتغال بانوان

زهره الهیان و فاطمه رهبر، دو نامزد زن فهرست انتخاباتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برنامه های خود را برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تشریح کردند.

«انتخابات الکترونیکی»در بن‌بست دولت/ ملاک بررسی صلاحیت‌ها چه بود؟

اعلام نظر شورای نگهبان در بررسی صلاحیت‌ها، بن بست انتخابات الکترونیکی در دولت و موضع گیری رئیس جمهور پیرامون انتخابات، مهمترین رویدادهای انتخاباتی امروز بود.

سازوکار نظارت قوی درمجلس وجود ندارد/لزوم اصلاح قوانین درحوزه زنان

عضو فهرست انتخاباتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: رد صلاحیت ۹۰ نماینده مجلس توسط شورای نگهبان نشان می‌دهد که سازوکار نظارت مجلس بر نمایندگان درست و اصولی نیست.

آقاپور: معیاری برای نظارت بر هزینه‌های تبلیغاتی کاندیداها وجود ندارد

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که با زیرساخت‌های فعلی امکان ایجاد شفافیت در مورد هزینه تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات مجلس وجود ندارد.

مردم برای آینده کشور مشارکت حداکثری در انتخابات داشته باشند

نماینده آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که مردم علی‌رغم وجود همه گلایه‌ها و کاستی‌ها برای آینده کشور در انتخابات شرکت کنند، گفت: معیار انتخاب نباید شعارها و حرف‌های کاندیداها باشد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved