× اخبار حاوی برچسب :

برجام

تعداد :999
تخت‌روانچی: آمریکا استدلال حقوقی‌ مبنی بر شراکت در برجام ندارد

نماینده ایران در سازمان ملل در واکنش به تلاش های جدید وزیر خارجه آمریکا برای تمدید محدودیت‌های تسلیحاتی علیه ایران گفت: آمریکا هیچ استدلال حقوقی مبنی بر اینکه همچنان از شرکای برجام است، ندارد.

پمپئو: آمریکا خارج از برجام امن‌تر است!

وزیر امور خارجه آمریکا در مشاجره‌ای با یکی از سناتورهای آمریکایی مدعی شد که آمریکا خارج از توافق جامع هسته‌ای با ایران امن‌تر خواهد بود.

اظهارات «پمپئو» هیچ جایگاهی در حقوقی بین‌الملل ندارد

سفیر ایران در مقر سازمان ملل متحد در نیویورک گفت: آنچه از سوی مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا و برخی دیگر از مقامات آمریکایی مطرح می‌شود، مردود بود و هیچ جایگاهی در حقوق بین‌الملل ندارد.

ایران اهل مذاکره است اما ...

دونالد ترامپ برای این‌که ایران را به شیوه و خواست خود پای میز مذاکره آورد از هیچ اقدامی حتی ترور مهم‌ترین فرمانده نظامی ایران که در منطقه و دنیا زبانزد عام و خاص بود خودداری نکرد و ریسک پاسخ قطعی ایران به این اقدام را به این قیمت که تهران را پای میز ...

ابعاد حقارت اروپا مقابل آمریکا/ چگونه قاره سبز پادوی یانکی‌ها شد؟

کشورهای اروپایی در حالی به گذشته خود همیشه افتخار می‌کنند که بررسی وضعیت حال حاضر آنها نشان‌دهنده این است که به استعمار آمریکا درآمده‌اند.

مشکل اجرای برجام ناشی از خروج یکجانبه آمریکا از توافق است

نماینده چین در سازمان‌های بین المللی با تاکید بر این‌که «مشکلات پیرامون اجرای برجام ناشی از خروج آمریکا از این توافق است»، گفت: بازگرداندن تحریم‌ها پاسخ چالش‌های پیش روی ما نیست.

پانزدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین آغاز شد

پانزدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان وزیر و مدیران سیاسی وزارت امور خارجه ایران و گروه ۱+۴ دقایقی پیش در وین آغاز به کار کرد.

«اینستکس » تقریباً به مراحل عملیاتی رسیده است

معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: اینستکس تقریباً به مراحل عملیاتی رسیده است و اینکه چگونه می‌توان آن را تقویت کرد، مورد بحث قرار گرفت.

هلگا اشمید خواهان حفظ برجام شد

معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه با اشاره به نشست کمیسیون مشترک برجام اعلام کرد که این نشست برای تداوم نظارت بر اجرای توافق هسته‌ای برگزار می‌شود.

جلسه کمیسیون مشترک برجام نشست عادی و دوره ای است

سخنگوی وزارت خارجه گفت: جلسه ای که روز چهارشنبه ۷ اسفند برگزار می شود، نشست عادی و دوره ای کمیسیون مشترک برجام است که در سطح معاونین وزرا و مدیران سیاسی برگزار خواهد شد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved