× اخبار حاوی برچسب :

بودجه97

تعداد :42
آموزش و پرورش از دو پیام رسان داخلی استفاده می کند

تهران-ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: براساس بخشنامه ای ادارات و بخش های مختلف این وزارتخانه اجازه استفاده از پیام رسان های خارجی برای تبادل اطلاعات را ندارند و دو پیام رسان داخلی در روزهای آینده معرفی می شوند.

لایحه بودجه 97 فردا در جلسه فوق العاده شورای نگهبان بررسی می شود

تهران –ایرنا- لایحه بودجه سال 1397 کل کشور فردا -یکشنبه- در جلسه فوق العاده شورای نگهبان بررسی و رسیدگی می شود.

رییس مجلس از درایت نیروی انتظامی و بسیج در حوادث خیابان پاسداران تقدیر کرد

تهران - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی از عملکرد با صلابت و با درایت نیروی انتظامی در حادثه خیابان پاسداران و نیز از درایت بسیج در برخورد با این واقعه تقدیر کرد.

تکلیف شرکت تولید و توسعه انرژی اتمی ایران برای پرداخت هزینه ها

تهران- ایرنا - نمایندگان مجلس شورای اسلامی شرکت تولید و توسعه انرژی اتمی ایران را مکلف کردند منابع تعیین‌شده در بودجه مصوب سالانه خود را پس از گردش خزانه به چند شرکت از جمله شرکت بهره‌برداری نیروگاه اتمی بوشهر پرداخت کند.

آغاز بیستمین جلسه بررسی بودجه 97 در مجلس

تهران - ایرنا - بیستمین جلسه مجلس شورای اسلامی برای بررسی بودجه سال 1397 کل کشور صبح امروز - پنج شنبه - پس از برگزاری جلسه غیرعلنی آغاز شد و نمایندگان در این جلسه رسیدگی به بخش هزینه ای این لایحه را ادامه می دهند.

سود سهام صندوق فولاد برای پرداخت حقوق بازنشستگان اختصاص می یابد

تهران-ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب کردند صد درصد سود صندوق بازنشستگی فولاد در شرکت دخانیات ایران حداکثر شش ماه پس از سال مالی و پس از واریز به صندوق بازنشستگی فولاد صرف پرداخت حقوق و درمان بازنشستگان شود.

روستاییان با پرداخت حداقل 10 سال بیمه و 60 سال سن، بازنشسته می شوند

تهران-ایرنا-نمایندگان مجلس شورای اسلامی، صندوق بیمه روستاییان و عشایر را موظف کردند کلیه روستاییانی را که حداقل 10 سال حق بیمه پرداخت و به سن 60 سال رسیده اند را بازنشسته و به اندازه سنواتی که حق بیمه پرداخت کرده اند به آنان مستمری پرداخت کنند.

ساز و کار مجلس برای از رده خارج کردن خودروهای فرسوده مشخص شد

تهران-ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی ساز و کار از رده خارج کردن خودروهای فرسوده و کاهش آلودگی هوای کلان‌شهرها را مشخص کردند.

آغاز شانزدهمین جلسه بررسی لایحه بودجه 97 در مجلس

تهران-ایرنا- شانزدهمین جلسه بررسی لایحه بودجه سال 1397 کل کشور آغاز شد و نمایندگان در این جلسه به ادامه بررسی بخش هزینه ای این لایحه کلان اقتصادی کشور می پردازند.

750 میلیارد ریال به آبرسانی شرب روستایی و عشایری اختصاص یافت

تهران -ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب کردند: سال آینده 750 میلیارد ریال به آبرسانی شرب روستایی و عشایری اختصاص یابد.


[2 3 4 5 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehsiasi
telegram: http://t.me/rasanehsiasi
tel: +98918100564
© 2017 Rasaneh Siasi Rights Reserved